Xocalı soyqırımının iyirmi üçüncü ildönümü



Yüklə 189,97 Kb.
tarix28.04.2017
ölçüsü189,97 Kb.
#16011
Bakı Şəhər Mədəniyyət və Turizm İdarəsinin və şəbəkəsinə daxil olan mədəniyyət müəssisələrinin Xocalı soyqırımının iyirmi üçüncü ildönümü”

ilə əlaqədar




Müəssisənin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

Bakı Şəhər Mədəniyyət və Turizm İdarəsi

“Tarixi salnaməmizin qanlı faciəsi” adlı tədbir

25 fevral

Saat 12:00



Şüvəlan qəsəbə Mədəniyyət evi

TƏDBİRLƏR PLANI

Kitabxanalar



Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

Nəsimi rayon MKS filiallar ilə birgə

“Unudulmayan tarix” adlı sərgi

21-26 fevral

Kitabxana

2

1 saylı filial

“Haqqın səsi batan deyil” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

3

2 saylı filial

“XX əsrin ən dəhşətli faciəsi” adlı söhbət

21-26 fevral

Kitabxana

4

4 saylı filial

“Laylay Xocalım laylay” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

5

X.R.Ulutürk adına kütləvi kitabxana

“Tarixin faciəsi” adlı sərgi –dəyirmi masa

22-26 fevral
25 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

6

Səbail rayon MKS


“Xocalı harayı” adlı məruzə

25 fevral

Saat 11:00



Kitabxana

7

2 saylı filial

“Əsrin faciəsi” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

8

4 saylı filial

“Bəşər tarixinin qanlı səhifəsi” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

9

6 saylı filial

“Susmayan qan yaddaşı” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

10

N.Hikmət adına uşaq kitabxanası

“Xocalıya ədalət” adlı sərgi-məruzə

20-26 fevral
26 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

11

M.Ə.Sabir adına Mərkəzi Şəhər kitabxanası

“26 fevral- Xocalı soyqırımı günüdür” adlı sərgi-söhbət

20-26 fevral
26 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

12

Yasamal rayon MKS

“Xocalını unutmayaq” adlı sərgi və dəyirmi masa

20-26 fevral
26 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

13

1saylı filial

“Xocalı fəryadı” adlı sərgi

17-26 fevral

Kitabxana

14

2 saylı filial

“Laylay Xocalım laylay” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

15

3 saylı filial

“26 fevral- Xocalı soyqırımı günüdür” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

16

4 saylı filial

“Xocalı qan yaddaşım” adlı sərgi

17-26 fevral

Kitabxana

17

Sabunçu rayon MKS 

“Qan yaddaşımız- Xocalı” adlı sərgi

20-26 fevral


Kitabxana

18

3 saylı filial

“26 Fevral- Xocalı faciəsi” adlı söhbət

25 fevral

Saat 13:00



Kitabxana

19

5 saylı filial

“Xocalı harayı” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

20

6 saylı filial 9 saylı filial ilə birgə

“Əsrin faciəsi” adlı söhbət

25 fevral

Saat 12:00



6 saylı filial

21

7 saylı filial

“İnsanlığa qarşı cinayət” adlı sərgi-tədbir

20-26fevral
25 fevral

Saat 15:00



Kitabxana

22

8 saylı filial

“Bir qəlbin harayı” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

23

10 saylı filial

“Qarabağ müharibəsinin ən qəddar səhifəsi” adlı tədbir

25 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

24

11 saylı filial

“ 26 Fevral - Xocalı soyqırımı” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

25

12 saylı filial

“Xocalıya ədalət” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

26

M.Dilbazi adına uşaq kitabxanası

“26 Fevral – faciəli tariximiz” adlı sərgi-söhbət

21-26 fevral
26 fevral

Saat 13:00



Kitabxana

27

M.Şəhriyar adına uşaq kitabxanası

“Xocalının taleyi” sərgi-tədbir

19-26 fevral
26 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

28

Suraxanı rayon MKS

“XX əsrin dəhşətli cinayəti” adlı tədbir

25 fevral

Saat 11:00



Kitabxana

29

1 saylı filial

“Xocalıya ədalət, insanlığa cəsarət” adlı tədbir

22 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

30

2 saylı filial

“Qanlı faciə” adlı sərgi

17-26 fevral

Kitabxana

31

3 saylı filial

“Xocalının kədəri və fəryadı” adlı məruzə-sərgi

18-26 fevral
25 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

32

4 saylı filial

“Xocalı fəryadı” adlı dəyirmi masa və sərgi

17-26 fevral


25 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

33

5 saylı filial

“Qan rəngində ağ gecə” adlı tədbir-sərgi

17-26 fevral
25 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

34

Binəqədi rayon MKS

“Qan yaddaşımız” adlı tədbir və sərgi

23-26 fevral
26 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

35

1 saylı filial

“Xocalı qətliamı” adlı tədbir-sərgi

22-26 fevral
26 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

36

2 saylı filial

“Xocalıya ədalət –Qarabağa azadlıq” adlı sərgi- söhbət

22-26 fevral
26 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

37

3 saylı filial 4 saylı filial ilə birgə

“Xocalıda terrorizm” adlı sərgi- söhbət

22-26 fevral
26 fevral

Saat 12:00



4 saylı filial

38

5 saylı filial

“Qarabağ müharibəsinin ən qəddar səhifəsi” adlı sərgi-söhbət

22-26 fevral
26 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

39

6 saylı filial

“Xocalı soyqırımı uşaqların gözü ilə” adlı tədbir-sərgi

22-26 fevral
26 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

40

Qaradağ rayon MKS

“Xocalı fəryadı” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

41

1 saylı filial

“Xocalı harayı” adlı sərgi

11-26 fevral

Kitabxana

42

2 saylı filial

“Xocalı soyqırımı” adlı tədbir-sərgi

20-26 fevral
25 fevral

Saat 13:00



Kitabxana

43

3 saylı filial

“Vətən torpaqları bizi gözləyir” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

45

5 saylı filial

“Xocalı soyqırımı günü” adlı tədbir-sərgi

21-26 fevral
26 fevral

Saat 11:00



Kitabxana

46

6 saylı filial

“Xocalı soyqırımı” adlı tədbir

26 fevral

Saat 11:00



Kitabxana

47

7 saylı filial

“Xocalı soyqırımı” adlı sərgi

21-26 fevral

Kitabxana

48

8 saylı filial

“Xocalı soyqırımı” adlı söhbət-sərgi

20-26 fevral
23 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

49

Xətai rayon MKS 

“Qarabağın şəhid sonası - Xocalı” adlı tədbir

26 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

50

2 saylı filial

“Qoyma təzələnsin Xocalı dərdim”adlı sərgi

19-26 fevral

Kitabxana

51

3 saylı filial

Məhkum olunmuş Xocalı” adlı söhbət

24 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

52

4 saylı filial

“Məhv olunmuş Xocalım” adlı sərgi

18-24 fevral

Kitabxana

53

Nizami rayon MKS

“Harayı göylərə çatan Xocalı” adlı söhbət

26 fevral

Saat 13:00



Kitabxana

54

1 saylı filial

“XX əsrin faciəsi” adlı sərgi

21-26 fevral

Kitabxana

55

2 saylı filial

“Xocalı – xəyanət nidası” adlı söhbət

25 fevral

Saat 13:00



Kitabxana

56

3 saylı filial

“Xocalı sızlayan yaddaşımız” adlı sərgi

21-26 fevral

Kitabxana

57

4 saylı filial

“Bu yara qaysaq bağlamaz” adlı sərgi

21-26 fevral

Kitabxana

58

5 saylı filial

“Bizi yaşadan həsrətdir” adlı sərgi

21-26 fevral

Kitabxana

59

M.Ə.Sabir adına kütləvi kitabxana

“Sönməyən atəş” adlı ədəbi bədii gecə

25 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

60

Xəzər rayon MKS

“Xocalıya ədalət” adlı dəyirmi masa

26 fevral

Saat 13:00



Kitabxana

61

1 saylı filial

“Xocalı soyqırımını unutmayaq və unutdurmayaq” adlı sərgi

20-26 fevral





Kitabxana

62

3 saylı filial

“Sözün bitdiyi an” adlı sərgi-söhbət

20-26 fevral
26 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

63

4 saylı filial

“Salam Xocalı dərdim” adlı sərgi

20-26 fevral


Kitabxana

64

5 saylı filial

“Xocalı - əsrimizin qanlı soyqırımı” adlı sərgi

20-26 fevral


Kitabxana

65

6 saylı filial

“Tarixin bağışlamayacağı qanlı cinayət” adlı dəyirmi masa

26 fevral

Saat 14:00




Kitabxana

66

7 saylı filial

“Qan yaddaşımız - Xocalı” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

67

Pirallahı rayon kütləvi kitabxana

“XX əsrin faciəsi – Xocalı faciəsi” adlı dəyirmi masa

24 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

68

Nərimanov rayon MKS

“XX əsrin böyük faciəsi” adlı ədəbi-bədii gecə

26 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

69

1 saylı filial

“Xocalı əsrin vəhşi əsəri” adlı sərgi-söhbət

19-26 fevral
26 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

70

2 saylı filial

“Xocalı –qanı axan yaramız” adlı sərgi-söhbət

19-26 fevral
26 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

Mədəniyyət evi və klublar



Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

A.M.Şərifzadə adına Mədəniyyət Mərkəzi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı dəyirmi masa

24 fevral

Saat 14:00



Mədəniyyət Mərkəzi

2

Əmircan qəsəbə mədəniyyət evi

“Xocalı harayı” adlı tədbir

23 fevral

Saat 14:00



Mədəniyyət evi

3

Zığ qəsəbə mədəniyyət evi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı tədbir

24 fevral

Saat 13:00



65 saylı tam orta məktəb

4

Bibiheybət qəsəbə mədəniyyət evi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı ədəbi- bədii gecə

25 fevral

Saat 12:00



Mədəniyyət evi

5

Xoca-Həsən qəsəbə klubu

“Laylay Xocalım laylay” adlı tədbir

26 fevral

Saat 13:00



103 saylı tam orta məktəb

6

Kürdəxanı qəsəbə mədəniyyət evi

“Laylay Xocalım laylay” adlı tədbir

25 fevral

Saat 11:00



113 saylı tam orta məktəb

7

Binə qəsəbə Mədəniyyət Mərkəzi

“Anaların fəryadı” adlı kompozisiya

26 fevral

Saat 14:00



117 saylı tam orta məktəb

8

Xətai rayon Mədəniyyət Mərkəzi

“Xocalı harayı” adlı tədbir

25 fevral

Saat 12:00



249 saylı tam orta məktəb

9

Zirə qəsəbə Mədəniyyət Mərkəzi

“Qəddarlığın son həddi” adlı rəsm sərgisi

26 fevral

Mədəniyyət Mərkəzi

10

Ə.Paşayev adına mədəniyyət evi

“Xocalısız keçən günlər” adlı tədbir

25 fevral

Saat 14:00



71 saylı tam orta məktəb

11

A.R.Qobustanlı adına mədəniyyət evi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı tədbir

26 fevral

Saat 12:00



223 saylı tam orta məktəb

12

Müşfiqabad qəsəbə mədəniyyət evi

“Xocalıya gedən yol” adlı tədbir

26 fevral

Saat 14:00



Mədəniyyət evi

13

Səngəçal qəsəbə mədəniyyət evi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı tədbir

26 fevral

Saat 11:00



Mədəniyyət evi

14

Badamdar qəsəbə mədəniyyət evi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

25 fevral

Saat 13:00



Mədəniyyət evi

15

Ş.Ələkbərova adına mədəniyyət evi

“26 Fevral-Xocalı soyqırımı” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

24 fevral

Saat 13:00



Mədəniyyət evi

16

Nizami rayon Mədəniyyət Mərkəzi

“Xocalı fəryadı” adlı tədbir

25 fevral

Saat 12:00



Nizami rayon 328 saylı tam orta məktəb

17

Şağan qəsəbə klubu

“Xocalım, ay Xocalım” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

25 fevral

Saat 14:00



124 saylı tam orta məktəb

18

Nizami adına Mədəniyyət Mərkəzi

“Yaddan çıxmayan tarix” adlı görüş

25 fevral

Saat 12:00



124 saylı tam orta məktəb

19

H.Sarabski adına mədəniyyət evi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

26 fevral

Saat 13:00



Mədəniyyət evi

20

R.Axundov adına mədəniyyət evi

“Bir ailənin faciəsi” adlı tamaşa

25 fevral

Saat 15:00




Mədəniyyət evi

21

İ.Əbilov adına Mədəniyyət Mərkəzi

“Xocalı fəryadı” adlı tədbir

25 fevral

Saat 12:00



1 saylı tibb kolleci

22

V.Məmmədov adına mədəniyyət evi

“Xocalı faciəsi unudulmazdır” adlı tədbir

26 fevral

Saat 14:00



Mədəniyyət evi

23

Binəqədi Mərkəzi mədəniyyət evi

“Bizi gözləyən şəhər - Xocalı” adlı tədbir

26 fevral

Saat 12:00



Mədəniyyət evi

24

Qala qəsəbə klubu

“Xocalı faciəsi unudulmazdır” adlı tədbir

26 fevral

Saat 14:00



Klub

25

Türkan qəsəbə Mədəniyyət Mərkəzi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı tədbir

25 fevral

Saat 13:00



Mədəniyyət Mərkəzi

26

Ramana qəsəbə mədəniyyət evi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı tədbir

26 fevral

Saat 13:00



198 saylı orta məktəb

27

H.Abbasov adına mədəniyyət evi, Bilgəh qəsəbə mədəniyyət evi və Nardaran qəsəbə klubu birlikdə

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı dəyirmi masa

25 fevral

Saat 12:00



H.Abbasov adına mədəniyyət evi

28

Pirşağı qəsəbə mədəniyyət evi

“Xocalı qan yaddaşımız” adlı tədbir

26 fevral

Saat 11:00



Mədəniyyət evi

29

M.Ə.Sabir adına Balaxanı qəsəbə mədəniyyət evi

“Unudulmaz yaramız - Xocalı” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

24 fevral

Saat 17:00




Mədəniyyət evi

30

Mərdəkan Mədəniyyət Sarayı

“Xocalı harayı” adlı tədbir

25 fevral

Saat 13:00



Mədəniyyət evi

31

M.A.Əliyev adına mədəniyyət evi

“Xocalı qan yaddaşımız” adlı tədbir

25 fevral

Saat 12:00



Mədəniyyət

evi


32

Q.Abbasov adına Mədəniyyət Sarayı

“Xocalı harayı” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

25 fevral

Saat 12:00




Mədəniyyət

Sarayı


33

V.Mustafazadə adına Mədəniyyət Mərkəzi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı tədbir

26 fevral

Saat 12:00



Mədəniyyət

Mərkəzi



34

Gürgən mədəniyyət evi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı sərgi

17-26 fevral

Mədəniyyət

evi


35

M.Ə.Sabir adına Bülbülə qəsəbə mədəniyyət evi S.Bəhlulzadə adına Mədəniyyət Sarayı ilə birgə

26 Fevral-Xocalı soyqırımına həsr olunmuş tamaşa

25 fevral

Saat 12:00



Səttar Bəhlulzadə adına Mədəniyyət Sarayı

36

Korgöz qəsəbə mədəniyyət evi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı tədbir

25 fevral

Saat 14:00



Mədəniyyət evi

37

Çeyildağ qəsəbə klubu

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı tədbir

26 fevral

Saat 12:00



Klub

38

Ə.Əmirov adına Mədəniyyət Sarayı

“Xocalı harayı” adlı tədbir

26 fevral

Saat 11:00



Mədəniyyət Sarayı

39

“8 Mart” adına mədəniyyət evi

“Əsrin faciəsi” adlı dəyirmi masa

23 fevral

Saat 11:00



Mədəniyyət evi

Heydər Əliyev Mərkəzləri, muzeylər



Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

C.Cabbarlının ev muzeyi

26 fevral-Xocalı soyqırımı ilə əlaqədar ziyarət

26 fevral

Saat 12:00



“Xocalı Soyqırımı” abidəsi

2

Yasamal rayon Heydər Əliyev Mərkəzi

Xocalı soyqırımına həsr olunmuş tədbir

21 fevral

Saat 15:00



Mərkəz

3

Qaradağ rayon Heydər Əliyev Mərkəzi

“Xocalıya ədalət kompaniyası- III” adlı beynəlxalq konfrans

24 fevral

Saat 11:00



Mərkəz

4

N.Nərimanovun xatirə muzeyi

Xocalı soyqırımına həsr olunmuş tədbir

23 fevral

Saat 12:00



190 saylı tam orta məktəb

5

Suraxanı rayon Heydər Əliyev Mərkəzi

Xocalı soyqırımına həsr olunmuş tədbir

25 fevral

Saat 11:00



Mərkəz

6

M.S.Ordubadinin xatirə muzeyi, Azərbaycan Dövlət Din tarixi muzeyi ilə birgə

“Əsrin faciəsi” adlı tədbir

24 fevral

Saat 13:00



Muzey

Uşaq musiqi və incəsənət məktəbləri



Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

3 nömrəli Uşaq İncəsənət Məktəbi

“Xocalı faciəsi” ilə bağlı məruzə-sərgi

24 fevral

Saat 12:00



Məktəb

2

4 nömrəli Uşaq İncəsənət Məktəbi

“Əsrin faciəsi”adlı sərgi-mühazirə

26 fevral

Saat 14:00



Məktəb

3

5 nömrəli Uşaq İncəsənət Məktəbi

“Xocalı Soyqırımı” adlı tədbir

25 fevral

Saat 14:00



Məktəb

4

4 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr edilmiş tədbir

25 fevral

Saat 12:00



Məktəb

5

17 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr edilmiş ədəbi-bədii gecə

26 fevral

Saat 14:00



Məktəb

6

24 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

Xocalı soyqırımı ilə bağlı tədbir

26 fevral

Saat 16:00



Məktəb

7

Ə.Bədəlbəyli adına 23 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş anım tədbiri

26 fevral

Saat 15:00



Məktəb

8

R.Babayev adına 25 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş anım tədbiri

25 fevral

Saat 14:00



M.Ə.Sabir adına kütləvi kitabxana

9

Gözdən əlil uşaqlar üçün 38 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

“Xocalı soyqırımını unutmayacağıq” adlı tədbir

26 fevral

Saat 14:00



Məktəb

10

30 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı Soyqırımına həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 11:00



Məktəb

11

Niyazi adına 22 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı Soyqırımına həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 12:00



Məktəb

12

37 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

25 fevral

Saat 14:30



Məktəb

13

R.Hacıyev adına 15 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş ədəbi-bədii gecə

24 fevral

Saat 13:00



Məktəb

14

F.Əmirov adına 6 nömrəli 11 illik İncəsənət Məktəbi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı sərgi

20-26 fevral

Məktəb

15

R.Behbudov adına 2 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 13:00



Məktəb

16

C.Hacıyev adına 3 nömrəli 11illik Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 14:00



Məktəb

17

T.Quliyev adına 12 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 15:00



Məktəb

18

14 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş” tədbir

26 fevral

Saat 15:00



Məktəb

19

Ş.Ələkbərova adına 20 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş ədəbi-bədii gecə

26 fevral

Saat 16:00



Məktəb

20

28 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

“Xocalı faciəsi” adlı tədbir

26 fevral

Saat 15:00



Məktəb

21

M.Maqomayev adına 26 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

“Xocalı faciəsi” adlı tədbir

26 fevral

Saat 12:00



Məktəb

22

34 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 12:00



Məktəb

23

33 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 12:00



Məktəb

24

G.Şaroyev adına 35 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 15:00



Məktəb

25

Q.Qarayev adına Mərkəzi İncəsənət Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 15:00



Məktəb

26

H.Sarabski adına 7 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 12:00



Məktəb

27

K.Səfərəliyeva adına 16 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 14:00



Məktəb

28

C.Qaryağdıoğlu adına 9 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

“Xocalının Soyqırımı” adlı mühazirə-tədbir

26 fevral

Saat 14:00



Məktəb

29

Ə.Bakıxanov adına 6 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı soyqırımına həsr olunmuş tədbir

25 fevral

Saat 14:00



Məktəb

31

S.Rüstəmov adına 13 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı soyqırımına həsr olunmuş tədbir

25 fevral

Saat 15:00



Məktəb

32

36 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı soyqırımına həsr olunmuş tədbir

24 fevral

Saat 12:00



Məktəb

33

S.Ələsgərov adına 1 nömrəli Uşaq İncəsənət Məktəbi

Xocalı soyqırımına həsr olunmuş rəsmlərdən ibarət məktəbdaxili sərgi

23-28 fevral


Məktəb

34

10 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Xocalı soyqırımına həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 14:00



Məktəb


Yüklə 189,97 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə