T. C. Muğla sitki koçman üNİversitesi tip faküLtesi 2016 – 2017 EĞİTİM ÖĞretim yili dönem III dolaşim ve solunum sistemleri ders kurulu



Yüklə 198.14 Kb.
tarix03.04.2017
ölçüsü198.14 Kb.
logo
T. C.

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ
2016 – 2017 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

DÖNEM III

DOLAŞIM VE SOLUNUM SİSTEMLERİ DERS KURULU
( 2. ) DERS KURULU
(24 EKİM 2016 - 02 ARALIK 2016)

DERS PROGRAMI

T. C.

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

2016 – 2017 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

DÖNEM III
II. KURUL

(Dolaşım ve Solunum Sistemleri Ders Kurulu-6 hafta)

DERS PROGRAMI

(24 EKİM 2016 - 02 ARALIK 2016)


DEKAN Prof. Dr. Nevres Hürriyet AYDOĞAN



DEKAN YARDIMCILARI Prof. Dr. Yasemin BALCI

Doç. Dr. Servet KAVAK

BAŞ KOORDİNATÖR Prof. Dr. Feral ÖZTÜRK




DÖNEM III KOORDİNATÖRÜ Doç. Dr. Murat BİTEKER
DÖNEM III KOORDİNATÖR YARDIMCILARI Doç. Dr. Gülhan AKBABA

Doç. Dr. Emine Neşe YENİÇERİ

Yrd.Doç.Dr. Suzan PEKTAŞ
KURUL BAŞKANI Doç Dr Fatih Akın


DERSLER
TEORİK D.S.*
PRATİK D.S.
TOPLAM D.S.

Tıbbi Farmakoloji

34

3

37

Tıbbi Patoloji

16

4 (x2 grup)

20

Klinik Biyokimya

6

-

6

Klinik Mikrobiyoloji

4

-

4

Klinik Bilimlere Giriş

Göğüs Hastalıkları

22

-

22

Kardiyoloji

16

-

16

Kulak-Burun-Boğaz

5

-

5

Dermatoloji

5

-

5

Tıbbi Genetik

4

-

4

Radyoloji

4

-

4

Pediatri

3

-

3

Çocuk Cerrahisi

2

-

2

Klinik Uygulama

1.Pediatri---------------------------------4

2.Kardiyoloji----------------------------4

3.Göğüs Hastalıkları-------------------4

4.Kulak-Burun-Boğaz-----------------4


-

16

-

GENEL TOPLAM

121

23

144

*D.S. : Ders Saati

DERS KURULU ÖĞRETİM ÜYELERİ:

Prof. Dr. Savaş DEMİRBİLEK

Prof. Dr. Gürsoy DOĞAN

Prof. Dr. Can Naci KOCABAŞ

Prof. Dr. İsmail Çetin ÖZTÜRK

Doç. Dr. Fatih AKIN

Doç. Dr. Murat BİTEKER

Doç. Dr. Neşat ÇULLU

Doç. Dr. Mustafa Özcan SOYLU

Doç. Dr. Murat ŞAHAN

Doç. Dr. Nigar YILMAZ

Yrd. Doç. Dr. Emine Tuğba ALATAŞ

Yrd. Doç. Dr. Alper AKSÖZEK

Yrd. Doç. Dr. İbrahim ALTUN

Yrd. Doç. Dr. Sibel BOZABALI

Yrd. Doç. Dr. Edip Güvenç ÇEKİÇ

Yrd. Doç. Dr. Serkan Yaşar ÇELİK

Yrd. Doç. Dr. Nesrin FİLİZ BAŞARAN

Yrd. Doç. Dr. Volkan DOĞAN

Yrd. Doç. Dr. Nilay HAKAN



Yrd. Doç. Dr. Murat KARA

II. KURUL 1. HAFTA

24 EKİM 2016 PAZARTESİ

08.30 - 09.20

Göğüs Hastalıkları

Solunum sistemi belirti ve bulguları-1




09.30 - 10.20

Göğüs Hastalıkları

Solunum sistemi belirti ve bulguları-2




10.30 - 11.20

Tıbbi Farmakoloji

Otonom Sinir Sistemi ilaçlarına giriş-1

Nesrin FİLİZ BAŞARAN

11.30 - 12.20

Tıbbi Farmakoloji

Otonom Sinir Sistemi ilaçlarına giriş-2

Nesrin FİLİZ BAŞARAN




13.30 - 14.20

Kardiyoloji

Kalp hastalarında fizik muayene

Murat BİTEKER

14.30 - 15.20

Kardiyoloji

Kalp hastalıklarında temel semptomlar

Murat BİTEKER

15.30 - 17.20

BİREYSEL ÇALIŞMA




25 EKİM 2016 SALI

08.30 - 09.20

Göğüs Hastalıkları

Pnömoniler-1




09.30 - 10.20

Göğüs Hastalıkları

Pnömoniler-2




10.30 - 11.20

Tıbbi Patoloji

Ateroskleroz

Serkan Yaşar ÇELİK

11.30 - 12.20

Tıbbi Patoloji

İskemik kalp hastalıkları

Serkan Yaşar ÇELİK




13.30 - 14.20

Tıbbi Farmakoloji

Antilipidemik ilaçlar-1

Edip Güvenç ÇEKİÇ

14.30 - 15.20

Tıbbi Farmakoloji

Antilipidemik ilaçlar-2

Edip Güvenç ÇEKİÇ

15.30 - 16.20

BİREYSEL ÇALIŞMA



16.30 - 17.20




26 EKİM 2016 ÇARŞAMBA

08.30 - 09.20

KBB

Üst solunum yolunun cerrahi anatomisi ve fizyolojisi




09.30 - 10.20

Tıbbi Farmakoloji

Antikoagulan, Fibrinolitik, Antitrombositer ilaçlar-1

Nesrin FİLİZ BAŞARAN

10.30 - 11.20

Tıbbi Farmakoloji

Antikoagulan, Fibrinolitik, Antitrombositer ilaçlar-2

Nesrin FİLİZ BAŞARAN

11.30 - 12.20

Tıbbi Farmakoloji

Antikoagulan, Fibrinolitik, Antitrombositer ilaçlar-3

Nesrin FİLİZ BAŞARAN




13.30 - 14.20

Göğüs Hastalıkları

KOAH-1




14.30 - 15.20

Göğüs Hastalıkları

KOAH-2




15.30 - 16.20

BİREYSEL ÇALIŞMA

16.30 - 17.20




27 EKİM 2016 PERŞEMBE

08.30 - 09.20

Göğüs Hastalıkları

Akciğer tüberkülozu-1




09.30 - 10.20

Göğüs Hastalıkları

Akciğer tüberkülozu-2




10.30 - 11.20

Tıbbi Patoloji

Deri kist ve tümörleri-1

Serkan Yaşar ÇELİK

11.30 - 12.20

Tıbbi Patoloji

Deri kist ve tümörleri-2

Serkan Yaşar ÇELİK




13.30 - 14.20

Tıbbi Farmakoloji

Parasempatomimetik ve Parasempatolitik ilaçlar-1

Nesrin FİLİZ BAŞARAN

14.30 - 15.20

Tıbbi Farmakoloji

Parasempatomimetik ve Parasempatolitik ilaçlar-2

Nesrin FİLİZ BAŞARAN

15.30 – 16.20

Tıbbi Farmakoloji

Parasempatomimetik ve Parasempatolitik ilaçlar-3

Nesrin FİLİZ BAŞARAN

16.30 - 17.20

BİREYSEL ÇALIŞMA




28 EKİM 2016 CUMA

08.30 - 09.20

Çocuk Cerrahisi

Hava yolları, akciğer ve diyafragmanın konjenital anomalileri-1

Savaş DEMİRBİLEK

09.30 - 10.20

Çocuk Cerrahisi

Hava yolları, akciğer ve diyafragmanın konjenital anomalileri-2

Savaş DEMİRBİLEK

10.30 – 11.20


DÖNEM 2 –KURUL 1 TEORİK SINAVI

11.30-12.20




13.30 - 17.20

BAYRAM TATİLİ


II. KURUL 2. HAFTA


31 EKİM 2016 PAZARTESİ

08.30 - 09.20

Kardiyoloji

Ateroskleroz ve risk faktörleri

Fatih AKIN

09.30 - 10.20

Tıbbi Farmakoloji

Sempatomimetik ve Sempatolitik İlaçlar-1

Edip Güvenç ÇEKİÇ

10.30 - 11.20

Tıbbi Farmakoloji

Sempatomimetik ve Sempatolitik İlaçlar-2

Edip Güvenç ÇEKİÇ

11.30 - 12.20

Tıbbi Farmakoloji

Sempatomimetik ve Sempatolitik İlaçlar-3

Edip Güvenç ÇEKİÇ




13.30 - 14.20

Radyoloji

Dolaşım Sistemi radyolojisi-1




14.30 - 15.20

Radyoloji

Dolaşım Sistemi radyolojisi-2




15.30 - 16.20

BİREYSEL ÇALIŞMA

16.30 – 17.20




01 KASIM 2016 SALI

13.30 - 14.20

Dermatoloji

Derinin yapısı ve fonksiyonu

Gürsoy DOĞAN

14.30 - 15.20

Dermatoloji

Dermatolojik muayene ve elementer lezyonlar

Gürsoy DOĞAN

10.30 - 11.20

Tıbbi Patoloji

Vaskülitler ve anevrizmalar

Serkan Yaşar ÇELİK

11.30 - 12.20

Tıbbi Patoloji

Venöz-lenfatik hastalıklar, tümörler

Serkan Yaşar ÇELİK




13.30 - 14.20

Tıbbi Farmakoloji

Dermatolojide kullanılan ilaçlar-1

Edip Güvenç ÇEKİÇ

14.30 - 15.20

Tıbbi Farmakoloji

Dermatolojide kullanılan ilaçlar-2

Edip Güvenç ÇEKİÇ

15.30 – 17.20

BİREYSEL ÇALIŞMA




02 KASIM 2016 ÇARŞAMBA

08.30 - 09.20

KLİNİK UYGULAMA: 1. Grup: Pediatri

2. Grup: Kardiyoloji

3. Grup: Göğüs hastalıkları

4. Grup: Kulak-Burun-Boğaz



09.30 - 10.20

10.30 - 11.20

11.30 - 12.20




13.30 - 14.20

SERBEST ÇALIŞMA

14.30 - 15.20

15.30 – 16.20

16.30 – 17.20




03 KASIM 2016 PERŞEMBE

08.30 - 09.20

Kardiyoloji Hipertansiyon Murat BİTEKER

09.30 - 10.20

Kardiyoloji Akut koroner sendromlar-1 İbrahim ALTUN

10.30 - 11.20

Kardiyoloji Akut koroner sendromlar-2 İbrahim ALTUN

11.30 - 12.20

SERBEST ÇALIŞMA




13.30 - 14.20

SERBEST ÇALIŞMA

14.30 - 15.20

15.30 – 16.20

16.30 – 17.20




04 KASIM 2016 CUMA

08.30 - 09.20

Klinik Mikrobiyoloji

Alt ve üst solunum yolu enfeksiyonlarının lab. tanısı ve sonuçların değerlendirilmesi-1

Alper AKSÖZEK

09.30 - 10.20

Klinik Mikrobiyoloji

Alt ve üst solunum yolu enfeksiyonlarının lab. tanısı ve sonuçların değerlendirilmesi-2

Alper AKSÖZEK

10.30 - 11.20

Tıbbi Genetik

Dolaşım sistemini etkileyen hastalıklarda genetik yaklaşım -1

Murat KARA

11.30 - 12.20

Tıbbi Genetik

Dolaşım sistemini etkileyen hastalıklarda genetik yaklaşım -2

Murat KARA




13.30 - 14.20

Kardiyoloji

EKG ve aritmilerin fizyopatolojisi-1

Mustafa Özcan SOYLU

14.30 - 15.20

Kardiyoloji

EKG ve aritmilerin fizyopatolojisi-2

Mustafa Özcan SOYLU

15.30 – 16.20

Klinik Biyokimya

Plazma Proteinleri ve Protein elektroforezi-1

İsmail Çetin ÖZTÜRK

16.30 – 17.20

Klinik Biyokimya

Plazma Proteinleri ve Protein elektroforezi-2

İsmail Çetin ÖZTÜRK


II. KURUL 3. HAFTA


07 KASIM 2016 PAZARTESİ

08.30 - 09.20

Dermatoloji

Derinin Bakteriyel Hastalıkları

Emine Tuğba ALATAŞ

09.30 - 10.20

Dermatoloji

Derinin Mantar Hastalıkları

Emine Tuğba ALATAŞ

08.30 - 09.20

KBB

K.B.B. cerrahi patolojileri




09.30 - 10.20

KBB

K.B.B. Hastalıklarında Kullanılan labaratuar tetkik ve görüntüleme







13.30 - 14.20

Tıbbi Farmakoloji

Nikotin, diğer gangliyon stimüle ediciler

Edip Güvenç ÇEKİÇ

14.30 - 15.20

Tıbbi Farmakoloji

(Uygulama)



Nikotin

Edip Güvenç ÇEKİÇ

15.30 – 16.20

Tıbbi Farmakoloji

(Uygulama)



İzole organ banyosu deneyleri gösterimi

Edip Güvenç ÇEKİÇ

16.30 – 17.20

BİREYSEL ÇALIŞMA




08 KASIM 2016 SALI

08.30 - 09.20

Radyoloji

Solunum Sistemi Radyolojisi-1

Neşat ÇULLU

09.30 - 10.20

Radyoloji

Solunum Sistemi Radyolojisi-2

Neşat ÇULLU

10.30 - 11.20

Tıbbi Farmakoloji

Mukolitikler, ekspektoranlar ve antitussif ilaçlar-1

Nesrin FİLİZ BAŞARAN

11.30 - 12.20

Tıbbi Farmakoloji

Mukolitikler, ekspektoranlar ve antitussif ilaçlar-2

Nesrin FİLİZ BAŞARAN




13.30 - 14.20

Tıbbi Patoloji

Hipertansif kalp hastalıkları

Serkan Yaşar ÇELİK

14.30 - 15.20

Tıbbi Patoloji

Kardiyomyopatiler ve Perikard hastalıkları

Serkan Yaşar ÇELİK

15.30 – 16.20

Tıbbi Patoloji

Kalp nakli ve tümörleri

Serkan Yaşar ÇELİK

16.30 – 17.20

BİREYSEL ÇALIŞMA




09 KASIM 2016 ÇARŞAMBA

08.30 - 09.20

KLİNİK UYGULAMA: 1. Grup: Kardiyoloji

2. Grup: Göğüs hastalıkları

3. Grup: Kulak-Burun-Boğaz

4. Grup: Pediatri



09.30 - 10.20

10.30 - 11.20

11.30 - 12.20




13.30 - 14.20

Tıbbi Farmakoloji

ÜSYE semptomatik tedavi

Nesrin FİLİZ BAŞARAN

14.30 - 15.20

Tıbbi Farmakoloji

Antimikobakteryel ilaçlar

Nesrin FİLİZ BAŞARAN

15.30 – 16.20

BİREYSEL ÇALIŞMA



16.30 – 17.20




10 KASIM 2016 PERŞEMBE

08.30 - 09.20

Tıbbi Farmakoloji

Antihipertansif ilaçlar -1

Nesrin FİLİZ BAŞARAN

09.30 - 10.20

Tıbbi Farmakoloji

Antihipertansif ilaçlar -2

Nesrin FİLİZ BAŞARAN

10.30 - 11.20

Tıbbi Farmakoloji

Antihipertansif ilaçlar -3

Nesrin FİLİZ BAŞARAN

11.30 - 12.20

BİREYSEL ÇALIŞMA













13.30 - 14.20

Tıbbi Patoloji

Üst solunum yolu lezyonları

Serkan Yaşar ÇELİK

14.30 - 15.20

Tıbbi Patoloji

Kronik obstrüktif akciğer hastalıkları

Serkan Yaşar ÇELİK

15.30 - 16.20

BİREYSEL ÇALIŞMA

16.30 - 17.20




11 KASIM 2016 CUMA

08.30 - 09.20

Tıbbi Genetik

Solunum sistemini etkileyen hastalıklarda genetik yaklaşım-1

Murat KARA

09.30 - 10.20

Tıbbi Genetik

Solunum sistemini etkileyen hastalıklarda genetik yaklaşım-2

Murat KARA

10.30 - 12.20

BİREYSEL ÇALIŞMA





13.30 - 14.20

KBB

K.B.B. ve boyun muayenesinin esasları ve muayene aletlerinin kullanımı

Murat ŞAHAN

14.30 - 15.20

KBB

KBB enfeksiyonları

Murat ŞAHAN

15.30 - 16.20

Klinik Biyokimya

Tromboembolide moleküler testler-1

İsmail Çetin ÖZTÜRK

16.30 - 17.20

Klinik Biyokimya

Tromboembolide moleküler testler-2

İsmail Çetin ÖZTÜRK

II. KURUL 4. HAFTA


14 KASIM 2016 PAZARTESİ

08.30 - 09.20

Göğüs Hastalıkları

Kist Hidatik




09.30 - 10.20

Göğüs Hastalıkları

Bronşiektazi




10.30 - 11.20

Pediatri

Hikaye alma

Can Naci KOCABAŞ

11.30 - 12.20

Göğüs Hastalıkları

İnterstisyel akciğer hastalıkları







13.30 - 14.20

Kardiyoloji

Kapak hastalıkları fizyopatolojisi-1

Volkan DOĞAN

14.30 - 15.20

Kardiyoloji

Kapak hastalıkları fizyopatolojisi-2

Volkan DOĞAN

15.30 – 16.20

BİREYSEL ÇALIŞMA

16.30 – 17.20




15 KASIM 2016 SALI

08.30 - 09.20

Klinik Mikrobiyoloji

Septisemi olgularında laboratuvar tanı ve sonuçların değerlendirilmesi-1




09.30 - 10.20

Klinik Mikrobiyoloji

Septisemi olgularında laboratuvar tanı ve sonuçların değerlendirilmesi-2




10.30 - 11.20

Tıbbi Farmakoloji

Astım ve KOAH tedavisinde kullanılan ilaçlar-1

Nesrin FİLİZ BAŞARAN

11.30 - 12.20

Tıbbi Farmakoloji

Astım ve KOAH tedavisinde kullanılan ilaçlar-2

Nesrin FİLİZ BAŞARAN




13.30 - 14.20

Tıbbi Patoloji

Restriktif akciğer hastalıkları

Serkan Yaşar ÇELİK

14.30 - 15.20

Tıbbi Patoloji

Pulmoner Enfeksiyonlar-1

Serkan Yaşar ÇELİK

15.30 – 16.20

Tıbbi Patoloji

Pulmoner Enfeksiyonlar-2

Serkan Yaşar ÇELİK

16.30 – 17.20

BİREYSEL ÇALIŞMA




16 KASIM 2016 ÇARŞAMBA

08.30 - 09.20

KLİNİK UYGULAMA: 1. Grup: Göğüs hastalıkları

2. Grup: Kulak-Burun-Boğaz

3. Grup: Pediatri

4. Grup: Kardiyoloji



09.30 - 10.20

10.30 - 11.20

11.30 - 12.20




13.30 - 14.20

Tıbbi Farmakoloji

Antiaritmik ilaçlar-1

Edip Güvenç ÇEKİÇ

14.30 - 15.20

Tıbbi Farmakoloji

Antiaritmik ilaçlar-2

Edip Güvenç ÇEKİÇ

15.30 – 16.20

Tıbbi Farmakoloji

(Uygulama)



Rekombinant DNA kaynaklı ilaçlar

Nesrin FİLİZ BAŞARAN

16.30 – 17.20

BİREYSEL ÇALIŞMA




17 KASIM 2016 PERŞEMBE

08.30 - 09.20

Göğüs Hastalıkları

Solunum Fonksiyon Testleri




09.30 - 10.20

Göğüs Hastalıkları

Plevra Hastalıkları




10.30 - 11.20

Klinik Biyokimya

Akut koroner sendrom biyokimyası-1

Nigar YILMAZ

11.30 - 12.20

Klinik Biyokimya

Akut koroner sendrom biyokimyası-2

Nigar YILMAZ




13.30 - 14.20

Tıbbi Patoloji

LAB GRUP-1

ANABİLİM DALININ TÜM ÖĞRETİM ÜYELERİ

14.30 - 15.20

Tıbbi Patoloji

LAB GRUP-1

ANABİLİM DALININ TÜM ÖĞRETİM ÜYELERİ

15.30 – 16.20

Tıbbi Patoloji

LAB GRUP-2

ANABİLİM DALININ TÜM ÖĞRETİM ÜYELERİ

16.30 – 17.20

Tıbbi Patoloji

LAB GRUP-2

ANABİLİM DALININ TÜM ÖĞRETİM ÜYELERİ




18 KASIM 2016 CUMA

08.30 - 09.20

Kardiyoloji

Kalp yetersizliği-1

Fatih AKIN

09.30 - 10.20

Kardiyoloji

Kalp yetersizliği-2

Fatih AKIN

10.30 - 11.20

Pediatri

Solunum Sistemi Muayenesi

Nilay HAKAN

11.30 - 12.20

Pediatri

Kardiyovasküler Sistem Muayenesi

Sibel BOZABALI




13.30 - 14.20

Göğüs Hastalıkları

Akciğer Embolisi




14.30 - 15.20

Göğüs Hastalıkları

Pulmoner Hipertansiyon




15.30 – 17.20

BİREYSEL ÇALIŞMA




II. KURUL 5. HAFTA


21 KASIM 2016 PAZARTESİ

08.30 - 09.20

Göğüs Hastalıkları

Alveoler hemoraji sendromları ve vaskülitler




09.30 - 10.20

Göğüs Hastalıkları

Pnömokonyozlar




10.30 - 11.20

Kardiyoloji

Stabil koroner arter hastalığı ve Angina pectoris-1

Volkan DOĞAN

11.30 - 12.20

Kardiyoloji

Stabil koroner arter hastalığı ve Angina pectoris-2

Volkan DOĞAN




13.30 - 14.20

Kardiyoloji

Kardiyolojide kullanılan tanı yöntemleri

Mustafa Özcan SOYLU

14.30 - 15.20

Kardiyoloji

Perikardit, myokardit

İbrahim ALTUN

15.30 - 16.20

Tıbbi Farmakoloji

Antianginal ilaçlar-1

Edip Güvenç ÇEKİÇ

16.30 – 17.20

Tıbbi Farmakoloji

Antianginal ilaçlar-2

Edip Güvenç ÇEKİÇ




22 KASIM 2016 SALI

08.30 - 09.20

Dermatoloji

Derinin Viral Hastalıkları

Emine Tuğba ALATAŞ

09.30 - 10.20

Göğüs Hastalıkları

Akciğer kanseri




10.30 - 11.20

Göğüs Hastalıkları

Uyku-Apne sendromu




11.30 - 12.20

Tıbbi Farmakoloji

Periferik vazodilatörler

Edip Güvenç ÇEKİÇ




13.30 - 14.20

Tıbbi Patoloji

Akciğer tümörleri

Serkan Yaşar ÇELİK

14.30 - 15.20

Tıbbi Patoloji

Plevra hastalıkları

Serkan Yaşar ÇELİK

15.30 – 16.20

BİREYSEL ÇALIŞMA

16.30 – 17.20




23 KASIM 2016 ÇARŞAMBA

08.30 - 09.20

KLİNİK UYGULAMA: 1. Grup: Kulak-Burun-Boğaz

2. Grup: Pediatri

3. Grup: Kardiyoloji

4. Grup: Göğüs hastalıkları




09.30 - 10.20

10.30 - 11.20

11.30 - 12.20




13.30 - 14.20

Tıbbi Farmakoloji

Konjestif kalp yetmezliğinde kullanılan ilaçlar-1

Edip Güvenç ÇEKİÇ

14.30 - 15.20

Tıbbi Farmakoloji

Konjestif kalp yetmezliğinde kullanılan ilaçlar-2

Edip Güvenç ÇEKİÇ

15.30 – 16.20

Göğüs Hastalıkları

Solunum Yetmezliği




16.30 – 17.20

BİREYSEL ÇALIŞMA




24 KASIM 2016 PERŞEMBE

08.30 - 09.20

Göğüs Hastalıkları

Astım-1




09.30 - 10.20

Göğüs Hastalıkları

Astım-2




10.30 - 11.20

Tıbbi Farmakoloji

Plazma Hacmini Arttıran İlaçlar

Edip Güvenç ÇEKİÇ

11.30 - 12.20

Tıbbi Farmakoloji

Hemostatik Kan Ürünleri

Edip Güvenç ÇEKİÇ




13.30 - 14.20

Tıbbi Patoloji

LAB GRUP-1

ANABİLİM DALININ TÜM ÖĞRETİM ÜYELERİ

14.30 - 15.20

Tıbbi Patoloji

LAB GRUP-1

ANABİLİM DALININ TÜM ÖĞRETİM ÜYELERİ

15.30 – 16.20

Tıbbi Patoloji

LAB GRUP-2

ANABİLİM DALININ TÜM ÖĞRETİM ÜYELERİ

16.30 – 17.20

Tıbbi Patoloji

LAB GRUP-2

ANABİLİM DALININ TÜM ÖĞRETİM ÜYELERİ




25 KASIM 2016 CUMA

08.30 - 09.20

BİREYSEL ÇALIŞMA



09.30 - 10.20

10.30 - 11.20

11.30 - 12.20




13.30 - 14.20

BİREYSEL ÇALIŞMA



14.30 - 15.20

15.30 – 16.20

16.30 – 17.20



II. KURUL 6. HAFTA


28 KASIM 2016 PAZARTESİ

08.30 - 09.20

BİREYSEL ÇALIŞMA

09.30 - 10.20

10.30 - 11.20

11.30 - 12.20




13.30 - 14.20

BİREYSEL ÇALIŞMA

14.30 - 15.20

15.30 – 16.20

16.30 – 17.20




29 KASIM 2016 SALI

08.30 - 09.20

BİREYSEL ÇALIŞMA

09.30 - 10.20

10.30 - 11.20

11.30 - 12.20




13.30 - 14.20

BİREYSEL ÇALIŞMA

14.30 - 15.20

15.30 – 16.20

16.30 – 17.20




30 KASIM 2016 ÇARŞAMBA

08.30 - 09.20

BİREYSEL ÇALIŞMA

09.30 - 10.20

10.30 - 11.20

11.30 - 12.20




13.30 - 14.20

BİREYSEL ÇALIŞMA

14.30 - 15.20

15.30 – 16.20

16.30 – 17.20




01 ARALIK 2016 PERŞEMBE

08.30 - 09.20

II. DERS KURULU PRATİK SINAVI (10:00)

09.30 - 10.20

10.30 - 11.20

11.30 - 12.20




13.30 - 14.20




14.30 - 15.20

15.30 – 16.20

16.30 – 17.20




02 ARALIK 2016 CUMA

08.30 - 09.20

II. DERS KURULU TEORİK SINAVI (10: 30-12:00)

09.30 - 10.20

10.30 - 11.20

11.30 - 12.20




13.30 - 14.20




14.30 - 15.20

15.30 – 16.20

16.30 – 17.20



Поделитесь с Вашими друзьями:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə