UGİM-ın Ramiz Məhərrəm oğlu Dadaşovun xatirəsinə həsr olunmuş Kayak və Kanoe üzrə açıq birinciliyi texniKİ NƏTİCƏLƏr mingəçevir



Yüklə 274 Kb.
tarix23.12.2016
ölçüsü274 Kb.
UGİM-ın Ramiz Məhərrəm oğlu Dadaşovun xatirəsinə həsr olunmuş

Kayak və Kanoe üzrə açıq birinciliyi
TEXNİKİ NƏTİCƏLƏR
Mingəçevir 2016-ci il 23 aprel


Yer

Adı, soyadı

Təvəllüd

Şəhər, cəmiyyət

Yarım final

Final


1-ci gün


  1. K-1 1000 m 2001-02 FA




1

Bayramov Ülvi

2002

Mingəçevir




5.34.68

2

Əliyev Əli

2001

Mingəçevir




5.50.90

3

Ağayev Əli

2001

Mingəçevir




6.02.41

4

Hüseyinli Nurlan

2002

Mingəçevir




6.22.62

5

Qafarov Murad

2001

Bakı




7.46.80




  1. K-1 500 m 2000 il FA




1

Qəniyev Rüfət

2000

Bakı




2.18.50

2

Əhmədov Sənan

2000

Mingəçevir




2.26.34

3

Baqautdinov Rüstəm

2000

Bakı




2.46.72




  1. C-1 500 m 2000-01-02 FA




1

Sanayev Rəmzi

2000

Mingəçevir




3.02.06

2

Əliyev Əzizağa

2002

Mingəçevir




3.09.66

3

Rəcəbov Əli

2001

Mingəçevir




3.14.75




  1. K-1 500 m 2001 - 02 FA




1

Bayramov Ülvi

2002

Mingəçevir




2.37.20

2

Süleymanov Lətif

2002

Mingəçevir




2.45.50

3

Hüseyinli Nurlan

2002

Mingəçevir




3.02.73

4

Məmmədli Maxsud

2001

Mingəçevir




3.10.18

5

Həsənli Cəlal

2002

Mingəçevir




3.11.33

6

Qafarov Murad

2001

Bakı




3.38.41

7

Bayramov Naib

2002

Mingəçevir




3.56.66



  1. K-1 500 m 2003 - 04 FA




1

Qarayev Yusif

2004

Mingəçevir




2.29.94

2

Bayramov Elvin

2004

Mingəçevir




3.24.88

3

Bərxudarov Orxan

2003

Mingəçevir




3.35.52

4

Xuduzadə Nicat

2003

Mingəçevir




3.52.53

5

Bayramov Tofiq

2004

Mingəçevir




Aşdı


  1. K-2 500 m 2000 il FA




1

Qəniyev Rüfət

Skiba Aleksey



2000

2000


Bakı

Bakı





1.57.06

2

Əhmədov Sənan

Əhmədov Kənan



2000

2000


Mingəçevir

Mingəçevir






2.04.53




  1. K-2 500 m 2001-02 FA




1

Süleymanov Lətif

Səmədov Zaur



2002

2002


Mingəçevir

Mingəçevir






2.18.22

2

Musayev Cəmil

Həsənov Ülvi



2001

2001


Mingəçevir

Mingəçevir






2.24.78

3

Ağayev Əli

Həmzətov Fərid



2001

2001


Mingəçevir

Mingəçevir






2.25.14

4

Məmmədov Soltan

Əliyev Əli



2001

2001


Mingəçevir

Mingəçevir






2.31.66

5

Rzayev Elman

Qurbanlı Nihad



2002

2002


Mingəçevir

Mingəçevir






2.40.15

6

Əliyev Murad

Səmədov Nicat



2001

2001


Mingəçevir

Mingəçevir






2.48.20

7

Məmmədli Maxsud

Bayramov Naib



2001

2002


Mingəçevir

Mingəçevir






3.01.15




  1. K-2 500 m 2003-04 FA

1

Qarayev Yusif

Qarayev Maarif



2004

2005


Mingəçevir

Mingəçevir






2.17.52

2

Bayramov Tofiq

Bayramov Elvin



2004

2004


Mingəçevir

Mingəçevir






2.28.06

3

Abışov Rəvan

Xasməmmədli Cavid



2004

2003


Mingəçevir

Mingəçevir






2.39.56

4

Paşayev Nurlan

Kərimov Sənan



2003

2004


Mingəçevir

Mingəçevir






2.49.06

5

Yusifli Nadır

Xuduzadə Nicat



2003

2003


Mingəçevir

Mingəçevir






2.57.59

6

Əliyev Ruslan

Zamanlı Elsəvər



2003

2004


Mingəçevir

Mingəçevir






3.05.84




  1. K-1 200 m 2005-06 1Y/F

1

Şirəliyev Fuad

2005

Mingəçevir

1.22.20




2

Novruzlu Nihad

2005

Mingəçevir

1.31.43




3

Məmmədzadə Rüfan

2005

Mingəçevir

1.44.96




4

Süleymanlı Amil

2005

Mingəçevir

1.50.15




5

Məmmədov Şahlar

2006

Mingəçevir

f/k




6

Əşraflı Ülvi

2005

Mingəçevir

f/k







  1. K-1 200 m 2005-06 2Y/F



1

Qarayev Maarif

2005

Mingəçevir

1.12.60




2

Mustafayev Ramin

2006

Mingəçevir

1.23.14




3

Heydərov Cəmil

2005

Mingəçevir

1.29.86




4

Qurbanov Elçin

2005

Mingəçevir

1.42.54




5

Məmmədov Zahid

2006

Mingəçevir

s/ç






  1. K-1 200 m 2003-04 1Y/F




1

Bayramov Elvin

2004

Mingəçevir

1.09.10




2

Bərxudarov Orxan

2003

Mingəçevir

1.15.06




3

Əliyev Ruslan

2003

Mingəçevir

1.22.06




4

Abdullayev Sənan

2003

Mingəçevir

1.23.17




5

Bağırov Məhəmməd

2004

Mingəçevir

1.42.24




6

Meyhanimov Nurlan

2003

Mingəçevir

1.52.27







  1. K-1 200 m 2003-04 2Y/F




1

Qarayev Yusif

2004

Mingəçevir

0.52.07




2

Xasməmmədli Cavid

2003

Mingəçevir

1.05.18




3

Abışov Rəvan

2004

Mingəçevir

1.10.66




4

Yusifli Nadır

2003

Mingəçevir

1.11.94




5

Heydərov Fuad

2003

Mingəçevir

1.14.51




6

Cəfərov Murad

2004

Mingəçevir

1.20.35





2-ci gün 25.04.2016



Yer

Adı, soyadı

Təvəllüd

Şəhər, cəmiyyət

Yarım final

Final


13. K-1 200 m 2000 il FA


1

Əhmədov Kənan

2000

Mingəçevir




0.44.38

2

Skiba Aleksey

2000

Bakı




0.47.33

3

Baqautdinov Rüstəm

2000

Bakı




0.51.80


14. C-1 200 m 2000-01-02 FA

1

Sanayev Rəmzi

2000

Mingəçevir




0.57.26

2

Əliyev Əzizağa

2002

Mingəçevir




0.59.58

3

Rəcəbov Əli

2001

Mingəçevir




1.00.99


15. K-1 200 m 2001-02 FA

1

Bayramov Ülvi

2002

Mingəçevir




0.54.37

2

Səmədov Zaur

2002

Mingəçevir




0.57.09

3

Həmzətov Fərid

2001

Mingəçevir




1.01.59

4

Hüseyinli Nurlan

2002

Mingəçevir




1.16.87

5

Hüseynov Sahib

2002

Mingəçevir




1.25.66

6

Səmədov Nicat

2001

Mingəçevir




s/ç



16. K-1 200 m 2003-04 FA

1

Qarayev Yusif

2004

Mingəçevir




0.52.27

2

Xasməmmədli Cavid

2003

Mingəçevir




1.07.36

3

Bərxudarov Orxan

2003

Mingəçevir




1.07.76

4

Əliyev Ruslan

2003

Mingəçevir




1.10.68

5

Abışov Rəvan

2004

Mingəçevir




1.15.06

6

Abdullayev Sənan

2003

Mingəçevir




1.18.18

7

Bağırov Məhəmməd

2004

Mingəçevir




s/ç

8

Yusifli Nadir

2003

Mingəçevir




s/ç


17. K-1W 200 m 2002-03-04 FA


1

Xuduzadə Nurcan

2002

Mingəçevir




1.18.64

2

Kərimova Nigar

2003

Mingəçevir




1.19.40

3

Mustafazadə Oksana

2004

Mingəçevir




1.34.36

4

Həsənova Mujgan

2004

Mingəçevir




f/k


18. K-1 200 m 2005-06 FA


1

Qarayev Maarif

2005

Mingəçevir




1.14.22

2

Mustafayev Ramin

2006

Mingəçevir




1.27.44

3

Məmmədzadə Rüfan

2005

Mingəçevir




1.29.68

4

Heydərov Cəmil

2005

Mingəçevir




1.35.55

5

Novruzlu Nihad

2005

Mingəçevir




1.38.78

6

Süleymanlı Amil

2005

Mingəçevir




1.45.97

7

Şirəliyev Fuad

2005

Mingəçevir




1.48.97

8

Qurbanov Elçin

2005

Mingəçevir




s/ç


19. K-1W 200 m 2005-06 FA


1

Həmzayeva Gülnarə

2006

Mingəçevir




1.18.58

2

Axundova Beata

2005

Bakı




1.21.52

3

Mustafazadə Fatimə

2005

Mingəçevir




1.49.12

4

Əzizova Fatimə

2005

Mingəçevir




1.57.25


20. K-2 200 m 2000 il FA


1

Əhmədov Sənan

Əhmədov Kənan



2000

2000


Mingəçevir

Mingəçevir






0.41.24

2

Qəniyev Rüfət

Skiba Aleksey



2000

2000


Bakı

Bakı





0.45.28


21. K-2 200 m 2001-02 FA


1

Məmmədli Maxsud

Həsənli Cəlal



2001

2002


Mingəçevir

Mingəçevir






0.49.68

2

Süleymanov Lətif

Səmədov Zaur



2002

2002


Mingəçevir

Mingəçevir






0.50.99

3

Məmmədov Soltan

Əliyev Əli



2001

2001


Mingəçevir

Mingəçevir






0.52.28

4

Ağayev Əli

Həmzətov Fərid



2001

2001


Mingəçevir

Mingəçevir






0.53.10

5

Qurbanlı Nihad

Rzayev Elman



2002

2002


Mingəçevir

Mingəçevir






0.55.38

6

Əliyev Murad

Səmədov Nicat



2001

2001


Mingəçevir

Mingəçevir






0.56.59

7

Musayev Cəmil

Həsənov Ülvi



2001

2001


Mingəçevir

Mingəçevir






0.57.75

8

Qafarov Murad

Hüseynov Fərid



2001

2001


Bakı

Bakı





0.58.91



22. K-2 200 m 2003-04 FA


1

Bayramov Tofiq

Bayramov Elvin



2004

2004


Mingəçevir

Mingəçevir






0.55.18

2

Abışov Rəvan

Xasməmmədli Cavid



2004

2003


Mingəçevir

Mingəçevir






0.58.68

3

Paşayev Nurlan

Kərimov Sənan



2003

2004


Mingəçevir

Mingəçevir






1.03.96

4

Yusifli Nadır

Bərxudarov Orxan



2003

2003


Mingəçevir

Mingəçevir






1.04.34

5

Rəsulov Nurcan

Kərimli Fərid



2003

2003


Mingəçevir

Mingəçevir






1.13.30

6

Abbasov Anar

Abbaszadə Emil



2003

2004


Mingəçevir

Mingəçevir






1.15.06

7

Qarayev Kənan

Əsədov İsa



2004

2004


Mingəçevir

Mingəçevir






1.16.36

8

Ələsgərli Nihad

Zamanlı Elsəvər



2004

2004


Mingəçevir

Mingəçevir






1.17.91



Baş hakim İlqar Tağıyev
Baş katib Alya Axundova

Ramiz Məhərrəm oğlu Dadaşovun xatirəsinə həsr olmuş UGİM-nin



Kayak və Kanoe üzrə açıq birinciliyi – 2016- cı il “
TEXNİKİ NƏTİCƏLƏR
Mingəçevir 2016-ci il 23 aprel


Yer

Adı, soyadı

Təvəllüd

Şəhər, cəmiyyət

Yarım final

Final




  1. 1x 1000 m 1999-2002 FA




1

Səfiyarov Elturan

2002

Mingəçevir




4.59.19

2

Allahverdizadə ilkin

2002

Mingəçevir




5.23.64

3

Rəhimov Nicat

1999

Mingəçevir




7.16.06




  1. 4x 1000 m 1999-2002 FA




1

Şirinov Cavidan

Nakoneçnıy Vladislav

Baxışov Teymur

Məmmədzadə Ziya



1999

2000


1999

2000


Bakı

Bakı


Mingəçevir

Mingəçevir






3.32.62

2

Məmmədli Rüstəm

Əmrahov Cavid

Pirimov Kərim

Nəbiyev Hüseyn



2000

2000


1999

2001


Mingəçevir

Mingəçevir

Mingəçevir

Mingəçevir






3.48.78

3

Məmmədov Mirzali

Mahmudov Malik

Qurbani Niyazi

Baxışov Elnur



2002

2002


2002

2002


Mingəçevir Mingəçevir

Mingəçevir

Mingəçevir





4.18.53




  1. 4x 1000 m 1999-2003 FA




1

Həmidov Şəmsi

Hüseynov Şükran

Əmrahov Rəvan

Mustafayev Nəriman



2000

2000


2000

2000


Mingəçevir Mingəçevir

Mingəçevir

Mingəçevir





4.47.06

2

Məmmədov Rauf

Məmmədov Hüseyn

Nəcəfov Hüsrəv

Rzazadə İbrahim



2003

2003


2003

2003


Mingəçevir Mingəçevir

Mingəçevir

Mingəçevir





5.06.24

3

Bəkirov Əlibala

Məmmədhəsənov Faiq

Abbasov Seyhun

Rüstəmov Fuad



1999

2000


2001

1999


Mingəçevir Mingəçevir

Mingəçevir



Mingəçevir




5.19.26


Baş hakim İlqar Tağıyev
Baş katib Alya Axundova
: attachment
attachment -> Asean free Trade Area: Discriminatory or Not? A case Study for Vietnam and Singapore
attachment -> Q ə r a r Azərbaycan Respublikası adından
attachment -> Müzakirə dərsi və onun mərhələləri ami Şəki filialı, Dillər kafedrasının müdiri
attachment -> Issn №2078 6042 azərbaycan respublikasi кənd тəSƏRRÜfati naziRLİYİ аqrar elm məRKƏZİ
attachment -> Issn №2078 6042 azərbaycan respublikasi кənd тəSƏRRÜfati naziRLİYİ аqrar elm məRKƏZİ
attachment -> AZƏrbaycan respublikasi iQTİsadiyyat və SƏnaye naziRLİYİ
attachment -> “Hökmdar (dövlət) kimisə həyatından məhrum etmək məcburiyyətində qalsa, o bunu ədalətli və açıq şəkildə əsaslandırmalıdır; amma o heç vaxt başqalarının (təbaların)
attachment -> ŞƏKİ FİLİali
attachment -> XÜsusi TƏHSİl və Əlavə TƏHSİL Əhatə olunan məsələlər


Поделитесь с Вашими друзьями:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə