Nömrəsi İxtisas kodu 17 iyul 2014-cü il tarixdə saat 9-00-dan müsahibəyə dəvət olunanlar



Yüklə 371.6 Kb.
Pdf просмотр
səhifə1/4
tarix23.12.2016
ölçüsü371.6 Kb.
  1   2   3   4

Müsahibənin keçirilmə vaxtı və yeri barədə məlumat

Xarici dil müəllimliyi (İngilis dili üzrə) ixtisası üzrə - 050103

N

Ad

Soyad

Ata adı

İş

nömrəsi

İxtisas

kodu

17 iyul 2014-cü il tarixdə saat 9-00-dan müsahibəyə dəvət olunanlar

Müsahibə Bakı şəhəri 202 saylı məktəbdə keçiriləcək (Xətai pr. 47, Təhsil

Nazirliyinin yan tərəfində)

1

FATMA



İSMAYILOVA

ABDULLA


1401015

50103


2

LALƏ


MƏMMƏDOVA

AZƏR


1401505

50103


3

NƏRMİN


YUSİFZADƏ

GÜNDÜZ


1401043

50103


4

DİLARƏ


TAĞIYEVA

ƏLƏKBƏR


1401078

50103


5

LALƏ


ƏLİYEVA

RUSLAN


1401546

50103


6

RƏFİQƏ


BAXŞIYEVA

QƏHRƏMAN


1400722

50103


7

XANIM


QASIMOVA

HƏSƏN


1401673

50103


8

RƏNA


RƏHİMLİ

RƏŞİD


1400671

50103


9

GÜLÇİN


BAHAROVA

SALAM


1401017

50103


10

HƏBİBƏ


NƏZİROVA

MİRHƏBİB


1402330

50103


11

AİDA


TİNAYEVA

HEYBULLAH

1400777

50103


12

GÜLŞEH


RƏHİMOVA

CAHİD


1401019

50103


13

SONA


MƏMMƏDLİ

AĞAKAMAL


1401536

50103


14

ŞİRİNXANIM

DƏMİROVA

RAUF


1401212

50103


15

ELMİN


NƏCƏFLİ

ELŞAD


1402233

50103


16

LEYLA


MƏMİYEVA

NADİR


1401666

50103


17

SƏBİNƏ


BABAYEVA

VÜQAR


1402341

50103


18

TƏRANƏ


İSRAFİLOVA

ADIŞİRİN


1401299

50103


19

RƏVANƏ


İBRAHİMOVA

BAHADIR


1401252

50103


20

TURAC


MURADOVA

BAXŞI


1401845

50103


21

PEYMAN


NƏSİRLİ

MEHMAN


1401155

50103


22

PÜSTƏXANIM

MUSTAFAZADƏ

BƏXTİYAR


1401602

50103


23

AİDƏ


XANBUTAYEVA

RASİM


1401597

50103


24

SEVİNC


NƏBİZADƏ

KAMAL


1400979

50103


25

İIDUZƏ


QƏHRƏMANZADƏ

NATİ*


1401912

50103


26

GÜLNAR


MUSTAFAYEVA

NATİQ


1401809

50103


27

ŞAHİN


İBRAHİMXƏLİLOV

ABDUL* İZ

1401084

50103


28

ZİBA


HACINSKAYA

İBRAHİM


1402151

50103


29

ANARA


ƏBİLOVA

FİZULİ


1401006

50103


30

SEVİNC


RÜSTƏMOVA

FƏRRUX


1401870

50103


31

GÜNEL


RÜSTƏMOVA

ƏHLİMAN


1400374

50103


32

JALƏ


PİŞYARİ

AZƏR


1402397

50103


33

ÜLVİYYƏ


FƏTƏLİYEVA

HASİL


1400591

50103


34

RƏNA


ALMURADOVA

RƏCƏB


1400306

50103


N

Ad

Soyad

Ata adı

İş

nömrəsi

İxtisas

kodu

18 iyul 2014-cü il tarixdə saat 9-00-dan müsahibəyə dəvət olunanlar

Müsahibə Bakı şəhəri 202 saylı məktəbdə keçiriləcək (Xətai pr. 47, Təhsil

Nazirliyinin yan tərəfində)

35

ŞEHRİ



CİYARXANOVA

AKİF


1401012

50103


36

RƏHİLƏ


ABDULLAZADƏ

TALeH


1402473

50103


37

AYGÜN


RƏHİMZADƏ

İLKİN


1401682

50103


38

FATİMƏ


YUSİFZADƏ

ÜZEYİR


1401093

50103


39

AYGÜN


SADIQOVA

RİZVAN


1401510

50103


40

NƏRGİZ


İSMAYILOVA

VİDADİ


1402446

50103


41

MƏTANƏT


İBRAHİMOVA

AFİQ


1401562

50103


42

JALƏ


KƏRİMOVA

KƏRİMM


1401052

50103


43

ALİYƏ


İSMAYILOVA

HİCRAN


1401013

50103


44

NURLANƏ


TANIRVERDİZADƏ

SÜLEYMAN


1402603

50103


45

AYŞƏN


HƏMZƏZADƏ

HİLAL


1402505

50103


46

RÖ *


MƏMMƏDLİ

ZEYNAL


1401970

50103


47

AYGÜN


SƏFƏROVA

NAZİM


1402345

50103


48

ƏLİLƏ


SEYFULİNA

ASİF


1401055

50103


49

ƏYYUB


QASIMOV

RAHİM


1401075

50103


50

AYGÜN


BAYRAMOVA

ELDAR


1400892

50103


51

BÜLBÜL


NOVRUZOVA

SABİR


1400832

50103


52

AYTƏK N


ƏSKƏRL İ

FUAD


1401467

50103


53

NƏCİBƏ


İSMAYILOVA

YADİGAR


1400613

50103


54

BƏSTİ


BABAŞOVA

BÜLBÜL


1401322

50103


55

GÜLRUX


ƏLİYEVA

ELMAN


1401102

50103


56

PƏRVİNAZ


MƏMMƏDOVAA

AZƏR


1401319

50103


57

AYTAC


ABDULLAYEVA

NAZİM


1401569

50103


58

MƏHSƏTİ


MAHMUDLU

NƏBİ


1401207

50103


59

ÇİÇƏK


SALAMOVA

SAHİB


1400717

50103


60

GÜLNARƏ


NAĞILI

ƏHMƏD


1400715

50103


61

ŞƏFA


HƏMİDOVA

RAMAZAN


1401107

50103


62

SEVİNC


MƏMMƏDOVA

NAZİM


1401437

50103


63

JALƏ


HACIYEVA

AKİF


1401662

50103


64

GÜLNAMƏ


VAHABZADƏ

HƏBİB


1402192

50103


65

GÖZƏ L


ALIYEVA

QOŞQAR


1401784

50103


66

GÜLAY


ƏLİBƏYLİ

İLQAR


1400922

50103


67

AYGÜN


İMANOVA

ARİF


1401797

50103


68

GÜNEL


MUSAYEVA

OSMAN


1402535

50103


69

GÜNEL


MEHDİYEVA

MAHİR


1400882

50103


Fizika müəllimliyi ixtisası üzrə - 050104

N

Ad

Soyad

Ata adı

İş

nömrəsi

İxtisas

kodu

17 iyul 2014-cü il tarixdə saat 9-00-dan müsahibəyə dəvət olunanlar

Müsahibə Bakı şəhəri 202 saylı məktəbdə keçiriləcək (Xətai pr. 47, Təhsil

Nazirliyinin yan tərəfində)

1

GÜLSƏNƏM



ƏSKƏRXANOVA

TOFİK


1401771

50104


2

NƏRGİZ


ƏLİZADƏ

ƏLİ


1401411

50104


3

KÖNÜL


HAŞIMOVA

MAMEDAĞA


1401404

50104


4

NURCAHAN


ƏMRAHOVA

ƏRƏSTUN


1402287

50104


5

SEVİNC


ŞEYDAYEVA

FƏRHAT


1400427

50104


6

ELNURƏ


ŞIXALİYEVA

ŞAHİN


1401341

50104


7

ŞAMXAI


ABBASOV

ÜIFƏT


1401285

50104


8

NARXANIM


FƏRZƏLİYEVA

BƏ*RAM


1401556

50104


9

KÖNÜL


TAHİRLİ

BƏƏTİYAR


1401837

50104


10

GÜLAY


İLYASLI

ŞAKİR


1401146

50104


11

NİGAR


NİFTULLAYEVA

VÜQAR


1401368

50104


12

QIZDARXANIM

HƏŞİMOVA

TARYEL


1401397

50104


13

VÜSALƏ


İSGƏNDƏRLİ

ÇİNGİZ


1401566

50104


18 iyul 2014-cü il tarixdə saat 9-00-dan müsahibəyə dəvət olunanlar

Müsahibə Bakı şəhəri 202 saylı məktəbdə keçiriləcək (Xətai pr. 47, Təhsil

Nazirliyinin yan tərəfində)

14

AYSEL



XUDİYEVA

XƏLİL


1401761

50104


15

SƏBİNƏ


BALAYEVA

RAQU B


1401376

50104


16

ASİF


ƏSƏDOV

HƏMULLA


1401408

50104


17

RENAT


ƏYYUBOV

ELMAN


1401475

50104


18

VALİDƏ


PAŞAYEVA

RAFİQ


1402079

50104


19

ZƏMİNƏ


NƏCƏFZADƏ

HÜSEYNAĞA

1401409

50104


20

İNTİZAR


VAHABLI

EYNULLA


1401737

50104


21

DÜRDANƏƏ


BABAYEVA

ƏLƏKBƏR


1401754

50104


22

SƏİDƏ


NURİYEVA

QALİB


1402142

50104


23

NƏRMİN


MƏMMƏDOVA

ƏLİŞAN


1401418

50104


24

AYSEL


ƏZİZOVA

TƏYYAR


1401533

50104


25

FATİMƏ


ƏBİLOVA

NADİR


1401464

50104


26

NATƏVAN


ŞİRİNOVA

FƏZAİL


1400631

50104


Riyaziyyat və informatika müəllimliyi ixtisası üzrə -050105

N

Ad

Soyad

Ata adı

İş

nömrəsi

İxtisas

kodu

17 iyul 2014-cü il tarixdə saat 9-00-dan müsahibəyə dəvət olunanlar

Müsahibə Bakı şəhəri 202 saylı məktəbdə keçiriləcək (Xətai pr. 47, Təhsil

Nazirliyinin yan tərəfində)

1

ƏVƏZ



MEHRƏLİYEV

GÜLHÜSEYN

1401851

50105


2

CAMAL


BABAYEV

ZAUR


1401848

50105


3

NİCABƏT


BABAXANOVA

VİTALİ


1400460

50105


4

TÜRKAN


MƏMMƏDLİ

BAYRAM


1402255

50105


5

ŞƏBNƏM


İNQİLABZADƏ

NOFƏL


1401063

50105


6

LEYLA


QARAYEVA

MEHMAN


1401138

50105


7

BULUL


NƏSİROVA

RAMİZ


1401170

50105


18 iyul 2014-cü il tarixdə saat 9-00-dan müsahibəyə dəvət olunanlar

Müsahibə Bakı şəhəri 202 saylı məktəbdə keçiriləcək (Xətai pr. 47, Təhsil

Nazirliyinin yan tərəfində)

8

ÜLKƏR



MƏHƏMMƏDƏLİYEVA

SABİR


1401148

50105


9

NİGAR


İLYASLI

ŞAKİR


1401149

50105


10

NİGAR


ABDULLAYEVA

FAMİL


1402037

50105


11

PƏRVANƏ


MƏMMƏDLİ

ELŞAD


1400386

50105


12

XAL DDİN


MƏMMƏDOV

BALASI


1400789

50105


13

AYNUR


QEBEDOVA

MUSAHACI


1402201

50105


14

ELZARƏ


ŞAMİLOVA

ŞÖVKƏT


1400762

50105


15

ŞƏFƏQ


İBRAHİMOVA

ŞAKİR


1401135

50105


Riyaziyyat müəllimliyi ixtisası üzrə - 050106

N

Ad

Soyad

Ata adı

İş

nömrəsi

İxtisas

kodu

17 iyul 2014-cü il tarixdə saat 9-00-dan müsahibəyə dəvət olunanlar

Müsahibə Bakı şəhəri 202 saylı məktəbdə keçiriləcək (Xətai pr. 47, Təhsil

Nazirliyinin yan tərəfində)

1

ZƏRXANIM



MURADOVA

ELŞAD


1401489

50106


2

BAHAR


ŞƏRİFZADƏ

NİYAZİ


1400700

50106


3

DÜNYA


ƏLİYEVA

RƏSUL


1400853

50106


4

KÖNÜL


SADİQOVA

CAVİD


400858

50106


5

FƏRİDƏ


SADIQOVA

İLQAR


1401284

50106


6

AYGÜN


HƏSƏNOVA*

NAMİK


1402369

50106


7

BƏNÖVŞƏ


MƏMMƏDOVA

RÜSTƏM


1402682

50106


8

AİDƏ


SOLTANOVA

VAHİD


1401819

50106


9

ŞƏHLA


ƏHMƏDOVA

RÜSTƏM


1401756

50106


10

XANIM


İSMAYILOVA

EYVAZ


1401270

50106


11

MƏLAHƏT


MƏMMƏDOVA

QALİB


1400208

50106


18 iyul 2014-cü il tarixdə saat 9-00-dan müsahibəyə dəvət olunanlar

Müsahibə Bakı şəhəri 202 saylı məktəbdə keçiriləcək (Xətai pr. 47, Təhsil

Nazirliyinin yan tərəfində)

12

İLHAMƏ



İBRAHİMLİ

MƏHƏMMƏD


1401745

50106


13

GÜLNAR


MƏMMƏDLİ

HARUN


1402426

50106


14

SÜSƏN


YUNUSOVA

MÜBARİZ


1401514

50106


15

NƏRMİN


ƏLƏKBƏRLİ

TELMAN


1402428

50106


16

PƏRVİNƏ


BABAYEVA

ALI


1401538

50106


17

SEVİL


ZƏRBİYEVA

QƏDİR


1401891

50106


18

SƏHƏR


SƏFƏROVA

NURƏDDİN


1401031

50106


19

FƏXRİYYƏ


HÜSEYNLİ

NADİR


1402416

50106


20

SƏMRA


QULUZADƏ

DİLQƏM


1402380

50106


21

KÖNÜL


ZAMNNLI

İLDIRIM


1402097

50106


22

TURAN


HƏSƏNLİ

RZAQULU


1400831

50106


Kimya müəllimliyi ixtisası üzrə -050111

N

Ad

Soyad

Ata adı

İş

nömrəsi

İxtisas

kodu

17 iyul 2014-cü il tarixdə saat 9-00-dan müsahibəyə dəvət olunanlar

Müsahibə Bakı şəhəri 202 saylı məktəbdə keçiriləcək (Xətai pr. 47, Təhsil

Nazirliyinin yan tərəfində)

1

LÜTVİLLAH



ƏHMƏDOV

NURƏDDİN


1400115

50111


2

MƏSUMƏ


ƏKBƏRLİ

AVTANDİL


1401990

50111


3

GÜNAY


OSMANOVA

ELMAN


1401316

50111


4

ZİLHEÇCƏ


RZA

NİYAZ


1400603

50111


5

MƏLƏK


ƏLİZADƏ

RAZİM


1401854

50111


6

LEYLA


RƏHİM *

FAİQ


1401272

50111


7

NİGAR


HACIYEVA

EYVAZ


1402604

50111


8

GÜLNARƏ


QURBANOVA

MÜTALİB


1400319

50111


9

NAİBƏ


CƏBİYEVA

ƏLƏSTUN


1401287

50111


10

GÜNEL


MEHTİYEVA

RAMİZ


1401465

50111


11

TUNCAY


QASIMBƏ *İ

XƏQANİ


1402227

50111


12

ELVİN


ƏLƏSKƏROV

OQTAY


1401321

50111


13

RUMİYYƏ


ŞÜKÜRLÜ

ZÜLFÜQAR


1400211

50111


14

KÖNÜL


HƏSƏNOVA

CÜMŞÜD


1401269

50111


15

YAŞAR


QARDAŞBƏYOV

RAZİ


1400952

50111


Hüquqşünaslıq ixtisası üzrə -050212

N

Ad

Soyad

Ata adı

İş

nömrəs

i

İxtisa

s

kodu

17 iyul 2014-cü il tarixdə saat 9-00-dan müsahibəyə dəvət olunanlar

Müsahibə Bakı şəhəri 202 saylı məktəbdə keçiriləcək (Xətai pr. 47, Təhsil Nazirliyinin yan

tərəfində)

1

GÜNEL



ABDULLAYEVA

RAHİL


1400330

50212


2

ÜLVİYYƏ


ƏSGƏRZADƏ

SAHİB


1400862

50212


3

ŞƏHLA


İBRAHİMOVA

FƏRHAD


1401169

50212


4

ƏMRAH


RƏHMANOV

XALIQ


1400859

50212


5

MİRHADI


SƏMİDZADƏ

SAKİT


1401000

50212


6

ORXAN


ŞİRİNLİ

BƏYLƏR


1401792

50212


7

NƏZRİN


HAQVERDİYEVA

İLQAR


1400827

50212


8

FƏRİD


MƏMMƏDOV

SALEH


1401573

50212


9

RÖVŞƏN


MƏHƏRRƏMLİ

ELŞAD


1400449

50212


10

MƏHƏMMƏD


ƏSGƏROV

ƏLƏSGƏR


1400361

50212


11

ELBRUS


MÖHSÜMOV

İLHAM


1400568

50212


12

PƏRİ


QASIMLI

ABBAS


1402011

50212


13

MEHRAN


ƏMİRLİ

MÜŞFİQ


1400475

50212


14

ƏLƏDDİN


QARAYEV

MƏHƏMMƏD


1400866

50212


15

NƏRMİN


İBADOVA

RÖVŞƏN


1400829

50212


16

BƏHLUL


YUSİFLİ

HƏBİB


1400565

50212


17

RAMİN


FƏRZƏLİYEV

ASİF


1402539

50212


18

ELVİN


MUSTAF

AĞALAR


1402680

50212


19

NÜŞABƏ


MAHMUDZADƏ

BAXIŞ


1402624

50212


20

NİGAR


ABIŞOVA

ADİL


1400298

50212


21

VAQİF


NƏSİROV

ELŞAD


1400857

50212


22

TURAL


QÜDRƏTLİ

SƏFƏRALI


1402567

50212


23

GÜLNAR


ATAKİŞİYEVA

GÜRSEL


1402409

50212


24

FAİQ


İSAZADƏ

OKTAY


1400684

50212


25

NƏRMİN


BAYRAMLI

NATİQ


1400470

50212


26

FƏRİDƏ


MEHRALIZADƏ

İSA


1400765

50212


27

CAVİD


CƏƏRÇİYEV

İBRAHİM


1402373

50212


28

CƏMİLƏ


MUSTAFAZADƏ

KAMİL


1402235

50212


29

SƏMAYƏ


HƏBİBOVA

MƏHƏRRƏM


1400923

50212


30

SEVİNC


ADIGÖZƏLOVA

ƏLİ


1400284

50212


31

ULDUZ


HƏSƏNOVA

İLHAM


1400925

50212


32

NİLUFƏR


ABBASOVA

RUHULLA


1401025

50212


18 iyul 2014-cü il tarixdə saat 9-00-dan müsahibəyə dəvət olunanlar

Müsahibə Bakı şəhəri 202 saylı məktəbdə keçiriləcək (Xətai pr. 47, Təhsil Nazirliyinin yan

tərəfində)

33

AYGÜN



CƏBİYEVA

ƏLƏKBƏR


1402234

50212


34

ANAR


ƏSƏDOV

NƏSİMİ


1402671

50212


35

DUNAY


XASAYLI

ELBƏY


1402242

50212


36

ZEYNƏB


ƏLİYEVA

HEYDƏR


1400743

50212


37

HACIOĞLAN

QƏNİ EV

BABA


1400636

50212


38

GÜNEL


VƏLİYEVA

MƏTLƏB


1400793

50212


39

FƏRHAD


PAŞAZADƏ

ƏLİŞ


1401205

50212


40

ƏLİ


HÜSEYNLİ

YUSİF


1400836

50212


41

FƏRHAD


KAMRANLI

VAHİD


1401098

50212


42

ELŞƏN


HƏSƏNOV

ELBƏYİ


1401097

50212


43

NİHAD


TƏHMƏZOV

İLHAM


1401398

50212


44

CAVİD


İMRANLI

MAHİR


1400640

50212


45

ÜLVİYYƏ


QARAZADƏ

ƏZİZAĞA


1402638

50212


46

AYXAN


ƏHMƏDOV

MAKSİM


1402382

50212


47

MEHRİBAN


MAHMUDLU

TAPDIQ


1400844

50212


48

TİMUR


QARAYEV

ABDULMƏCİDOVİÇ

1400585

50212


49

ANAR


NAMAZOV

ORUCƏLİ


1402210

50212


50

AYNUR


ƏHMƏDOVA

ƏVƏZ


1402343

50212


51

GÜMRAH


MƏMMƏDOV

ƏDALƏT


1402436

50212


52

NİGAR


MƏMMƏDOVA

FAZİL


1402648

50212


53

İLKİN


XUDİYEV

MAHİR


1401233

50212


54

ƏHƏD


VƏLİYEV

VAHİD


1401943

50212


55

MƏHƏMMƏD


CƏLALZADƏ

ELŞƏN


1402526

50212


56

TUNCAY


ƏLIYEV

LƏTİF


1402366

50212


57

ƏLİ


BABAYEV

TAĞI


1400933

50212


58

RAHİB


BARATOV

MƏDƏD


1401167

50212


59

ZEYNƏB


QƏNBƏROVA

İLHAM


1400153

50212


60

DURNA


ABDURƏŞİDLİ

MAHİR


1400259

50212


61

SEVDA


FƏRƏCOVA

İLQAR


1402424

50212


62

NƏRMİN


ZÜLFÜQARLI

HƏSƏN


1402052

50212


63

RAHİLƏ


ƏLƏKBƏROVA

AFTANDİL


1400437

50212


64

İLKİN


KƏRİMOV

CAMAL


1402630

50212


65

İSMAYIL


MƏMMƏDLİ

MƏHƏMMƏD


1401142

50212




Поделитесь с Вашими друзьями:
  1   2   3   4


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə