Fİzyoterapi ve rehabiLİtasyon böLÜMÜ sinif sinif sinif



Yüklə 355,96 Kb.
Pdf görüntüsü
tarix17.05.2020
ölçüsü355,96 Kb.

 

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ 1. SINIF

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ 2. SINIF

1.SINIF

2. SINIF

08:45-09:30

09:35-10:20

Elektroterapi-II (F.N.Y) (SBF 3)

10.25-11.10

Elektroterapi-II (F.N.Y) (FTR Lab)

11.15-12.00

Elektroterapi-II (F.N.Y) (FTR Lab)

12.50-13:35

Ps ikos os yal Rehabilitas yon (G.Y.G) (Am fi 3)

13.40-14.25

Ps ikos os yal Rehabilitas yon (G.Y.G) Am fi 3

14.30-15.15

Isı-Işık ve Hidroterapi (H.Y) (SBF 5)

15.20-16.05

Isı-Işık ve Hidroterapi (H.Y) (SBF 5)

16.10-16.55

Isı-Işık ve Hidroterapi (H.Y) (SBF 5)

17.00-17.45

17.50-18.35

08:45-09:30

Normal Motor Gelişim (H.Y) (SBF 5)

09:35-10:20

Normal Motor Gelişim (H.Y) (SBF 5)

Eleştirel Düşünme ve Problem Çözme (E.D) (Amfi 2)

10.25-11.10

Türk Dili-II (UZEM)

Eleştirel Düşünme ve Problem Çözme (E.D) (Amfi 2)

11.15-12.00

Türk Dili-II (UZEM)

12.50-13:35

Kinezyoloji-II (H.Y) (Am fi 3)

13.40-14.25

Kinezyoloji-II (H.Y) (Am fi 3)

14.30-15.15

Yabancı Dil-II (SBF 3)

Manipulatif Tedavi-II (B.A) (SBF 4)

15.20-16.05

Yabancı Dil-II (SBF 3)

Manipulatif Tedavi-II (B.A) (SBF 4)

16.10-16.55

Manipulatif Tedavi-II (B.A) (SBF 4)

17.00-17.45

Akademik Türkçe (F 305)

17.50-18.35

Akademik Türkçe (F 305) 

08:45-09:30

Fizyoloji-II (B.A) (Am fi 3)

Tedavi Hareketleri ve Prens ipleri (G.Y.G) (Am fi 1)

09:35-10:20

Fizyoloji-II (B.A) (Am fi 3)

Tedavi Hareketleri ve Prens ipleri (G.Y.G) (Am fi 1)

10.25-11.10

Fizyoloji-II (B.A) (Am fi 3)

Tedavi Hareketleri ve Prens ipleri (G.Y.G) (Am fi 1)

11.15-12.00

Tedavi Hareketleri ve Prens ipleri (G.Y.G) (Am fi 1)

12.50-13:35

Biyom ekanik (B.A) (SBF 3)

13.40-14.25

Biyom ekanik (B.A) (SBF 3)

14.30-15.15

Sanat Tarihi (N.K) (SBF 3)

15.20-16.05

Sanat Tarihi (N.K) (SBF 3)

16.10-16.55

17.00-17.45

17.50-18.35

08:45-09:30

Klinik Bilim ler-II (A.D) (SBF 1)

09:35-10:20

Klinik Bilim ler-II (A.D) (SBF 1)

10.25-11.10

Biyokim ya (U.G) (SBF 5)

Klinik Bilim ler-II (A.D) (SBF 1)

11.15-12.00

Biyokim ya (U.G) (SBF 5)

Farm akoloji (A.D) (Am fi 3)

12.50-13:35

Farm akoloji (A.D) (Am fi 3)

13.40-14.25

Anatom i-II (G.Y.G) (Am fi 1)

14.30-15.15

Anatom i-II (G.Y.G) (Am fi 1)

15.20-16.05

Anatom i-II (G.Y.G) (Am fi 1)

16.10-16.55

Anatom i-II (G.Y.G) (Am fi 1)

17.00-17.45

17.50-18.35

08:45-09:30

09:35-10:20

10.25-11.10

11.15-12.00

12.50-13:35

13.40-14.25

14.30-15.15

15.20-16.05

16.10-16.55

17.00-17.45

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-II (UZEM)

17.50-18.35



Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-II (UZEM)

 FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ 2019–2020 AKADEMİK YILI BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI

C

U

MA

Ç

A

R

ŞA

MB

A

PER

ŞEMB

E

GÜN

SAAT

PA

ZA

R

TESİ

SA

L

I

Yüklə 355,96 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə