YemiNLİ kokteyl brk ekonomiGündemİlçe HaberleriSiyasetYaşamYüklə 62,18 Kb.
tarix07.07.2017
ölçüsü62,18 Kb.
gazete merhaba balıkesir

YEMİNLİ KOKTEYL

BRK

yeminli kokteyl

EkonomiGündemİlçe HaberleriSiyasetYaşam - 5 Mart 2015 0:05

Muhasebeciler Haftası dolayısı ile düzenlenen fotoğraf sergisi ve kokteylde yeni belge alan Mali Müşavirler, yemin ederek mesleğe adım attı.

Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası’nın (SMMMO) Muhasebeciler Haftası dolayısı ile düzenlediği kutlamalar, dün oda binasında kokteyl ve fotoğraf sergisi ile devam etti. Kokteyl sırasında mesleğe yeni adım atan mali müşavirlere de belgeleri sunuldu. Belgelerini alan Mali Müşavirler meslek yemini etti.

Törende Sertaç Efetürk, Zuhal Çalışır, Hakan Bıldırcın, Gürkan Uçar, Musa Yavaş, belgelerini aldı. Kokteylde bir de pasta kesildi. SMMMO Başkanı Metin Yalçın, pastayı keserken yaptığı konuşmada; “Arkadaşlarımız, ileride mesleğin çok zorlukları ile karşılaşacaklar, acısını çekecekler. Onun için mesleğe tatlı başlasınlar diye düşündük” dedi.

Kokteyle Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Vergi Dairesi Başkanı Hasan Erol, SMMMO üyeleri, bazı meslek odalarının temsilcileri ve yemin eden mali müşavirlerin yakınları katıldı.

Kokteylin yapıldığı SMMMO salonunda Ahmet Turhan ve Kitabiye Kartefe’nin fotoğraflarından oluşan bir fotoğraf sergisi de açıldı. Sergi ilgi ile izlendi. SMMMO Başkanı Metin Yalçın, mesleğe yeni adım atan üyelerini kutladı. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da, yeni Mali Müşavirlere başarı ve bol kazanç dileğinde bulundu.MALİ MÜŞAVİR YEMİNİ:

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik mesleğinin bir kamu hizmeti olduğunu bilerek; Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına, mesleki kurallara ve meslek ahlakına uyacağıma, mesleğimi tam bir bağımsızlık ve dürüstlükle yerine getireceğime, üzerime aldığım işleri dikkat ve özenle yapacağıma namusum ve şerefim üzerine yemin ederim.CEMİL YURTMAN 

Yüklə 62,18 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə