Yer/
Place
BİB
Soyadı, adı/Name
Kateqoriya/
Category
Nəticə/Time
1
85
İ
SMAYLOV Aqşin
Elit
01:43:22
2
83
ABDULLAYEV Akif
U23
01:44:08
3
82
NAĞIYEV Elvin
Elit
01:44:09
4
84
HEYDƏROV Tahir
U23
01:45:32
5
86
CABBAROV Aslan
Elit
01:45:37
6
81
SƏLİMOV Qulam
U23
01:50:00
1
91
NİFTƏLİYEV Nicat
U17
01:43:22
2
90
Ə
LİZADƏ Elgün
U17
01:45:26
3
24
İ
LYASOV Elmar
U17
01:47:33
4
80
HƏSƏNOV Ruslan
Junior
01:47:37
5
66
QƏHRƏMANLI Kənan
U17
01:51:37
6
71
KURABEKOV Murad
U17
01:51:38
7
65
QARAYEV Nicat
U17
01:51:39
8
64
HÜSEYNZADƏ Sirac
Junior
01:51:40
9
74
SƏLİMOV Rüstəm
U17
01:55:40
10
63
NAPERSTKOV Maksim
U15
01:55:50
1
67
İ
SMAYLOV Rövşən
U15
00:21:00
2
77
HƏSƏNOV Nurlan
U15
00:25:00
3
72
MUSTAFAZADƏ Fərid
U15
00:29:00
U15
MASALLI ÇOXGÜNLÜK ÖTÜŞMƏLƏR
NƏTİCƏLƏR - RESULTS
63 KM QRUP ÖTÜŞMƏSİ
63 KM ROAD RACE
U23/Elit
U17/Juniors
Yer/
Place
BİB
Soyadı, adı/Name
Kateqoriya/
Category
Nəticə/Time
1
85
İ
SMAYLOV Aqşin
Elit
36:17:86
2
82
NAĞIYEV Elvin
Elit
38:22:09
3
84
HEYDƏROV Tahir
U23
39:00:84
4
86
CABBAROV Aslan
Elit
39:30:26
5
83
ABDULLAYEV Akif
U23
42:39:64
6
81
SƏLİMOV Qulam
U23
46:27:27
1
91
NİFTƏLİYEV Nicat
U17
36:53:32
2
90
Ə
LİZADƏ Elgün
U17
37:00:80
3
64
HÜSEYNZADƏ Sirac
Junior
39:39:29
+10 sec
4
80
HƏSƏNOV Ruslan
Junior
39:47:90
5
24
İ
LYASOV Elmar
U17
39:50:97
6
66
QƏHRƏMANLI Kənan
U17
41:01:16
7
65
QARAYEV Nicat
U17
41:28:94
8
71
KURABEKOV Murad
U17
42:34:60
9
74
SƏLİMOV Rüstəm
U17
42:42:35
10
63
NAPERSTKOV Maksim
U15
45:34:30
1
72
MUSTAFAZADƏ Fərid
U15
24:18:26
2
67
İ
SMAYLOV Rövşən
U15
24:38:04
3
77
HƏSƏNOV Nurlan
U15
26:47:29
U15
MASALLI ÇOXGÜNLÜK ÖTÜŞMƏLƏR
NƏTİCƏLƏR - RESULTS
24 KM VAXTLA FƏRDİ ÖTÜŞMƏ
24 KM İNDİVİDUAL TİME TRİAL
U23/Elit
U17/Juniors
Yer/
Place
BİB
Soyadı, adı/Name
Kateqoriya/
Category
Nəticə/Time
1
85
İ
SMAYLOV Aqşin
Elit
01:25:20
2
82
NAĞIYEV Elvin
Elit
01:27:05
3
86
CABBAROV Aslan
Elit
01:27:05
4
83
ABDULLAYEV Akif
U23
01:31:10
5
84
HEYDƏROV Tahir
U23
01:35:44
6
81
SƏLİMOV Qulam
U23
01:57:00
1
91
NİFTƏLİYEV Nicat
U17
01:31:10
2
90
Ə
LİZADƏ Elgün
U17
01:31:10
3
80
HƏSƏNOV Ruslan
Junior
01:31:10
4
66
QƏHRƏMANLI Kənan
U17
01:31:10
5
24
İ
LYASOV Elmar
U17
01:31:10
6
64
HÜSEYNZADƏ Sirac
Junior
01:33:42
7
71
KURABEKOV Murad
U17
01:39:58
8
63
NAPERSTKOV Maksim
U15
01:43:55
9
65
QARAYEV Nicat
U17
01:43:55
10
74
SƏLİMOV Rüstəm
U17
01:55:47
1
67
İ
SMAYLOV Rövşən
U15
00:14:14
2
72
MUSTAFAZADƏ Fərid
U15
00:14:44
3
77
HƏSƏNOV Nurlan
U15
00:15:44
U15
MASALLI ÇOXGÜNLÜK ÖTÜŞMƏLƏR
NƏTİCƏLƏR - RESULTS
50 KM QRUP ÖTÜŞMƏSİ
50 KM ROAD RACE
U23/Elit
U17/Juniors
Yer/
Place
BİB
Soyadı, adı/Name
Kateqoriya/
Category
Nəticə/Time
1
85
İ
SMAYLOV Aqşin
Elit
01:44:47
2
82
NAĞIYEV Elvin
Elit
01:45:04
3
83
ABDULLAYEV Akif
U23
01:49:06
4
86
CABBAROV Aslan
Elit
01:49:30
5
84
HEYDƏROV Tahir
U23
01:52:44
6
81
SƏLİMOV Qulam
U23
01:59:00
1
67
İ
SMAYLOV Rövşən
U15
00:29:50
2
72
MUSTAFAZADƏ Fərid
U15
00:30:15
3
77
HƏSƏNOV Nurlan
U15
00:30:30
U15
Yarış zamanı rəqabətin aparılmaması səbəbindən yarışın
nəticələri ləğv olunmuşdur
MASALLI ÇOXGÜNLÜK ÖTÜŞMƏLƏR
NƏTİCƏLƏR - RESULTS
66 KM QRUP ÖTÜŞMƏSİ
66 KM ROAD RACE
U23/Elit
U17/Juniors
Yer/
Place
BİB
Soyadı, adı/Name
Kateqoriya/
Category
Nəticə/Time
1
85 İSMAYLOV Aqşin
Elit
5:29:46
2
82 NAĞIYEV Elvin
Elit
5:34:40
3
86 CABBAROV Aslan
Elit
5:41:42
4
83 ABDULLAYEV Akif
U23
5:47:03
5
84 HEYDƏROV Tahir
U23
5:53:00
6
81 SƏLİMOV Qulam
U23
6:32:27
1
91 NİFTƏLİYEV Nicat
U17
03:51:25
2
90 ƏLİZADƏ Elgün
U17
03:53:36
3
24 İLYASOV Elmar
U17
03:58:33
4
80 HƏSƏNOV Ruslan
Junior
03:58:34
5
66 QƏHRƏMANLI Kənan
U17
04:03:48
6
64 HÜSEYNZADƏ Sirac
Junior
04:05:01
7
71 KURABEKOV Murad
U17
04:14:10
8
65 QARAYEV Nicat
U15
04:17:02
9
63 NAPERSTKOV Maksim
U17
04:24:59
10
74 SƏLİMOV Rüstəm
U17
04:34:09
1
67 İSMAYLOV Rövşən
U15
01:29:42
2
77 HƏSƏNOV Nurlan
U15
01:37:01
3
72 MUSTAFAZADƏ Fərid
U15
01:39:17
BAŞ HAKİM E.MUSAYEVA
BAŞ KATİB A.QLADÇENKO
U15
MASALLI ÇOXGÜNLÜK ÖTÜŞMƏLƏR
NƏTİCƏLƏR - RESULTS
ÜMUMİ HESAB
GENERAL CLASSİFİCATİON
U23/Elit
U17/Juniors
06-10.06.2012
BİB
Name
I
II
general
III
general
IV
general
85
İ
SMAYLOV Aqşin
1:43:22
0:36:17
2:19:39 01:25:20 3:44:59 ######
5:29:46
82
NAĞIYEV Elvin
1:44:09
0:38:22
2:22:31 01:27:05 3:49:36 ######
5:34:40
86
CABBAROV Aslan
1:45:37
0:39:30
2:25:07 01:27:05 3:52:12 ######
5:41:42
83
ABDULLAYEV Akif
1:44:08
0:42:39
2:26:47 01:31:10 3:57:57 ######
5:47:03
84
HEYDƏROV Tahir
1:45:32
0:39:00
2:24:32 01:35:44 4:00:16 ######
5:53:00
81
SƏLİMOV Qulam
1:50:00
0:46:27
2:36:27 01:57:00 4:33:27 ######
6:32:27
91
NİFTƏLİYEV Nicat
1:43:22
0:36:53
2:20:15 01:31:10
3:51:25
90
Ə
LİZADƏ Elgün
1:45:26
0:37:00
2:22:26 01:31:10
3:53:36
24
İ
LYASOV Elmar
1:47:33
0:39:50
2:27:23 01:31:10
3:58:33
80
HƏSƏNOV Ruslan
1:47:37
0:39:47
2:27:24 01:31:10
3:58:34
66
QƏHRƏMANLI Kənan
1:51:37
0:41:01
2:32:38 01:31:10
4:03:48
64
HÜSEYNZADƏ Sirac
1:51:40
0:39:39
2:31:19 01:33:42
4:05:01
71
KURABEKOV Murad
1:51:38
0:42:34
2:34:12 01:39:58
4:14:10
65
QARAYEV Nicat
1:51:39
0:41:28
2:33:07 01:43:55
4:17:02
63
NAPERSTKOV Maksim
1:55:50
0:45:34
2:41:24 01:43:35
4:24:59
74
SƏLİMOV Rüstəm
1:55:40
0:42:42
2:38:22 01:55:47
4:34:09
67
İ
SMAYLOV Rövşən
0:21:00
0:24:38
0:45:38 00:14:14
0:59:52 ######
1:29:42
77
HƏSƏNOV Nurlan
0:25:00
0:26:47
0:51:47 00:14:44
1:06:31 ######
1:37:01
72
MUSTAFAZADƏ Fərid
0:29:00
0:24:18
0:53:18 00:15:44
1:09:02 ######
1:39:17
U17/Junior
U15