694a Xarici dil-2



Yüklə 160.39 Kb.
tarix31.01.2017
ölçüsü160.39 Kb.
694a Xarici dil-2





Soyadı, adı, atasının adı

Davamiyyət

Sərbəst iş

Seminar (Məşğələ)

1.

Əliyeva Mina

10

8

24

2.

Bağırlı Elmir

9

3

13

3.

Hüseynli Nicat

9

6

22

4.

Məmmədov İbrahim

10

8

24

5.

Abdullayev Əhməd

10

5

20

6.

Xanizadə Fuad

8

2

8

7.

Əlizadə Yusif

8

2

6

8.

Xudiyeva Rəhimə

10

5

21

9.

Məmmədova Pakizə

10

8

22

10.

Məmmədova Alidə

8

8

28

11.

Orucova Cəmalə

9

6

20

12.

Qasımova Əsmər

9

5

21

13.

Alışanlı Amil

9

7

17

14.

Məmmədova Ruhanə

10

6

21

15.

Verdiyev Turqut

9

4

10

16

Nəbizadə Selnur

10

7

23

17.

Rəhimli Zeynəb

10

7

22

18.

Şirvanzadə Günel

9

8

19

19.

Həsənli Türkan

9

6

22

20.

Hacızadə İlahə

9

7

17

21.

İsmayılzadə Xaccaxanım

8

7

28

22.

Novruzova Nigar

9

6

22

23.

Yusifov Rauf

9

3

11

24.

Əcəmi Arif

8

5

12


672a1 Ekologiya



Soyadı, adı, atasının adı

Davamiyyət

Sərbəst iş

Seminar (Məşğələ)







1.

Ramazanov Elşad Zirəddin oğlu

9

4

15

2.

Bağırlı Ayxan Əmir oğlu

8

4

9

3.

Qafarlı İsmayıl Rüsdəm oğlu

9

8

14

4.

Rüstəmova Leyla Əşrəf qızı

8

6

12

5.

Nuriyev Nihat Tapdıq oğlu

10

10

15

6.

Məmmədova Əfsanə Rövşən qızı

8

8

14

7.

Əlizadə Günel Zaur qızı

8

9

13

8.

Əhmədov Elnur Eynal oğlu

9

6

18

9.

Bəylərov Fərhad Əhliyət oğlu

9

9

19

10.

Əlizadə Mirtoğrul Tofiq oğlu

9

5

7

11.

Əlizadə Əli Abbasəli oğlu

8

6

22

12.

Cabbarlı Cavid Zaman oğlu

9

6

10

13.

Sətdarov Xəqani Xanoğlan oğlu

9

4

11

14.

Şahbazova Leyla Amil qızı

9

5

15

15.

Məmmədov Məcid Zakir oğlu

8

3

8

16.

Hacıyev Nurlan Azər oğlu

8

5

10

17.

Rzayev Fərid Rövşən oğlu

9

6

17

18.

İsrafilov Rabil Habil oğlu

9

9

19

19.

Məhərrəmova Simuzər Zəki qızı

10

9

19


672a2 Ekologiya



Soyadı, adı, atasının adı

Davamiyyət

Sərbəst iş

Seminar (Məşğələ)

1.

Qədimov Məlikheydər Telman oğlu

10

7

15

2.

Niftullayeva Jalə Zahid qızı

10

8

10

3.

GülməmmədovTural Fərman oğlu

8

6

16

4.

Musayev Seymur Davud oğlu

8

4

7

5.

Maqsudova Fatı Mustafa qızı

10

7

23

6.

Yusifov Aslan Rasim oğlu

10

6

22

7.

Oruclu Gültəkin Sərhəd qızı

9

7

22

8.

Babayev Əli Akif oğlu

8

5

12

9

Mirzəyeva Şəbnəm Ceyhun qızı

9

9

23

10.

Allahverdiyev Xəyal Rövşən oğlu

9

10

18

11.

İbrahimova Cəmilə Ərrəhman qızı

9

8

22

12.

Məmmədov Tural Həsənağa oğlu

8

6

8

13.

Həmzəliyev Ramil Elham oğlu

8

6

7

14.

Əliyev Cavid Elxan oğlu

8

4

10

15.

Məmmədov İlyas Mahir oğlu

9

4

6

16.

Talıbova Tahirə Qabil qızı

9

8

18

17.

Hümbətli Müzayə Savalan qızı

9

6

9

18.

Xankişiyev Yusif Şahin oğlu

8

4

14


692a Materiaşünaslıq-2



Soyadı, adı, atasının adı

Davamiyyət

Sərbəst iş

Seminar (Məşğələ)

1.

Hüseynova Sürəyya Eynulax qızı

10

10

30

2.

Bədəlzadə Aqşin Əfzalətdin oğlu

10

10

27

3.

Əmirova Türkan Vidadi qızı

9

6

15

4.

Əhlimanlı Rüfanə Şahinqızı

9

9

21

5.

Zaynuvova Elmira İsak qızı

9

10

24

6.

Məmmədli Nurlan Firudin oğlu

8

6

14

7.

Abbaszadə Əli Etibar oğlu

8

8

18

8.

Ağababayev Toğrul İlqar oğlu

8

6

15

9.

Abdullayeva Gülnar İsmayıl qızı

9

8

20

10.

Əhmədova Ulduzə Nəsir qızı

8

7

19

11.

Əsgərova İlkay Natiq qızı

9

10

25

12.

Hacıyev Elməddin Nadir oğlu

8

5

13

13.

Əsədullayeva Fatimə Murtuza qızı

9

6

14

14.

Hüseynova Qənirə Məsim qızı

9

10

21

15.

Məmmədova Kəbirə Məhəmməd oğlu

10

9

19

16.

Tərlanlı Sahilə Mübariz qızı

9

9

21

17.

İsrafilova Aygün Qalib qızı

9

7

17

18.

Feyzullayeva Aysel Sənan qızı

9

6

14

19.

Baxşəliyev Əli Etibar oğlu

8

8

15

20.

Qasımov Sərdar Rafayıl oğlu

8

6

12

21.

Əliyeva Gülcənnət Mustafa qızı

9

10

21

22.

Mürsəlli Kamran İlqar oğlu

8

6

17

23.

Rəhmanlı Elxan Camal oğlu

10

9

21

24.

Tağıyeva Nuranə Kamran qızı

10

9

20

25.

Zeynalova Aysel Sədrəddin qızı

9

10

24



Поделитесь с Вашими друзьями:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə