30 k combinada Mixto Equipo ( 1 ‐ 19) 1 Los de Raco daniel inigo Lorena Naranjo 2: 16: 32



Yüklə 121,66 Kb.
Pdf görüntüsü
tarix01.08.2017
ölçüsü121,66 Kb.

30 K Combinada Mixto Equipo ( 1 ‐ 19)

1

Los de Raco 

daniel inigo

Lorena Naranjo



2:16:32

2

Juan Adur

Juan Adur  ‐ Cesar  Paz 

2:28:38

3

natalia Enrico

Marcos Alfonso

2:28:42

4

Natalia Habib

Agustin Mendoca

3:01:10

5

Virginia Brito

Alberto Garcia

3:07:16

30 K Combinada Caballero Equipo ( 20 ‐ 39)

1

Ariel Rodriguez

Luis Galvez ‐ Sebastian Quiroga

2:01:06

2

Matias Haedo

Javier Santiago

2:09:58

3

Antonio Dip

Ricardo Cainzo

2:35:44

4

Pablo Ferrari

Juan Manuel Ramos 

2:40:00

15 K Trekking Mixto Equipo ( 40 ‐ 59)

1

XXX



Mariana Lopez Naon

Rodrigo Sanchez



1:33:00

2

XXX



Naim Alani

Manuel Guerrero



1:35:55

3

Academia Sergio Acuña VI



Marcela Modica

Miguel Gianfrancisco



1:48:21

4

Academia Sergio Acuña VII



Maria de los Angeles Figueroa

Facundo Rizzo Patron



1:56:42

5

Running Group



marcela Acevedo 

Angel  Garcia 



1:57:00

6

Academia Sergio Acuña V



Maria Ines Salvatierra

Mateo Bauza 



1:57:05

7

Academia Sergio Acuña



Maria  Bahler

Nancy Lizondo 



2:01:04

8

XXX



maria Gallardo

Martin Vidal



2:01:53

9

XXX



Deborah Gutierrez

maria Soledad Mateo



2:20:36

10 XXX


Maria Elvira Avellaneda

Maria Alonso



2:21:25

11 Academia Sergio Acuña IV

Fatima Estofan

Sergio Acuña



2:22:18

12 Rosana Perez Aguilar

Rosana Perez Aguilar

Veronica Oldano



2:46:01

13 Academia Sergio Acuña VIII

Maria Eugenia Gallardo

Emilio Sica



2:47:00

14 German Cudmani

Maria Ines Mejail

German Cudmani



2:47:00

15 Academia Sergio Acuña

Marilu Herrera

16 Academia Sergio Acuña

Facundo Figueroa

17 Academia Sergio Acuña I

Graciela Rodriguez

18 Academia Sergio Acuña I

Carlos Figueroa

15 K Trekking Caballero Equipo  ( 60 ‐ 79)

1

Italo Carteles



patricio Fernandez Bravo

Italo


1:39:23

2

dario Arce



Federico Gonzalez

1:44:00

3

Sin Semilla



Omar Pacheco

Casimiro Pawilenas



1:48:14

4

Horacio Bermegui



Guillermo Sokolic

1:48:46

5

Nicolas Paz Posse.



Anibal carrillo

1:58:20

6

Oscar Herrera



Emauel Maltes

1:58:40

7 K Trekking Mixto Equipo (80 ‐ 99)

1

Academia Sergio Acuña



Monica Ruesjas 

Juan Artigas



0:56:00

2

Susana Antoni ‐ Frederic Domian



1:00:11

3

Clarita Bevalliva



Raul Vega

1:00:21

4

Ana Cecilia Nuri

Ana Maria Gonzalez

1:02:00

5

Sonia Fordhan



Maria Gomez Paravan

1:17:23

Padre e Hijo / K Trekking  (120 ‐ 139)

## Los Cordoba

Juan Cordoba

Juan Manuel Cordoba



0:55:01

## Los Figueroa

Carlos Figueroa

Maria Figueroa



1:03:57

## Las Cueto

Barbara Cueto

Coni Colombres



1:06:24

81 La Loma

Maria Paz Posse ‐ Silvina Saguir

Jose Pagani ‐ Trinidad Pagani



1:30:43

30 K Caballero Combinada Individual ( 160 ‐ 179)

1

Manuel Roldan



2:00:27

2

Pablo Guantay



2:07:27

3

Luis Ortiz



2:17:16

4

Cristian Gunter



2:20:10

5

Adrian Aragon



2:21:43

6

Juan  Carlos Gomez



2:21:43

7

German Enrico



2:23:07

8

Alvaro godoy



2:27:30

9

German Enrico



2:30:45

10

federico Rovaletti



15 K Caballero Combinada Individual ( 200  ‐ 219)

1

Agustin Ruiz



1:24:05

2

Marcos Gonzalez



1:28:17

3

Leonardo Ulla



1:37:44

4

Federico Molina



1:38:31

5

Hugo Lopez



1:39:58

6

Alejandro Avila 



1:50:40

7

Juan Rodriguez



1:56:35

15 K  Caballero Trekking Individual  ( 240 ‐ 259)

1

Jorge Pastrana



1:16:09

2

Jorge Raitelli



1:29:52

3

Lucas Seruciso 



1:30:20

4

Franco Mangussi



1:35:54

5

Sebastian Villar



1:40:02

6

Mariano Muratore



1:41:34

7

ramon garcia Wilde 



2:16:06

8

Alfonso Martinez 



2:18:50

9

Sebastian Lopez 



2:20:43

7 K Dama Trekking Individual  ( 260 ‐ 279)

1

Sofia Gomez



0:56:59

2

Maria  Cecilia Gomez



1:08:49

3

Maria Liliana Gomez 



1:08:55

4

Monica  Liliana Gomez



1:09:03

5

Luciana Manzone



1:16:30

7 K Caballero Trekking Individual  (280 ‐ 299)

1

Guillermo Juarez Padilla



0:56:30

2

Juan Martin Rovalleti



0:57:04

3

Edgardo Blasco



1:01:09

4

Mariano Ponce



1:49:14

15 K Combinada Mixto Equipo ( 300 ‐ 319)

1

Augusto Reyes Ponce de Leon



Augusto Reyes Ponce de Leon

1:36:03

2

Claudia Ibarra



Rafael del Rio

1:43:03

15 K Combinada  Caballeros Equipo ( 320 ‐ 339)

1

Rodolfo Auviex



Facundo Torres

1:26:16

2

La XXI



Daniel marcoccia

Santiago Roberti



1:28:57

3

Mas Tres 



Agustin Perez

Antonio Paes Cleto



1:36:03

4

Pablo Pacheco



Luis Pacheco

1:40:02

5

Claudio Troncoso



Gustavo Troncoso

1:40:30

6

raco team 



Lucas Paz Posse

bautista de Quintana



1:41:02

7

German Prola



Antonio Carpio

1:41:35

8

Jose Ignacio Perez / Juan Simon Perez



miguel Perez 

1:46:28

9

Los Perez II



Daniel Perez 

Agustin Perez 



1:46:28

10 Los Jaguarez

Sergio Brandan

Juan Pablo Brandan



2:02:31

11 Teo 


Ignacio Brandan

Jose Brandan



2:02:31

EQUIPO

Document Outline

  • Resultados Desafio  raco

Yüklə 121,66 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə