Ci tədris ILI üçün sabah qruplarına tələbə qəbulu müsabiqəsinin III mərhələsinə buraxılan tələbələrin siyahısı İxtisaslar: 50606, 50641, 50631, 50632, 50402, 50407, 50408



Yüklə 71,69 Kb.
səhifə1/2
tarix10.06.2017
ölçüsü71,69 Kb.
  1   2

2016/2017-ci tədris ili üçün SABAH qruplarına tələbə qəbulu müsabiqəsinin III mərhələsinə buraxılan tələbələrin siyahısı İxtisaslar: 50606, 50641, 50631, 50632, 50402, 50407, 50408


S/s

ADI

SOYADI

ATA ADI

İXSTİSAS KODU

MÜSAHİBƏ VAXTI

1

SEZƏR

KƏRİMLİ

ELÇİN

402

14:00

2

ELMİR

RÜSTƏMOV

ƏFQAN

402

14:10

3

AYTAC

ƏHMƏDZADƏ

ŞÜKÜR

402

14:20

4

EMİN

HÜSEYNZADƏ

ARZUMAN

402

14:30

5

AYXAN

ƏLİYEV

İSGƏNDƏR

402

14:40

6

GÜLDƏNİZ

ŞİRƏLİYEVA

NOVRUZ

402

14:50

7

FATİMƏ

MUSTAFAYEVA

İSKƏNDƏR

402

15:00

8

CAVİDAN

BABAYEV

ETİBAR

402

15:10

9

MƏHƏMMƏD

ƏLİZADƏ

ŞAHİN

402

15:20

10

NİGAR

EMİNOVA

MƏTİN

402

15:30

11

İSMAYIL

ƏLİZADƏ

KAMİL

402

15:40

12

FƏRİD

ƏLİYEV

ƏLƏDDİN

402

15:50

13

ALTUN

MÜRSƏLOV

İLQAR

402

16:00

14

ƏFSANƏ

QURBANLI



402

16:10

15

ŞAHİN

ƏSGƏROV

İLHAM

402

16:20

16

ELMİR

YUSİFOV

NİZAMƏDDİN

402

16:30

17

RƏVAN

CƏBRAYILOV

FAMİL

402

16:40

18

NURLANƏ

MURADOVA

FƏXRƏDDİN

402

17:00

19

GÜLBƏS

SADIQOVA

MEHMAN

402

17:10

20

HEYDƏROVA

HƏQİQƏT

MÜBADİL

402

17:20

21

MİRHÜSEYN

SEYİDOV

QASIM

402

17:30

22

SƏMA

TANRIVERDİLİ

CABİR

402

17:40

23

ÜLKƏR

BAĞIROVA

AFƏR

402

17:50

24

ELÇİN

ZƏKƏRYƏYEV

RAFİQ

402

18:00

25

CAVİD

BABAYEV

FİZƏDDİN

402

14:00

26

İFTİXAR

HƏMZƏTOV

EHTİBAR

402

14:10

27

SÜLEYMAN

ƏLİZADƏ

İLHAM

402

14:20

28

FİRUZƏ

MƏMMƏDOVA

MƏHƏMMƏD

402

14:30

29

SOLMAZ

YUSİFLİ

NİZAMİ

402

14:40

30

ƏZİZ

AĞAYEV

VÜQAR

402

14:50

31

YEGANƏ

SƏMƏDOVA

VALEH

402

15:00

32

ARAZ

ABDULLAYEV

ŞAHİN

402

15:10

33

SEVİNC

AĞAYEVA

AĞAKİŞİ

402

15:20

34

TAMARA

YAQUBLU

NƏBİ

402

15:30

35

MİNAYƏ

MƏMMƏDZADƏ

BAHADUR

402

15:40

36

NİGAR

ŞİRİNOVA

PƏRVİZ

402

15:50

37

RAMAL

VERDİYEV

ƏHLİMAN

402

16:00

38

GÜNAY

ŞİRİNOVA

PƏRVİZ

402

16:10

39

RÖVŞƏ N

SƏFƏROV



402

16:20

40

NURTAC

ADİLLİ

YALÇIN

402

16:30

41

AYTƏN

NOVRUZLU

MUSA

402

16:40

42

AYTAC

SÜLEYMANOVA

MEHMAN

402

17:00

43

NİCAT

OSMANLI

AYAZ

402

17:10

44

AYGUN

BABAYEVA

YALÇIN

402

17:20

45

AYTAC

MÜRSƏLOVA

ARAZ

402

17:30

46

MİNAYƏ

BAYRAMLI

İNTİQAM

402

17:40

47

AYSEL

RƏCƏBLİ

VURĞUN

402

17:50

48

YUSİF

QURBANZADƏ

SƏDİ

402

18:00

49

SAMİRƏ

ƏLİZADƏ

ELÇİN

402

14:00

50

TOĞRUL

SEYİDOV

VÜQAR

407

14:10

51

ƏLİ

HÜSEYNOV

ƏHMƏD

407

14:20

52

ARZU

QASIMOVA



407

14:30

53

RAQİB

İSMAYILOV

VAQİF

407

14:40

54

ƏHMƏD

ŞAHBALAYEV

ƏZİZAĞA

407

14:50

55

GÜLNAR

ALIYEVA

SAHİB

407

15:00

56

HÜÜEYN

QULİYEV

ELÇİN

407

15:10

57

LALƏ

İBRAHİMOVA

İLQAR

407

15:20

58

NƏRMİN

YAQUBOVA

RƏHMAN

407

15:30


Yüklə 71,69 Kb.

Dostları ilə paylaş:
  1   2




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə