C Ə d V ə L i Təsdiq edirəm azərbaycan döVLƏt aqrar universiteti TƏLƏBƏLƏRİNİn təDRİs məŞĞƏLƏLƏRİNİN



Yüklə 324.46 Kb.
səhifə2/4
tarix26.02.2017
ölçüsü324.46 Kb.
1   2   3   4

II kurs

C Ə D V Ə L İ
Təsdiq edirəm AZƏRBAYCAN DÖVLƏT AQRAR UNİVERSİTETİ TƏLƏBƏLƏRİNİN TƏDRİS MƏŞĞƏLƏLƏRİNİN
Prorektor

“__”__________2017-cı il 2016/2017-ci tədris ili, əyani təhsil forması, dördüncüsemestr, Aqrotexnologiya fakültəsi, ikinci kurs.



Gün

İxtisas

Yerquruluşu, torpaq və şəhər kadastrı

Qrup

Saat

122 y1

Aud

122 y2

Aud

122 y3

Aud

Bazar ertəsi

830 – 1005

Əkinçilik – Həsənova Aynur(müh)

7

1015 – 1150

Əkinçilik- Behbudova Məlahət (lab)


5

Yer quruluşu layihələndirilməsi-Qasımov

Namiq (lab)



6

Əkinçilik – Qəhrəmanova Ramilə (lab)


7

1200 – 1335

Yer quruluşu layi-si kom.qrafikası -Qasımov

Namiq (lab)



6

Əkinçilik- Behbudova Məlahət (lab)


5







Çərşənbə axşamı

830 – 1005

Geoinformasiya sistemləri – Qasımov Namiq (müh)

7

1015 – 1150

Kənd təsərrüfatı texnikasından istifadənin aqroekoloji əsasları –İbrahimov Teymur (müh)

7

1200 – 1335










5




Geoinformatika sistemləri – Qasımov Namiq (sem)

Çərşənbə

830 – 1005

Heyvandarlığın əsasları – Sadıqov Sami(müh)

7

1015 – 1150

Heyvandarlığın əsasları – Sadıqov Sami (lab)

5

K./t.texnikası. ist.- Mehralıyev Oktay (lab)

6

Geoinformas. sistem.– Qasımov Namiq(sem)

7

K./t.texnikası. istifadə - Mehralıyev Oktay(lab)

6

Heyvandarlığın əsasları –Sadıqov Sami(lab)

5

1200 – 1335

Geoinformasiya sistemləri – Qasımov Namiq (sem)

7

K./t.texnikası. istifadə - Mehralıyev Oktay(lab)

6







Heyvandarlığın əsasları – Sadıqov Sami(lab)

5

Cümə axşamı

830 – 1005







1015 – 1150

Geoinformasiya sistemləri – Qasımov Namiq(sem)

7

Kadastrın əsasları -- Abdullayev Azad (sem)

5

1200 – 1335

Kadastrın əsasları - Abdullayev Azad (müh)

7

Cümə

830 – 1005

Yer quruluşu layihələndirilməsi kom.qrafikası - Qasımov Namiq(müh)


7

1015 – 1150

Kadastrın əsasları - Abdullayev Azad (sem)

7

Yer quruluşu layihələn.–Qasımov Namiq (lab)

5

1200 – 1335

Kadastrın əsasları - - Abdullayev Azad (müh)

7



Aqrotexnologiya fakültəsinin dekanı: dos. Ə.İ.Hüseynov




II kurs

C Ə D V Ə L İ
Təsdiq edirəm AZƏRBAYCAN DÖVLƏT AQRAR UNİVERSİTETİ TƏLƏBƏLƏRİNİN TƏDRİS MƏŞĞƏLƏLƏRİNİN
Prorektor

“__”__________2017-cı il 2016/2017-ci tədris ili, əyani təhsil forması, dördüncü semestr, Aqrotexnologiya fakültəsi, ikinci kurs.



Gün

İxtisas

İstehlak mallarının ekspertizası və marketinqi

Qida məhsulları mühəndisliyi

Qrup

Saat

122 eks

Aud

122 q1

Aud

Bazar ertəsi

830 – 1005

İstehlak malları istehsalının ümumi texnolog.- Məmmədova Sevda (müh)

1q

Biotexnologiya - Əliyeva Şəlalə (müh)

31

1015 – 1150

Taxıl və un məmulatlarının əmtəəşün.və ekspertizası – Əsgərova Aidə (müh)

1q

Ərzaq malları əmtəəşun.və ekspertiza – İmamquluyeva Maviyyə (sem)

31

Elektrotexnika – Mehdiyeva Cəmilə (lab)

31

1200 – 1335

Menecment - Həsənova Xanım (müh)

1q

Texniki bitki məhs.saxlanması və emalı texnolog. – Allahverdiyeva Zülfiyyə(müh)

31

Çərşənbə axşamı

830 – 1005







Biotexnologiya - Məmmədova Aynur (lab)

31

1015 – 1150

Mikrobiologiya,sanitariya və gigiyena - Məmmədova Nailə , Məmmədova Gülçin (müh)

bayt

Texniki bitki məhs.saxlanması və emalı texnolog. – Yarəhmədova Könül (lab)

31

1200 – 1335

Mikrobiologiya,sanitariya və gigiy - Nəsibova Günay, Məmmədova Gülçin (sem)

bayt

Ərzaq malları əmtəəşun.və ekspertizası - Visali Rahilə (müh)

31

Çərşənbə

830 – 1005

İstehlak mallarının sertifikat və standartlaşdırma.- Xankişiyev Yusif (müh)

1q

Elektrotexnika – Mehdiyeva Cəmilə (müh)

31

1015 – 1150

Materialların əmtəəşünaslığı – Kamalov Rövşən (sem)

1q

Qida məhsullarının soyudulma texnologiyası – Allahverdiyeva Qahirə (müh)

31

İstehlak mallarının sertifikat və standartlaşdırma.- Kamalov Rövşən (sem)

1q

1200 – 1335

Menecment - Həsənova Xanım (sem)

1q

Qida məhsullarının soyudulma texnologiyası – Allahverdiyeva Qahirə (lab)

31

Cümə axşamı

830 – 1005

Materialların əmtəəşünaslığı – Kamalov Rövşən (müh)

1q

Dənli bitki məhs.saxlanması və emalı – Visali Rahilə (müh)

31

1015 – 1150

İstehlak malları istehsalının ümumi texnologiyası- Məmmədova Sevda (müh)

1q

Dənli bitki məhs.saxlanması və emalı – İmamquluyeva Maviyyə(lab)

31

1200 – 1335

İstehlak malları istehsalının ümumi texnolog.- İmamquluyeva Maviyyə (lab)

1q







Ərzaq mallarının saxlanılması və emalı – Muradova İradə (lab)

1q

Cümə

830 – 1005

İstehlak malları istehsalının ümumi texnologiyası.- İmamquluyeva Maviyyə (lab)

1q

Tətbiqi mexanika - Alışov İlqar (müh)

31

1015 – 1150

Taxıl və un məmulatlarının əmtəəşün.və ekspertizası - İmamquluyeva Maviyyə (lab)

1q

Tətbiqi mexanika - Alışov İlqar (sem)

31




1200 – 1335

Ərzaq mallarının saxlanılması və emalı – Muradova İradə (müh)

1q









Aqrotexnologiya fakültəsinin dekanı: dos. Ə.İ.Hüseynov





III kurs

C Ə D V Ə L İ
Təsdiq edirəm AZƏRBAYCAN DÖVLƏT AQRAR UNİVERSİTETİ TƏLƏBƏLƏRİNİN TƏDRİS MƏŞĞƏLƏLƏRİNİN
Prorektor

“__”__________2017-cı il 2016/2017-ci tədris ili, əyani təhsil forması, altıncısemestr, Aqrotexnologiya fakültəsi, üçüncükurs.



Gün

İxtisas

Qida məhsulları mühəndisliyi

Yerquruluşu, torpaq və şəhər kadastrı

Qrup

Saat

123 q1

Aud

123 q2

Aud

123 y1

Aud

123 y2

Aud

123 y3

Aud

Bazar ertəsi

1345 – 1520

Marketinq – Rəhimov Fərrux (müh)

2q

Kartoqrafiya - Allahverdiyev Azər(müh)

7

1530 – 1705

Xammal və qida məhsul.təhlükəsizliyi – Yarəhmədova Könül (lab)

2q

Şərabın mikrobiologiyası - İmamquluyeva Maviyyə (lab)


4q

Azərbaycan Resp.Konstitusiyası – Xəlilov Rafayıl(müh) (11-ci həftədən 1,2qr seminar.)

7

1715 – 1850

Şərabın mikrobiologiyası - İmamquluyeva Maviyyə (lab)

2q







Kartoqrafiya - Allahverdiyev Azər(lab)

7













Kartoqrafiya-Allahverdiyev Azər(lab)

7

Çərşənbə axşamı

1345 – 1520

Qida sənayesi müəsis.texn.layihələndirilməsi - Muradova İradə (müh)

2q

Fotoqrammetriya – Məmmədova Aygül(müh)

7

1530 – 1705

Şərabın mikrobiologiyası - Heydərov Elnur (müh)

2q

Ərazinin eroziyaya qarşı təşkili-Qasımov Namiq (lab)

7

Fotoqrammetriya-Məmmədova Aygül(lab)

5

1715 – 1850




2q

Kartoqrafiya - Allahverdiyev Azər(lab)

1

Az.Res.Kon - Xəlilov Rafayıl(11-ci həftədən3 q.sem)




Marketinq – Rəhimov Fərrux(sem)

Çərşənbə

1345 – 1520

Az.Resp.Konstitusiyası və hüquqi əsasları - Əsədova Xanım (müh)-(sem)

6q

Fotoqrammetriya – Məmmədova Aygül(müh)

7

1530 – 1705

Əməyin mühafizəsi - Əliyev Natiq (müh)

2q

Yerquruluşu layihələndirilməsi – Alıyev Aslan(müh)

7

1715 – 1850

Əməyin mühafizəsi-Əliyev Natiq(lab)

2q













Kartoqrafiya -Allahverdiyev Azər(lab)

7




Əməyin mühaf. - Əliyev Natiq(lab)

2q

Cümə axşamı

1345 – 1520

Xammal və qida məhsul.təhlükəsizliyi - Cəfərov Firuddin (müh)

2q

Fotoqrammetriya – MəmmədovaAygül(lab)

7

Ərazinin eroziyaya qarşı təşkili-Qasımov Namiq (lab)

6

1530 – 1705

Meyvə və tər.məhs.saxlan.-Məmmədova Aynur (lab)

4q

Xam. və qida məhs.təhlükəsizliyi - Yarəhmədova Könül (lab)

2q

Torpaq bazarı – Allahverdiyev Azər (sem)

7

1715 – 1850







Meyvə və tər.məhs.saxlan.- Yarəhmədova Könül (lab)

2q

Yerquruluşu layihələndirilməsi – Alıyev Aslan(sem)

7

Cümə

1345 – 1520

Meyvə və tərəvəz məhsullarının saxlan.- Allahverdiyeva Zülfiyyə (müh)

2q

Ərazinin eroziyaya qarşı təşkili - Qasımov Namiq (müh)

7

1530 – 1705

Qida sənayesi müəsis.texn.layihələndirilməsi - Muradova İradə (sem)

2q

Torpaq bazarı –– Allahverdiyev Azər (müh)

7

1715 – 1850










7

Torpaq bazarı –– Allahverdiyev Azər (sem)

Aqrotexnologiya fakültəsinin dekanı: dos. Ə.İ.Hüseynov





Поделитесь с Вашими друзьями:
1   2   3   4


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə