Vergilər Nazirliyinin struktur bölmələrində könüllülük fəaliyyətinə başlayacaq Dövlət



Yüklə 21.54 Kb.
Pdf просмотр
tarix10.06.2017
ölçüsü21.54 Kb.

 

Vergilər Nazirliyinin struktur bölmələrində könüllülük fəaliyyətinə başlayacaq Dövlət 

Agentliyinin könüllülərinin siyahısı: 

Bakı şəhəri üzrə 

QRUP 1 

1.

 



Rəhmanova Xanım Bəyəli  qızı 

2.

 



Əliyeva  Nigar  Həqiqət qızı 

3.

 



Mahmudova Arifə  Arif  qızı 

4.

 



Nəsirova Sevinc Malik  qızı 

5.

 



Məmmədova Səmayə Əli  qızı 

6.

 



Babayev Namiq  Aydın oğlu 

7.

 



İsmayıllı Əsmər Seymur qızı 

8.

 



Şirinova  Səbinə Şakir  qızı 

9.

 



Cuvarova Vüsalə Eldar qızı 

10.


 

Şamilli  Nuranə İlqar qızı 

11.

 

Paşayeva Dilrubə  Mahir  qızı 



12.

 

Əhlimanlı  Könül Namiq qızı 



 

QRUP 2 

1.

 



Əsədova Türkanə Alim  qızı 

2.

 



Hacıbalayev Gülbala Bəybala  oğlu 

3.

 



Məmmədov Abbas Etibar  oğlu 

4.

 



Hacıyeva Nəzrin  Elçin  qızı 

5.

 



Hüseynov Fariz Mübariz oğlu 

6.

 



Cavadzadə Nərmin  Hüsi qızı 

7.

 



Həzizadə  Tacəddin Aydın oğlu 

8.

 



Baytalova  Emilya  Sabir qızı 

9.

 



İsmayılov Nurlan  Ədalət oğlu 

10.


 

Yusifova Nuranə  Dilqəm  qızı 

11.

 

Hacıyeva Şəfiqə Fazil  qızı 



12.

 

Xudiyeva  Könül Valeh  qızı 



 

QRUP 3 

1.

 



Ağayeva  Zahirə  Fəxrəddin qızı 

2.

 



Mərdanlı Gülnar Faiq qızı 

3.

 



Əzimov Murad Rüfət oğlu 

4.

 



Bağırova Samirə  İnayət qızı 

5.

 



Məmmədov Fuad İlyas oğlu 

6.

 



Əliyeva  Səmra Ələsgər qızı 

7.

 



İsgəndərova İlahə  Fuad qızı 

8.

 



Nəsibova Məxfurə  Allahverdi  qızı 

9.

 



Tağıyev Yusif Vaqif oğlu 

10.

 

Əhmədli  Ülvi  Mənsur oğlu 



11.

 

Vəlizadə  Günəş Cəbrayıl qızı 



 

Sumqayıt şəhəri üzrə 

1.

 



İsmayıllı Səidə Bəxtiyar  qızı 

2.

 



Əliyeva  Fəridə Azər qızı 

3.

 



Mirnağıyev  Mirkamran  Miryasəf  oğlu 

4.

 



Hüsüyeva Tünzalə Nadir qızı 

5.

 



Qədirova Leyla  Elxan  qızı 

6.

 



Həsənli  Nuray Natiq qızı 

7.

 



Əlləzova  Aygün Elxan  qızı 

8.

 



Abduyeva Günel Akif  qızı 

9.

 



İbadlı Səbinə Əziz qızı 

10.


 

Yusubova Gültək Nizami  qızı 

 

Gəncə şəhəri üzrə 

1.

 



Qasımova Leyla  Etibar qızı 

2.

 



Adıgözəlov Hüseyn Səhrəddin oğlu 

3.

 



Məmmədova Xanım Şahin qızı 

4.

 



Albabayeva  Vəfa Ələddin qızı 

5.

 



Hüseynov Elşən  Rasim oğlu 

6.

 



Məmmədov Elşən Elmar  oğlu 

7.

 



Namazov Orxan Qəhrəman oğlu 

8.

 



Bağırova Aygün Mübariz qızı 

9.

 



Cəfərova Leyla  İlham  qızı 

11.


 

İsmayılova Səkinə İsrail  qızı 

12.

 

Məsimova  Arzu Fərhad qızı 



13.

 

Qasımov Səbuhi Sabir oğlu 



14.

 

Cənnətova Lalə Rizvan  qızı 



 



Поделитесь с Вашими друзьями:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə