AHİ evran üNİversitesi sağlik hizmetleri meslek yüksekokulu 2016-2017 GÜz dönemi tibbi teknikler ve hizmetler böLÜMÜ Fİnal sinav programi



Yüklə 27,13 Kb.
tarix26.05.2017
ölçüsü27,13 Kb.

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU 2016-2017 GÜZ DÖNEMİ

TIBBİ TEKNİKLER VE HİZMETLER BÖLÜMÜ FİNAL SINAV PROGRAMI

İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI 1. SINIF VİZE SINAV PROGRAMI

Gün

Saat

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Gözetmen

Sınav Yeri

28.12.2016

09:00

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (NÖ)

Yrd. Doç.Dr. Emine TANIŞ




Z12-Z13

28.12.2016

11:00

Yabancı Dil I (NÖ)

Okt. Mürsel




Z16-Z17

Yabancı Dil I (İÖ)

Okt. Mürsel




Z13-Z14

29.12.2016

11:00

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (İÖ)

Yrd. Doç.Dr. Osman ÖRNEK




Z05-Z13-Z14

30.12.2016

11:00

Acil Hasta Bakımı I

Öğr. Gör. Meryem GÜRLER




Z12-Z13-Z14

02.01.2017

11:00

Türk Dili I

Okt. Havvana KARADENİZ




Z12-Z13-Z14

03.01.2017

11:00

Anatomi

Öğr. Gör. Elif Tuba KOÇ




Z12-Z13-Z14

04.01.2017

09:00

Temel Matematik

Öğr. Gör. Güney GÜRSOY




Z16-Z17-Z18

05.01.2017

09:00

Atatürk İlke ve inkılap Tarihi (NÖ)

Okt. Cihat TANIŞ




Z12-Z14

Atatürk İlke ve inkılap Tarihi (İÖ)

Okt. İsa ERYILMAZ




Z17-Z18

05.01.2017

11:00

Tıbbi Terminoloji

Öğr. Gör. Meryem GÜRLER




Z05-Z16

05.01.2017

16:00

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme I NÖ

Öğr. Gör. Vahit ÇİRİŞ







Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme I İÖ

Yrd. Doç. Dr. Murat ATASOY








09.01.2017

09:00

İletişim Becerileri

Öğr. Gör. Güney GÜRSOY




Z12-Z13-Z14

09.01.2017

11:00

Fizyoloji

Öğr. Gör. Elif Tuba KOÇ




Z16-Z17-Z18-Z12



İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI 2. SINIF FİNAL SINAV PROGRAMI

Gün

Saat

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Gözetmen

Sınav Yeri

28.12.2016

13:00

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği

Öğr. Gör. Adem PEHLİVANLI




Z17-Z18-Z19

29.12.2016

13:00

Farmakoloji

Yrd. Doç. Dr. Elif SEVİM




Z05-Z16

30.12.2016

13:00

Acil Hasta Bakımı III

Öğr. Gör. Meryem GÜRLER




Z05-Z14

30.12.2016

15:00

Sağlık Eğitimi ve Sağlığı Geliştirme

Öğr. Gör. Gülcan Demir ÖZDENK




Z12-Z13-Z14

02.01.2017

13:00

Acil Sağlık Hizmetleri I

Öğr. Gör. Güney GÜRSOY




Z05-Z16

03.01.2017

13:00

Mesleki Uygulama ı

Öğr. Gör. Meryem GÜRLER




Z12-Z16-Z17

05.01.2017

15:00

Ahilik Kültürü ve Medeniyeti

Öğr. Gör. Ömür TOKER




Z12-Z13-Z14

05.01.2016

16:00

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme III NÖ

Öğr. Gör. Vahit ÇİRİŞ







Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme III İÖ

Yrd. Doç. Dr. Murat ATASOY













TIBBİ DOK. ve SEKRETERLİK PROGRAMI 1. SINIF FİNAL SINAV PROGRAMI

Gün

Saat

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Gözetmen

Sınav Yeri

28.12.2016

09:00

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (NÖ)

Yrd. Doç.Dr. Emine TANIŞ




Z18-Z19

28.12.2016

11:00

Yabancı Dil I (NÖ)

Okt. Mürsel




Z05

Yabancı Dil I (İÖ)

Okt. Mürsel




Z18-Z19

29.12.2016

09:00

On Parmak Yazım Teknikleri I

Okt. Nejat OYMAK




BİL. LAB.

29.12.2016

11:00

Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (İÖ)

Yrd. Doç.Dr. Osman ÖRNEK




Z05-Z13-Z14

02.01.2017

11:00

Türk Dili I

Okt. Havvana KARADENİZ




Z16-Z17-Z18

03.01.2017

11:00

Tıbbi Dokümantasyon I

Öğr. Gör. Ayşe SALAR




Z05-Z19

04.01.2017

09:00

Temel Matematik

Yrd. Doç. Dr. Cengiz SOYKAN




Z12-Z13

05.01.2017

09:00

Atatürk İlke ve inkılap Tarihi

Okt. Cihat TANIŞ




Z05

05.01.2017

11:00

Tıbbi Terminoloji

Öğr. Gör. Selin Özkan KOTİLOĞLU




Z12-Z13

09.01.2017

09:00

İletişim Becerileri

İletişim ve Kişiler arası İlişkiler



Yrd. Doç. Dr. Cengiz SOYKAN




Z16-Z17-Z18

09.01.2017

11:00

Anatomi

Yrd. Doç. Dr. Tufan




Z13-Z16

10.01.2017

16:00

Hastalık Bilgisi

Öğr. Gör. Gülcan Demir ÖZDENK




Z16



TIBBİ DOK. ve SEKRETERLİK PROGRAMI 2. SINIF FİNAL SINAV PROGRAMI

Gün

Saat

Dersin Adı

Öğretim Elemanı

Gözetmen

Sınav Yeri

28.12.2016

13:00

On Parmak Yazım Teknikleri III

Öğr. Gör. Mehmet ÖZDEMİR




BİL. LAB

28.12.2016

15:00

Sekreterlik II

Öğr. Gör. Adem PEHLİVANLI




Z16-Z17

29.12.2016

13:00

Biyoistatistik

Yrd. Doç. Dr. Cengiz SOYKAN




Z12-Z13

30.12.2016

13:00

Tıbbi Dokümantasyon III

Öğr. Gör. Ayşe SALAR




Z12-Z13

30.12.2016

15:00

Sağlık Eğitimi ve Sağlığı Geliştirme

Öğr. Gör. Gülcan Demir ÖZDENK




Z16-Z17-Z18

02.01.2017

13:00

Hastalıkların Uluslar arası Sınıflandırılması

Öğr. Gör. Ayşe SALAR




Z12-Z17

02.01.2017

15:00

Sağlık Kurumları Yönetimi

Öğr. Gör. Ayşe SALAR




Z12-Z13

03.01.2017

13:00

Sağlık Enformasyon Sistemleri

Öğr. Gör. Ayşe SALAR




Z13-Z18

03.01.2017

15:00

Sağlık Enformasyon Sistemleri Uygulama

Öğr. Gör. Ayşe SALAR




Z13-Z18

04.01.2017

13:00

Bilimsel Kültürel ve Etkinlikler

Öğr. Gör. Adem PEHLİVANLI




Z12-Z13

10.11.2016

15:00

Ahilik Kültürü ve Medeniyeti

Öğr. Gör. Ömür TOKER




Z16-Z17-Z18


Yüklə 27,13 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə