FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ 1. SINIF
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ 2. SINIF
1.SINIF
2. SINIF
08:45-09:30
09:35-10:20
Elektroterapi-II (F.N.Y) (SBF 3)
10.25-11.10
Elektroterapi-II (F.N.Y) (FTR Lab)
11.15-12.00
Elektroterapi-II (F.N.Y) (FTR Lab)
12.50-13:35
Ps ikos os yal Rehabilitas yon (G.Y.G) (Am fi 3)
13.40-14.25
Ps ikos os yal Rehabilitas yon (G.Y.G) Am fi 3
14.30-15.15
Isı-Işık ve Hidroterapi (H.Y) (SBF 5)
15.20-16.05
Isı-Işık ve Hidroterapi (H.Y) (SBF 5)
16.10-16.55
Isı-Işık ve Hidroterapi (H.Y) (SBF 5)
17.00-17.45
17.50-18.35
08:45-09:30
Normal Motor Gelişim (H.Y) (SBF 5)
09:35-10:20
Normal Motor Gelişim (H.Y) (SBF 5)
Eleştirel Düşünme ve Problem Çözme (E.D) (Amfi 2)
10.25-11.10
Türk Dili-II (UZEM)
Eleştirel Düşünme ve Problem Çözme (E.D) (Amfi 2)
11.15-12.00
Türk Dili-II (UZEM)
12.50-13:35
Kinezyoloji-II (H.Y) (Am fi 3)
13.40-14.25
Kinezyoloji-II (H.Y) (Am fi 3)
14.30-15.15
Yabancı Dil-II (SBF 3)
Manipulatif Tedavi-II (B.A) (SBF 4)
15.20-16.05
Yabancı Dil-II (SBF 3)
Manipulatif Tedavi-II (B.A) (SBF 4)
16.10-16.55
Manipulatif Tedavi-II (B.A) (SBF 4)
17.00-17.45
Akademik Türkçe (F 305)
17.50-18.35
Akademik Türkçe (F 305)
08:45-09:30
Fizyoloji-II (B.A) (Am fi 3)
Tedavi Hareketleri ve Prens ipleri (G.Y.G) (Am fi 1)
09:35-10:20
Fizyoloji-II (B.A) (Am fi 3)
Tedavi Hareketleri ve Prens ipleri (G.Y.G) (Am fi 1)
10.25-11.10
Fizyoloji-II (B.A) (Am fi 3)
Tedavi Hareketleri ve Prens ipleri (G.Y.G) (Am fi 1)
11.15-12.00
Tedavi Hareketleri ve Prens ipleri (G.Y.G) (Am fi 1)
12.50-13:35
Biyom ekanik (B.A) (SBF 3)
13.40-14.25
Biyom ekanik (B.A) (SBF 3)
14.30-15.15
Sanat Tarihi (N.K) (SBF 3)
15.20-16.05
Sanat Tarihi (N.K) (SBF 3)
16.10-16.55
17.00-17.45
17.50-18.35
08:45-09:30
Klinik Bilim ler-II (A.D) (SBF 1)
09:35-10:20
Klinik Bilim ler-II (A.D) (SBF 1)
10.25-11.10
Biyokim ya (U.G) (SBF 5)
Klinik Bilim ler-II (A.D) (SBF 1)
11.15-12.00
Biyokim ya (U.G) (SBF 5)
Farm akoloji (A.D) (Am fi 3)
12.50-13:35
Farm akoloji (A.D) (Am fi 3)
13.40-14.25
Anatom i-II (G.Y.G) (Am fi 1)
14.30-15.15
Anatom i-II (G.Y.G) (Am fi 1)
15.20-16.05
Anatom i-II (G.Y.G) (Am fi 1)
16.10-16.55
Anatom i-II (G.Y.G) (Am fi 1)
17.00-17.45
17.50-18.35
08:45-09:30
09:35-10:20
10.25-11.10
11.15-12.00
12.50-13:35
13.40-14.25
14.30-15.15
15.20-16.05
16.10-16.55
17.00-17.45
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-II (UZEM)
17.50-18.35
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-II (UZEM)
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ 2019–2020 AKADEMİK YILI BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI
C
U
MA
Ç
A
R
ŞA
MB
A
PER
ŞEMB
E
GÜN
SAAT
PA
ZA
R
TESİ
SA
L
I