644a Elektrotexnika



Yüklə 118.39 Kb.
tarix10.06.2017
ölçüsü118.39 Kb.
644a Elektrotexnika




Soyadı, adı, atasının

Davamiyyət

Sərbəst işlər

Məşğələ

1.

Babayeva Dürdanə Mirhafiz qızı

10

9

30

2.

Yusifov Abbas Səfər oğlu

10

8

19

3.

Seyfəddinli Müslüm Nizami oğlu

9

9

27

4.

Qəfərov Fərid Etibar oğlu

9

9

27

5.

Qardaşov İsa Musa oğlu

8

7

17

6.

Tağızadə Murad Əflətun oğlu

9

9

16

7.

Mayılov Namiq Natiq oğlu

10

7

19

8.

İmamhüseynova Aytac Aslan qızı

10

9

30

9.

Həsənov Sənan Elşən oğlu

9

6

18

10.

Həsənov Elvin Şərafəddin oğlu

9

9

30

11.

Orucov Elçin Telman oğlu

9

6

17

12.

Muxtarzadə Yusif Fuad oğlu

9

6

18

13.

Novruzon Əlikram Faiq oğlu

9

7

17

14.

Nəbiyev Ələddin Asif oğlu

9

6

19

15.

İsmayılov Nəriman Elşən oğlu

10

9

30

16.

Quliyeva Aysel Qabil qızı

10

8

30

17.

Məmmədov Ramazan Azər oğlu

10

7

17

18.

Həsrətli Süleyman Hamlet oğlu

10

9

19

19.

Süleymanov Xanlar Əsgər oğlu

9

7

17

20.

Qədiməliyev Nadir Sahib oğlu

9

7

17

21.

Qurbanov Rauf Hüsüyn oğlu

10

6

18

22.

Əzimov Çingiz Vidadi oğlu

9

7

19

23.

Ələsgərov Fəxrəddin İsax oğlu

10

9

27

24.

Əzizov Əziz Teymur oğlu

10

9

21

25.

Alxanova Aysel Xəqani oğlu

10

9

21


694a Elektrotexnika



Soyadı, adı, atasının adı

Davamiyyət

Sərbəst işlər

Məşğələ

1.

Əliyeva Mina Rəşid qızı




9

30

2.

Bağırlı Elmir Sədulla oğlu




7

19

3.

Hüseynli Nicat Rəşid oğlu




7

16

4.

Məmmədov İbrahim Xanlar oğlu




9

27

5.

Abdullayev Əhməd Eldar oğlu




9

30

6.

Xanizadə Fuad Ədalət oğlu




7

18

7.

Əlizadə Yusif Rövşən oğlu




7

19

8.

Xudiyeva Rəhimə Yavər qızı




9

19

9.

Məmmədova Pakizə Elçin qızı




9

21

10.

Məmmədova Alidə Fikrət qızı




7

19

11.

Orucova Cəmalə Elşən qızı




7

19

12.

Qasımova Əsmər Səməd qızı




7

18

13.

Alışanlı Amil Hikmət oğlu




9

17

14.

Məmmədova Ruhanə Nofəl qızı




9

17

15.

Verdiyev Turqut Duman oğlu




7

19

16.

Nəbizadə Selnur Cahangir oğlu




9

24

17.

Rəhimli Zeynəb Qalib qızı




9

15

18.

Şirvanzadə Günel Akif qızı




9

18

19.

Həsənli Türkan Etibar qızı




6

20

20.

Hacızadə İlahə Nizami qızı




7

18

21.

İsmayılzadə XaccaxanımYunis qızı




7

19

22.

Novruzova Nigar Kamal qızı




6

20

23.

Yusifov Rauf Oktay oğlu




7

18

24

Əcəmi Arif Namiq oğlu




7

18


653a Hidravlika



Soyadı, adı, atasının adı

Davamiyyət

Sərbəst işlər

Məşğələ

1.

Orucov Elvin Sarvan oğlu




9

23

2.

Bayramov Gülbala Mətləb oğlu




10

26

3.

Həsənov Mürsəl Rafiq oğlu




10

26

4.

Mahmudova Gülnar Elçin qızı




10

27

5.

Hacıyev Əziz Ədalət oğlu




7

20

6.

Əliyev Kamil Aslan oğlu




9

20

7.

Nəbiyeva Əzizə Əli qızı




10

26

8.

Ağayev Tamarlan Əmir oğlu




8

25

9.

Əhmədli Nahid Zahid oğlu




10

28

10.

Cəfərli Ramil Çərkəz oğlu




5

21

11.

Rəsulova Ülviyyə Aqil qızı




10

26

12.

Hüseynov Ceyhun Nəsib oğlu




10

28

13.

Fərəcov Murad Azər oğlu




10

29

14.

Alışlı Şamxal Elmir oğlu




7

23

15.

Əliyev Məhəmmədəli Gülətdin o.




7

20

16.

Xəlilli Aqil Eldəniz oğlu




10

26

17.

Quliyev Tofiq Balaqardaş oğlu




8

20

18.

Nağıyev Mirağa Ədalət oğlu




8

20

19.

Quluzadə Nurlan Gündüz oğlu




9

22

20.

Məmmədov Kamran Tofiq oğlu




7

20

21.

Ələkbərova Gülnar Gülayət qızı




10

29

22.

Cəmilzadə Ədalət Fehruz oğlu




7

22

23.

Novruzlu Turqut Vüqar oğlu




7

20

24.

Naibov Roman




7

20

25.

Əbülfəzov Faiq Gülayim oğlu




7

20



Поделитесь с Вашими друзьями:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə