Badam się, więc mam pewnośĆYüklə 112 Kb.
tarix22.05.2017
ölçüsü112 Kb.Oleśnica, dnia … / … / 2016 r.

Pani ………………………..
BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ ………………………..
………………………..
Szanowna Pani,
Serdecznie zapraszam Panią na bezpłatne badania mammograficzne realizowane przez pracownie mammograficzną w Przychodni Rejonowo - Specjalistycznej nr 1 przy ul. Ludwikowskiej 10

w Oleśnicy na zlecenie Narodowego Funduszu Zdrowia, w ramach populacyjnego programu wczesnego wykrywania raka piersi, u kobiet w wieku miedzy 50 - 69 rokiem życia.


Badanie jest bezpieczne, niekłopotliwe, trwające kilka minut. W 2016 roku nie będą wysyłane zaproszenia przez Wojewódzki Ośrodek Koordynujący we Wrocławiu, bowiem tym obowiązkiem obciążono podmioty lecznicze, stąd niniejsze zaproszenie należy traktować jak skierowanie na badania.
Badania są bezpłatne dla kobiet, które przez ostatnie 2 lata nie wykonywałoby sobie takich badań (chyba, że w poprzednim badaniu zalecono wcześniejsze badanie kontrolne).
Każdy opis badania wykonywany jest przez 2 lekarzy specjalistów w zakresie diagnostyki obrazowej z długoletnim stażem w opisywaniu zdjęć mammograficznych.

Wszystkie informacje (wyniki) uzyskane podczas badania, przechowywane są w dokumentacji medycznej pacjentek. Sposób i termin odbioru wyniku badania wraz z zaleceniami dalszego postępowania medycznego, ustalany jest w trakcie badania.


Pracownia mammograficzna (wejście boczne od strony Miasta Oleśnicy) czynna jest:


Robocze dni tygodnia

Godziny przyjęć

Poniedziałki

11:00 - 17:00

Wtorek - Piątek

8:00 - 13:00

Rejestracja: tel. 71 798 28 40 do pracowni RTG lub 71 798 28 41 do pracowni mammograficznej.

Pamiętaj, że rak piersi jest jedną z głównych przyczyn zgonów kobiet - wcześnie wykryte zmiany nowotworowe są uleczalne. Zadbaj więc o swoje zdrowie nie tylko dla siebie, ale także dla Twojej rodziny.
Serdecznie zapraszamy

Dr med. Przemysław Jaźwiec Stanisław PtakKierownik Pracowni Mammografii dyrektor SZPZOZ w Oleśnicy

Yüklə 112 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə