Dərs ili üçün məktəbə şagird qəbulu barədə Qəbələ Peşə məktəbi üzrə



Yüklə 19,69 Kb.
tarix23.12.2016
ölçüsü19,69 Kb.
2015-2016-cı dərs ili üçün məktəbə şagird qəbulu barədə

Qəbələ Peşə məktəbi üzrə

14 sentyabr 2015-ci il tarixli

ƏMR № 17 T


1. Qəbul komissiyasının 2015-ci il 11 sentyabr tarixli qərarına əsasən aşağıda adları qeyd olunanlar məktəbin şagirdləri siyahısına daxil edilsinlər.
I.Tam orta təhsil bazasından
1. Traktorçu-maşinist peşəsi üzrə 132 №-li qrupa

  1. Alcanlı Ceyhun Lətif

  2. Babayev Agim Mayıl

  3. Babayev Tural Zahid

  4. Əmiraslanov Allahverdi Tapdıq

  5. Əzimov Etibar Naməddin

  6. Həsənov Azad Əjdər

  7. Qəribli İlqar Rizvan

  8. Qəribov Ruslan Rəsul

  9. Məmmədli Elvin Cəfər

  10. Məmmədov Nizami Mirzə

  11. Məmmədov Sənan Azər

  12. Nadirov Rəfail Sabir

  13. Nəzirəmmədov Pərvin Nazir

  14. Niftalızadə İsa Elman

  15. Paşayev Ülfət Ramiz

  16. Rəhimli Azad Sadəddin

  17. Rəsulzadə Azad Musa

  18. Rəşidov Heydər Nüsrət

  19. Seyidov Cavanşir Faiq

  20. Yaqublu Elcan Elşən

2. Çilingər-santexnik peşəsi üzrə 194 №-li qrupa



  1. Ağazadə Mehman Qurban

  2. Bəkirov Elvin Məhəmməd

  3. Dəmirli Nurəddin Hüseyinağa

  4. Əhmədov Rauf Tahir

  5. Əlimirzəyev Ülvi Rafiq

  6. Əzimli Elxan Mabit

  7. Xəlilov Əmrah Habil

  8. Kərimxanlı Elvin Zahid

  9. Kərimli Elvin İspəndiyar

  10. Qaçayev Səməd Osman

  11. Qafarov Nurlan Bəhman

  12. Qasımov Fəxrəddin Bünyamin

  13. Qocayev Elbrus Telman

  14. Mehdiyev Mehdi Səlim

  15. Məmmədrzayev Vüqar İlqar

  16. Muradov Sadiq Rafiq

  17. Nuraliyev İntiqam Əziz

  18. Rəşidov İlqar Xaləddin

  19. Səfəralıyev Şahmar Şahmurad

  20. Yaqubov Süleyman Elmdar

3. Qaz avadanlıqlarının təmiri və istismarı üzrə çilingər peşəsi üzrə 121 №-li qrupa



  1. Abdullazadə Dağlar Raqif

  2. Abuşov Fərid Əhəd

  3. Alızadə Anar Məhəmməd

  4. Dingilişi Vadim Avetisi

  5. Əliyeva Çinarə Elşad

  6. Əmiraslanov Rəşad Nazim

  7. Əzizli Hidayət Məsim

  8. Həsənova Seyidcənnət Mirəli

  9. İsmayılov Turan Əhliman

  10. Kərimli Səidə Əlihüseyn

  11. Məmmədov Orxan Elton

  12. Məmmədov Vüqar Məhəmməd

  13. Mustafazadə Həsən İkram

  14. Mürsəlzadə Aytac Yaşar

  15. Rüstəmli Orxan Araz

  16. Rzayeva Nigar Arif

  17. Səfyarov Qafqaz Qurban

  18. Səmidov Nurlan Zinhar

  19. Vahidli Şamxal Mahir

  20. Vaqifli Vaqif İlqar


II.Ümumi orta təhsil bazasından (tam orta təhsil almayanlar)


  1. Elektrik avadanlıqlarına xidmət və təmiri üzrə elektrik montyoru peşəsi üzrə 241 №-li qrupa

  1. Abduləzizov Zaur Şahin

  2. Ağali Ayaz Ehsan

  3. Ağayev Kamran Rəfail

  4. Alməmmədov Manaf Arif

  5. Əliyev Kənan Şair

  6. Əlizadə Zakir Yaşar

  7. İsmiyev Elvin Dönməz

  8. İsrəfilov Samir Sahib

  9. Xəlilov Samir Ramil

  10. Kərimov Mahir Nurəddin

  11. Maxsudov Xəqani Yaşar

  12. Məmmədli Cavad Fariz

  13. Nadirli Ümüdvar Mədət

  14. Nadirli Vəfadar Mədət

  15. Nurməmmədov Rauf Maarif

  16. Rəşidov Rəsul Əsəd

  17. Rəşidov Kamal Rasim

  18. Rəşidov Seymur Zaur

  19. Şirinov Cəsarət Mahir

  20. Vələdzadə Cavanşir Məzahir




  1. Dərzi peşəsi üzrə 281 №-li qrupa

  1. Abdurazakova Cəmilə Səlim

  2. Baxışov Aməddin Aləddin

  3. Əhmədli Cəmilə Oktay

  4. Əliyeva Günel Elbəyi

  5. Əzəmmədova Səbinə Faiq

  6. Göyüşova Səma Sədi

  7. Hafizova Sevinc Fərhad

  8. İsmayılov İlkin Elçin

  9. Xəlilova Aysel Habil

  10. Qədirova İlahə Mübariz

  11. Quluyeva Sevinc Gülağa

  12. Məmmədhüseynov Rəşid Nəsimi

  13. Məmmədova Gülanə Bahəddin

  14. Məmmədrzayeva Əfsanə Fəhrad

  15. Məmmədrzayeva Məleykə Fəhrad

  16. Məmmədov İsmixan Bayram

  17. Məmmədova Günel Bayram

  18. Mustafazadə Rəvan İkram

  19. Rəşidova Gülnar Əsəd

  20. Umudalıyeva Xurma Fazil


Qəbələ Peşə məktəbinin direktoru Azad Məmmədov

Yüklə 19,69 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə