Gİresun eğİTİm fakültesi İLKÖĞretim böLÜMÜ



Yüklə 156 Kb.
tarix26.05.2017
ölçüsü156 Kb.
GİRESUN EĞİTİM FAKÜLTESİ

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ (NORMAL ÖĞRETİM)

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI DERSİNE KATILACAK ÖĞRENCİLER

SINIF:4 – A ŞUBESİ





ÖĞR. NO

ADI-SOYADI

FAK.ÖĞRETİM ELEMANI

UYGULAMA

GÜNÜ


UYGULAMA

OKULU


1101030001

AKIN ÖZDEMİR

Yrd.Doç.Dr. Şerif Ali DEĞİRMENÇAY

ÇARŞAMBA

AKSU SEKA ORTAOKULU

1101030002

AYLİN KURT

1101030003

GÜLŞEN BÖLÜKBAŞI

1101030004

ÇAĞATAY KUVVETLİ

1101030005

MAHİR ENGİN TAYMAZ

1101030006

MUHAMMET ABDULLAH SEZER






Yrd. Doç. Dr. Ümit ŞENGÜL

Fen Bilgisi Öğretmenliği Anabilim Dalı Bşk.

GİRESUN EĞİTİM FAKÜLTESİ

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ (NORMAL ÖĞRETİM)

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI DERSİNE KATILACAK ÖĞRENCİLER

SINIF:4 – A ŞUBESİ



ÖĞR. NO

ADI-SOYADI

FAK.ÖĞRETİM ELEMANI

UYGULAMA

GÜNÜ


UYGULAMA

OKULU


1101030007

AYŞEGÜL AŞAR

Yrd.Doç.Dr. Fethiye KARSLI



ÇARŞAMBA

BOZTEKKE ORTAOKULU

1101030008

KÜBRA KILIÇ

1101030009

BAHAR SARISARAY

1101030010

SEDANUR TOMBUL

1101030011

KORAY KOCAMAN

1101030012

MÜSLİME SEDA GÖKTUNA

Yrd. Doç. Dr. Ümit ŞENGÜL

Fen Bilgisi Öğretmenliği Anabilim Dalı Bşk.

GİRESUN EĞİTİM FAKÜLTESİ

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ (NORMAL ÖĞRETİM)

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI DERSİNE KATILACAK ÖĞRENCİLER

SINIF:4 – A ŞUBESİ



ÖĞR. NO

ADI-SOYADI

FAK.ÖĞRETİM ELEMANI

UYGULAMA

GÜNÜ


UYGULAMA

OKULU


1101030013

KADİR BOZGAÇ

Yrd.Doç.Dr.Çiğdem ŞAHİN

ÇARŞAMBA

CUMHURİYET ORTAOKULU

1101030014

ESRA ALATAŞ

1101030015

NADİDE SÖNMEZ

1101030016

MUHAMMET TURAN

1101030017

ALİ İLKER AYHAN

1101030018

ASLI KALKANLI

1101030019

ÜMMÜ TAÇYILDIZ

Yrd. Doç. Dr. Ümit ŞENGÜL

Fen Bilgisi Öğretmenliği Anabilim Dalı Bşk..

GİRESUN EĞİTİM FAKÜLTESİ

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ (NORMAL ÖĞRETİM)

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI DERSİNE KATILACAK ÖĞRENCİLER

SINIF:4 – A ŞUBESİ



ÖĞR. NO

ADI-SOYADI

FAK.ÖĞRETİM ELEMANI

UYGULAMA

GÜNÜ


UYGULAMA

OKULU


1101030020

HÜLYA UZUN

Yrd.Doç.Dr.Ümit ŞENGÜL



ÇARŞAMBA

ÇITLAKKALEE İMAM HATİP ORTAOKULU

1101030021

MÜJDAT YALÇIN

1101030023

ESRA YILMAZ

1101030024

DİLEK SAKIK

1101030025

ZEHRA BARTAN

1101030027

ESMERAY İSKENDER

1101030028

CANAN AYGÜN

Yrd. Doç. Dr. Ümit ŞENGÜL

Fen Bilgisi Öğretmenliği Anabilim Dalı Bşk.

GİRESUN EĞİTİM FAKÜLTESİ

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ (NORMAL ÖĞRETİM)

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI DERSİNE KATILACAK ÖĞRENCİLER

SINIF:4 – A ŞUBESİ





ÖĞR. NO

ADI-SOYADI

FAK.ÖĞRETİM ELEMANI

UYGULAMA

GÜNÜ


UYGULAMA

OKULU


1101030029

RIDVAN TAŞKIN

Yrd.Doç.Dr.Öznur ÖLMEZ



ÇARŞAMBA

ÇITLAKKALE ORTAOKULU

1101030030

FATMA ÖZDEMİR

1101030031

FUNDA KOPÇAK

120103004

TUBA ÇELEBİ

1101030032

AHMET ERSÖZ

1101030033

NAİM DEMİRHAN

Yrd. Doç. Dr. Ümit ŞENGÜL

Fen Bilgisi Öğretmenliği Anabilim Dalı Bşk.

GİRESUN EĞİTİM FAKÜLTESİ

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ (NORMAL ÖĞRETİM)

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI DERSİNE KATILACAK ÖĞRENCİLER

SINIF:4 – B ŞUBESİ





ÖĞR. NO

ADI-SOYADI

FAK.ÖĞRETİM ELEMANI

UYGULAMA

GÜNÜ


UYGULAMA

OKULU


1101030034

SEMA ZAMAN

Yrd.Doç.Dr.Funda HASANÇEBİ



ÇARŞAMBA

BULANCAK ATATÜRK ORTAOKULU

1101030035

SERKAN KARTAL

1101030036

HACER GEDÜK

1101030037

YONCA MENTEŞE

1101030038

ESENGÜL ÇOLAK

1101030040

FİLİZ KÖMÜRCÜ

Yrd. Doç. Dr. Ümit ŞENGÜL

Fen Bilgisi Öğretmenliği Anabilim Dalı Bşk.

GİRESUN EĞİTİM FAKÜLTESİ

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ (NORMAL ÖĞRETİM)

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI DERSİNE KATILACAK ÖĞRENCİLER

SINIF:4 – B ŞUBESİ



ÖĞR. NO

ADI-SOYADI

FAK.ÖĞRETİM ELEMANI

UYGULAMA

GÜNÜ


UYGULAMA

OKULU


1101030041

TUNCER TEKİN

Yrd.Doç.Dr.Necla DÖNMEZ USTA


ÇARŞAMBA

TEYYAREDÜZÜ ORTAOKULU

1101030042

MEHMET ÇİÇEK

1101030043

ÜMİT MECAL ÖZER

1101030044

MURAT ÇANAK

1101030045

YEKTA FAİK YILMAZ

1101030046

ESMAGÜL ÖZGÜR

Yrd. Doç. Dr. Ümit ŞENGÜL

Fen Bilgisi Öğretmenliği Anabilim Dalı Bşk.

GİRESUN EĞİTİM FAKÜLTESİ

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ (NORMAL ÖĞRETİM)

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI DERSİNE KATILACAK ÖĞRENCİLER

SINIF:4 – B ŞUBESİ



ÖĞR. NO

ADI-SOYADI

FAK.ÖĞRETİM ELEMANI

UYGULAMA

GÜNÜ


UYGULAMA

OKULU


1101030047

ZEHRA ÇİRİŞ

Yrd.Doç.Dr.Necla DÖNMEZ USTA



ÇARŞAMBA

GÜRE ORTAOKULU

1101030048

MERVE BULAN

1101030049

ESRA NUR GEDİK

1101030050

MERVE NUR GENÇ

1101030051

ABDULLAH TOPRAK

1101030052

NURİYE MERVE KABAKCI

Yrd. Doç. Dr. Ümit ŞENGÜL

Fen Bilgisi Öğretmenliği Anabilim Dalı Bşk.

GİRESUN EĞİTİM FAKÜLTESİ

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ (NORMAL ÖĞRETİM)

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI DERSİNE KATILACAK ÖĞRENCİLER

SINIF:4 – B ŞUBESİ



ÖĞR. NO

ADI-SOYADI

FAK.ÖĞRETİM ELEMANI

UYGULAMA

GÜNÜ


UYGULAMA

OKULU


1101030053

EMİNE ALİM

Okt.Jülide

SARIGÖL


ÇARŞAMBA

BULANCAK ATAÜRK ORTAOKULU

1101030054

KEVSER KULAK

1101030055

MELTEM KURTCEPHE

1101030057

ZEYNEP YAKAR

1101030058

NİZAMETTİN ELBAŞI

1101030059

ASİYE İPER

Yrd. Doç. Dr. Ümit ŞENGÜL

Fen Bilgisi Öğretmenliği Anabilim Dalı Bşk.

GİRESUN EĞİTİM FAKÜLTESİ

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ (NORMAL ÖĞRETİM)

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI DERSİNE KATILACAK ÖĞRENCİLER

SINIF:4 – B ŞUBESİ



ÖĞR. NO

ADI-SOYADI

FAK.ÖĞRETİM ELEMANI

UYGULAMA

GÜNÜ


UYGULAMA

OKULU


1101030060

ÖZLEM SEVİNÇ

Yrd.Doç.Dr.Banuçiçek

SEYHAN


ÇARŞAMBA

KANUNİ ORTAOKULU

1101030061

ALİ YILMAZ

1101030062

ESMA ÖZBEK

1101030064

BİRGÜL BEKTAŞ

1101030065

SONGÜL MERİÇ

1101030066

MUHAMMET BOZAN

Yrd. Doç. Dr. Ümit ŞENGÜL

Fen Bilgisi Öğretmenliği Anabilim Dalı Bşk.

GİRESUN EĞİTİM FAKÜLTESİ

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ (NORMAL ÖĞRETİM)

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI DERSİNE KATILACAK ÖĞRENCİLER

SINIF:4 – B ŞUBESİ





ÖĞR. NO

ADI-SOYADI

FAK.ÖĞRETİM ELEMANI

UYGULAMA

GÜNÜ


UYGULAMA

OKULU


1101030067

ÜMMÜGÜLSÜM EKİN

Yrd.Doç.Dr.Ümit ŞENGÜL



ÇARŞAMBA

KAYADİBİ ORTAOKULU

1101030068

MUSTAFA ÖZYÜREK

1101030069

BİLGE KARAKEÇİ

1101030070

AYDAN DİLAVEROĞLU

1101030071

CEMRE TÜTÜNCÜ

1101030072

ÖZGE AKSU

Yrd. Doç. Dr. Ümit ŞENGÜL

Fen Bilgisi Öğretmenliği Anabilim Dalı Bşk.

GİRESUN EĞİTİM FAKÜLTESİ

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ (NORMAL ÖĞRETİM)

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI DERSİNE KATILACAK ÖĞRENCİLER

SINIF:4 – B ŞUBESİ



ÖĞR. NO

ADI-SOYADI

FAK.ÖĞRETİM ELEMANI

UYGULAMA

GÜNÜ


UYGULAMA

OKULU


1101030073

AYŞE TÜRKYILMAZ

Doç.Dr. Aykut Emre BOZDOĞAN

ÇARŞAMBA

MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU

1101030074

EMİNE DALBAY

120103006

KÜBRA AYDIN

120103007

TUĞBA ÖKSÜZ

1101030075

AYŞE GENÇ

1101030076

ELİF KARAHASAN

Yrd. Doç. Dr. Ümit ŞENGÜL

Fen Bilgisi Öğretmenliği Anabilim Dalı Bşk.

GİRESUN EĞİTİM FAKÜLTESİ

İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ (NORMAL ÖĞRETİM)

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI DERSİNE KATILACAK ÖĞRENCİLER

SINIF:4 – B ŞUBESİ



ÖĞR. NO

ADI-SOYADI

FAK.ÖĞRETİM ELEMANI

UYGULAMA

GÜNÜ


UYGULAMA

OKULU


1101030077

ŞÜKRAN GÖRÜNMEK

Doç.Dr. Aykut Emre BOZDOĞAN

ÇARŞAMBA

MİTHATPAŞA ORTAOKULU

1101030080

MERVE AĞCA

120103017

SENA KURTOĞLU

120103018

SELİN YAZICIOĞLU

140103091

MERT YAZICI

1001030066

REGAİP ÖZÜTEMİZ

1001030061

AYŞE SELİN USLU

Yrd. Doç. Dr. Ümit ŞENGÜL



Fen Bilgisi Öğretmenliği Anabilim Dalı Bşk.
Kataloq: fileadmin -> user upload -> duyurular
user upload -> Concept The 8th European Conference on Sustainable Cities & Towns Call for Contributions
user upload -> An updated overview and clarifi cation of the principle role of debridement
user upload -> Ultrasonic-Assisted Wound Debridement (uaw)
user upload -> Atestační otázky z plastické chirurgie 2014 Obecná plastická chirurgie
duyurular -> Giresun Üniversitesi TÖmer türkiye Türkçesi Muafiyet Sınavı Öğrenci Listesi
user upload -> Platforma udostępniania on-line przedsiębiorcom usług i zasobów cyfrowych rejestrów medycznych (P2)
user upload -> Gesundheitsministerium der Republik Usbekistan Institut für ärztliche Fortbildung der Stadt Taschkent Aktiengesellschaft des Verlags „Schark“ Neurologische Assoziation der Republik Usbekistan Rezensierte Fachzeitschrift

Yüklə 156 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə