Program piątek / 1 maja Sala wykładowa Stadionu



Yüklə 48.5 Kb.
tarix17.12.2016
ölçüsü48.5 Kb.
Program
PIĄTEK / 1 maja
Sala wykładowa Stadionu
9.30 - 13.30 – wykłady dla piwowarów (wcześniejsze zapisy)
14.00 - 15.30 – kurs sensoryczny cz. I (wcześniejsze zapisy)
15.30 - 17.00 – kurs sensoryczny cz. II (wcześniejsze zapisy)

Sala wystawowa Stadionu (promenada)
15.00 - 17.00 – Jak rozpoznać dobre piwo – szkolenie z degustacją (wcześniejsze zapisy)

Codziennie 10.00 - 20.00:
- Wystawa “Browary Dolnośląskie” na podst. opracowania Jarosława Broniewskiego
- Ponad 30 szyldów browarów z kolekcji Rafała Cieleszyna, które lata temu można było podziwiać w nieistniejącym już klubie Brama Oławska
- Wystawa pokonkursowa etykiet piwnych, współorganizowana przez Bottlabel
- Strefa Turystyki Piwnej

Esplanada:
12.00 - 17.00 – warzenie piwa z zacieraniem - stoisko WIP
15.30 - 17.00 – warzenie piwa z ekstraktów słodowych + chmiel – stoisko PSPD
12.00 - 19.00 - lub do wyczerpania próbek – test na daltonizm sensoryczny – stoisko WIP
12.00 - 19.00 – informacja – stoisko WIP i stoisko PSPD
10.00 - 19.00 - Zostań DRIverem – bezpiecznie odwieź znajomych do domu!

Program edukacyjny "Prowadzący – niepijący".

Pomysłodawca i organizator programu:

Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego - Browary Polskie.


Scena kulinarno - eventowa:
13.00 – Krótkie wyjaśnienie: czy to prawda że piwo tuczy? - wprowadzenie w piwną tematykę

Małgorzata Gajewczyk - Akademia Zdrowego Żywienia, Slow Food Dolny Śląsk


13:30 – 15.00 – O Kuchni z Ludźmi dla Ludzi - pokaz kulinarny z udziałem piwowara z Browaru w Grodzisku Wielkopolskim
15.30 – 17.00 – eduBiesiada Slow Food Dolny Śląsk:
„Piwne wypieki” - Agnieszka Rusak - Zdrowa Słodycz

i Grzegorz Sznajder - Młyn Skokowa – pokaz kulinarny


„Jak dawniej piwo warzono” - Bartłomiej Bogdański (Browarnia Sobótka Górka)
17.30 - ogłoszenie wyników Konkursu Etykiet Piw Domowych
18.00 – Wrocławska Inicjatywa Piwowarska - konkurs „Dobierz piwo do szkła”,

objaśnienie konkursu "10 pytań"


19.00 – STREFA BLOGERÓW –

Polski Kraft 2015 okiem blogerów - po byku czy nie bardzo? - prowadzenie Tomasz Kopyra

Panel dyskusyjny z udziałem:

Kuba Niemiec, Tomasz Schutz, Michał Maranda, Bartosz Nowak


Wejścia między 15.00-18.00 Twój Browar – warzenie piwa z brewkitu

Arena:
16.50 – oficjalne otwarcie 6. Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa

17.00 – 18.30 – Live Beer Blogging / koordynacja Tomasz Kopyra

Scena Muzyczna:
15.20 - The Shrapnels
16.40 - Pancurnik
18.00 - Dust Blow
19.20 - Labirytm
20.40 - The Shipyard


BARBARKA Plaża Słodowa:
DJ SUN MIGUEL

SOBOTA / 2 maja
Sala wykładowa Stadionu:
10.00 - 11.30 – kurs sensoryczny cz. III (wcześniejsze zapisy)
11.30 - 13.00 – kurs sensoryczny cz. IV (wcześniejsze zapisy)

Sala wystawowa Stadionu (promenada):
13.00 - Spotkanie z Andrzejem Urbankiem – promocja książki "Browary akcyjne Wrocławia"
14.00 - Dlaczego to samo piwo smakuje inaczej? 20 różnic – Krzysztof Lechowski, prezes PSPD
15.00 - Jak powstał Browar Nepomucen. Od chleba do piwa - Jacek Domagalski, Browar Nepomucen
16.00 - „… z krasnalami w tle. Profesja – wrocławski browar rzemieślniczy”
Codziennie 10.00 - 20.00:
- Wystawa “Browary Dolnośląskie” na podst. opracowania Jarosława Broniewskiego
- Ponad 30 szyldów browarów z kolekcji Rafała Cieleszyna, które lata temu można było podziwiać w nieistniejącym już klubie Brama Oławska
- Wystawa pokonkursowa etykiet piwnych, współorganizowana przez Bottlabel
- Strefa Turystyki Piwnej

Promenada:
13.30 - 16.30 – Spotkanie piwowarów
16.30 - 18.30 – Spotkanie z piwowarami (wejściówki / sprzedaż w biurze Festiwalu 2 maja. Cena 5 zł)

Esplanada:
12.30 - 14.00 – Warzenie piwa z ekstraktów słodowych + chmiel – stoisko WIP
14.00 - 15.00 – Warzenie piwa z gotowców (brewkitów) – stoisko PSPD

12.00 - 19.00 lub do wyczerpania próbek – test na daltonizm sensoryczny – stoisko WIP
12.00 - 19.00 – informacja – stoisko WIP i stoisko PSPD
10.00 - 19.00 - Zostań DRIverem – bezpiecznie odwieź znajomych do domu!

Program edukacyjny "Prowadzący – niepijący".

Pomysłodawca i organizator programu:

Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego - Browary Polskie.



Scena eventowa:
13.30 - Piwo grodziskie: historia, legendarna receptura i cechy stylu –

co każdy piwosz powinien wiedzieć o tym stylu piwa

Browar w Grodzisku Wielkopolskim
14.00 – 15.30 - eduBiesiada Slow Food Dolny Śląsk:

„Kapuśniak piwno-olejowy”



(Michał Sznajder - Kiszonki Michał Sznajder, Katarzyna Nowak-Uszok - Olejarnia Zdrowe Oleje)
Strawa z giru dla królowej Jadwigi w połączeniu z piwem z Browaru Profesja

(Marcin Kurzawa - Restauracja Manufaktura Smaku, Anna Rumińska – Chwastożercy, Karol Sadłowski – Browar Profesja)

15.20 - Ogłoszenie wyników Plebiscytu Piwo Roku (część I) - BrowarBiz
16.15 – 17.00 - Restauracja Mlekiem i Miodem - Łukasz Socha - pokaz kulinarny przygotowany w kooperacji z Kontynuacją
17.30 - Ogłoszenie wyników Plebiscytu Piwo Roku (część II) - BrowarBiz
18.00 - Wszystko co musisz wiedzieć o piwie, żeby nie wyjść na głupka - Tomasz Kopyra
18.45 - ogłoszenie wyników Konkursu Piw Domowych
Godz. 19.00 - STREFA BLOGERÓW Piwne Festiwale na świecie - prowadzenie Tomasz Kopyra
Panel dyskusyjny z udziałem: Simon Martin (Walia), Martin Voigt (Austria), Joan Villar-i-Martí (Katalonia), Faustino Goncalo (Portugalia), Martyn Cornell (Anglia)
Wejścia między 13.00-19.00 Twój Browar – warzenie piwa z zacieraniem
Arena:
16.00 – 17.30 - Live Beer Blogging / koordynacja Tomasz Kopyra


Scena Muzyczna:
15.20 - Charles Moon
16.40 - APAMAU
18.00 - Dylemat
19.20 - Strain
20.40 - OCN

BARBARKA Plaża Słodowa:
DJ Ryan R

NIEDZIELA / 3 maja
Sala wystawowa Stadionu (promenada):
13.00 - Spotkanie z Andrzejem Urbankiem – promocja książki "Browary akcyjne Wrocławia"
14.00 - Reinheitsgebot - prawo czystości piwa. Wzór do naśladowania czy historyczny przeżytek? – Krzysztof Lechowski, prezes PSPD
Codziennie 10.00 - 20.00:
Wystawa “Browary Dolnośląskie” na podst. opracowania Jarosława Broniewskiego
Ponad 30 szyldów browarów z kolekcji Rafała Cieleszyna, które lata temu można było podziwiać w nieistniejącym już klubie Brama Oławska
Wystawa pokonkursowa etykiet piwnych, współorganizowana przez Bottlabel
Strefa Turystyki Piwnej

Esplanada:
12.00 - 17.00 – warzenie piwa z zacieraniem - stoisko PSPD
14.00 - 15.00 – warzenie piwa z gotowców (brewkitów) – stoisko WIP
12.00 - 18.00 lub do wyczerpania próbek – test na daltonizm sensoryczny – stoisko WIP
12.00 - 18.00 – informacja – stoisko WIP i stoisko PSPD

Scena eventowa:
14.00 – 18.30 - Twój Browar – pokaz warzenia piwa z ekstraktów i chmielu
14.30 – 15.30 - eduBiesiada Slow Food Dolny Śląsk:

„ Milicka zupa rybno-piwna” - pokaz kulinarny



(Jan Latos - Ostoja Milicz) z udziałem piwowara z Browaru Nepomucen
- Chwaszczenie piwa ziołami – Anna Rumińska (Chwastożercy)

15.50 – Kocioł – Dolnośląski Magazyn Kulinarny - pokaz kulinarny (naleśniki na piwie i inne przekąski)

oraz Wrocławska Inicjatywa Piwowarska (Piwo i potrawy – dobierz w pary)


16.40 – ogłoszenie wyników konkursu 10 pytań - (konkurs z informatora) WIP
17.15 – 18.00 - Pączki z sumem z esencją z jeziora milickiego (szef kuchni: Michał Czekajło) Browar Stu Mostów - pokaz kulinarny
Wejścia między 14.00 - 18.30 – Twój Browar – warzenie piwa z ekstraktów i chmielu

Scena Muzyczna:
14.20 - More wine please
15.40 - Takie Trio
17.00 - Paihivo
18.20 - O.Torvald
19.40 - BETHEL

BARBARKA Plaża Słodowa:
DJ SEB


Поделитесь с Вашими друзьями:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə