Sağlık ve Güzellik için Kimler Hani Yağı Kullanmalı? Bitki ve meyve tohumlarından Cold Press (Soğuk Pres) yöntemiyle %100 doğal olarak üretilen yağlar selülitten, ayak mantarınaYüklə 19.15 Kb.
tarix13.03.2017
ölçüsü19.15 Kb.

Sağlık ve Güzellik için Kimler Hani Yağı Kullanmalı?
Bitki ve meyve tohumlarından Cold Press (Soğuk Pres) yöntemiyle %100 doğal olarak üretilen yağlar selülitten, ayak mantarına, göz çevresi kırışıklıklarından göz altı morluklarına pek çok yarar sağlıyor.

Zade Vital tarafından, Ege Üniversitesi ARGEFAR ile geliştirilen Cosmeceuticals Serisi patlatılabilen yumuşak kapsül formuyla günün her saati kolay bir kullanım sağlıyor.
İnsan yaşamı için gerekli en önemli enerji kaynakları arasında yer alan yağların sağlıklı yaşama katkı sağlayan pek çok faydası bulunuyor. Meyvelerden, bitkilerden ve tohumlardan elde edilen, eski çağlardan itibaren kullanımları olan yağların bu faydaları bilimsel olarak da kanıtlanmış durumda. Cold Press (Soğuk Pres) yöntemi ile hiçbir ısıl ve kimyasal işlem uygulanmadan elde edilen ve bu sayede yapıları korunan vitamin ve antioksidan bileşikler, bu yağların harici kullanımında cildin güçlendirilmesine, kırışıklığa yol açan serbest radikal hasarlarının önlenmesine yardımcı oluyor.

Zade Vital tarafından Ege Üniversitesi ARGEFAR ile işbirliği içinde geliştirilen %100 doğal Cold Press yağlar sağlık ve güzelliğe güvenilir bir destek sunuyor. Ülkemizde Zade Vital tarafından Ege Üniversitesi ARGEFAR ile gerçekleştirilen Ar-Ge çalışması ile eczanelere taşınan Cold Press bitkisel yağlar, Konya’da bulunan Zade Vital İlaç Üretim Tesisleri’nde GMP (Good Manufacturing Practices / İyi Üretim Uygulamaları) standartlarında üretiliyor.

Zade Vital tarafından patlatılabilen yumuşak kapsül formunda sunulan yağlar pek çok amaçla kullanılabiliyor. Peki kimler hangi yağı kullanmalı?

Genç Kızlar Paketi:

Genç Kızlar Paketi’nde Cold Press Rezene Yağı, Cold Press Kayısı Çekirdeği Yağı ve Cold Press Vişne Çekirdeği Yağı patlatılabilen yumuşak kapsülleri yer alıyor. • Yapılan çalışmalarda Cold Press rezene yağının haricen masaj şeklinde uygulamanın selülit tedavisine yardımcı olduğu belirtilmiştir.

 • Cold Press kayısı çekirdeği yağı cilt lekelenmelerinde ve cildin beyazlatılmasında haricen destek olarak kullanılabilmektedir.

 • Yapılan araştırmalarda Cold Press vişne çekirdeği yağının haricen kullanımı, zararlı ışınların meydana getirdiği cilt hasarını engellemeye destek olduğu belirtilmiştir.


Olgun Ciltler:

Olgun Ciltler Paketi’nde Cold Press Yeşil Kahve Çekirdeği Yağı, Cold Press Nar Çekirdeği Yağı ve Cold Press Üzüm Çekirdeği Yağı patlatılabilen yumuşak kapsülleri yer alıyor.
 • Yapılan klinik çalışmalarda Cold Press yeşil kahve çekirdeği yağının, gece kremi olarak kullanımının ciltte ışığa bağlı hasar oluşmasını engelleme, ciltteki lekeleri iyileştirme, kırışıklıkları azaltma, ciltte sıkılaşma sağlama ve hiperpigmentasyonu engelleme özelliklerinin olabileceği gösterilmiştir.

 • Nar çekirdeği yağı antiaging (yaşlanma etkilerini geciktirici) özelliği ile cilt sağlığına destek olabilmektedir.

 • Esansiyel yağ asitlerini içeren üzüm çekirdeği yağı, cildin nemlendirilmesine ve göz altı morluklarının giderilmesine yardımcı olmaktadır.


Her Eve Lazım:

Her Eve Lazım Paketi’nde Sarı Kantaron Yağı, Cold Press Hindistan Cevizi Yağı ve Cold Press Menengiç Yağı patlatılabilen yumuşak kapsülleri yer alıyor.
 • Yapılan çalışmalarda sarı kantaron yağının, özellikle küçük kesiklerde, birinci derece yanıklarda ve güneş yanıklarında destek amaçlı olarak haricen kullanılabileceği belirtilmiştir.

 • Araştırmalarda hindistan cevizi yağının deri hidrasyonunda (nemlendirilmesinde) iyi bir destek olduğu ve nemlendirici olarak kullanıldığında etkili ve güvenilir olabileceği belirtilmektedir.

 • Bazı çalışmalar, menengiç yağının haricen diş ve diş eti rahatsızlıklarında ve uçuk gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılabileceğini göstermiştir.


Ekzemaya Eğilimli Ciltler:

Ekzemaya Eğilimli Ciltler Paketi’nde Cold Press N. Sızma Zeytinyağı, Cold Press Deve Dikeni Tohumu Yağı ve Cold Press Çörek Otu Yağı patlatılabilen yumuşak kapsülleri yer alıyor.
 • Dermatolojide değerli bir topikal hammadde olarak kabul edilen natürel sızma zeytinyağı ekzema ve pişik tedavisine destek olarak kullanılabilmektedir.

 • Dünya genelinde geleneksel olarak yüzyıllardır kullanılan değerli bir bitki olan deve dikeni tohumu yağının haricen ekzema şikayetlerinde kullanılabileceği çalışmalarda yer almaktadır.

 • Çörek otu tohumu yağı, esansiyel yağ asitleri içeriği açısından zengin olup, haricen sedef ve ekzema hastalıklarında olduğu gibi birçok sağlık faydası sebebiyle uzun yıllardır kullanılmaktadır.


Ayak Sağlığı:

Ayak Sağlığı Paketi’nde Cold Press Kişniş Yağı, Cold Press Defne Tohumu Yağı ve Cold Press Anason Yağı patlatılabilen yumuşak kapsülleri yer alıyor.
 • Yapılan çalışmalarda kişniş yağının haricen antifungal ve antibakteriyel etkileri ile tinea pedis (ayak mantarı) gibi mantar enfeksiyonlarında kullanılabileceği belirtilmiştir.

 • Araştırmalarda defne tohumu yağının ayak kokusu şikayetlerinde haricen kullanılabileceği belirtilmektedir.

 • Anason yağının, haricen kullanımında antiviral, antifungal ve antibakteriyel özellikler gösterdiği çalışmalarda yer almaktadır.

Zade Vital tarafından 3’lü paket haline getirilen ve sadece eczanelerde yer alan Cosmeceuticals serisi 3 alana 1 kampanyası devam ediyor.

Zade Vital® Patlatılabilen Yumuşak Kapsül Serisi Olgun Ciltler Seti : 85,00 TL

Zade Vital® Patlatılabilen Yumuşak Kapsül Serisi Genç Kızlar Seti : 85,00 TL

Zade Vital® Patlatılabilen Yumuşak Kapsül Serisi Ekzemaya Eğilimli Ciltler Seti : 85,00 TL

Zade Vital® Patlatılabilen Yumuşak Kapsül Serisi Ayak Sağlığı Seti : 85,00 TL

Zade Vital® Patlatılabilen Yumuşak Kapsül Serisi Her Eve Lazım Seti: 72,00 TL

ZADE VITAL® HAKKINDA:

Dünyanın önde gelen bitkisel sıvı yağ üreticilerinden olan Helvacızade tarafından, Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası olarak üretilen Zade Vital®, Ege Üniversitesi İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma Uygulama Merkezi ARGEFAR işbirliğiyle geliştirildi. 2 yıl boyunca stabilite analizleri ARGEFAR tarafından yapılarak tüm ürünlerin kalitesi test edildi. İleri teknolojisi ve 60 kişilik bilim grubu ile çalışmalarına devam eden Helvacızade aralarında aspir, ceviz, çörek otu, kabak çekirdeği, keten tohumu, nar çekirdeği, rüşeym, üzüm çekirdeği, ısırgan tohumu, susam, haşhaş gibi Türkiye'nin değerli bitki, meyve ve tohumlarını Cold Press yöntemiyle dünya standartlarında bir besin desteği haline getirdi. Türkiye genelinde 12.000’i aşkın eczanede satışa sunulan Zade Vital® ile ilgili detaylı bilgi için; www.zadevital.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz.


Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için:

Hanzade Tulan

Kurumsal İletişim ve Pazarlama İletişimi Müdürü

(216) 411 00 14 / (533) 710 54 13

htulan@zade.com.tr


Büşra Ekinci

Pazarlama İletişimi Uzmanı(216) 411 00 14 / (530) 491 73 81

bekinci@zade.com.trКаталог: uploads -> press releases
uploads -> По антикоррупционной работе в поликлинике
uploads -> Fərid Zeynalov stomatoloq, bds, dds şəxsi məlumat
uploads -> Oitsning ma’nosi – Orttirilgan Immunitet Tanqisligi Sindromi. Bu dahshatli va bedavo kasallik hozirgi zamonning “vabosi” deb yuritiladi
uploads -> 4 İstehlakçıların davranışının modelləşdirilməsi Son istehlakçıların davranışının modelləşdirilməsi
uploads -> UŞaq anatomiyasi, FİZİologiaysi və GİGİyenasi analizatorlar- duyğU ÜzvləRİ
uploads -> Мisvak вя онун XXI ясрдя истифадяси
uploads -> Klinik protokol Az ərbaycan Respublikas
uploads -> Azərbaycan Tibb Universiteti üzrə 2013/2014 cü tədris ilində
uploads -> Join this Edmodo Code!!!
press releases -> Mətbuat çıxışı waidid Azərbaycana gəlir: Bakıda Mikrobiologiya və İmmunologiya


Поделитесь с Вашими друзьями:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə