Ci tədris ILI üçün sabah qruplarına tələbə qəbulu müsabiqəsinin III mərhələsinə buraxılan tələbələrin siyahısı İxtisaslar: 50606, 50641, 50631, 50632, 50402, 50407, 50408
səhifə 1/4 tarix 03.02.2017 ölçüsü 71,74 Kb. #7323
2016/2017-ci tədris ili üçün SABAH qruplarına tələbə qəbulu müsabiqəsinin III mərhələsinə buraxılan tələbələrin siyahısı İxtisaslar: 50606, 50641, 50631, 50632, 50402, 50407, 50408
S/s
ADI
SOYADI
ATA ADI
İXSTİSAS KODU
MÜSAHİBƏ VAXTI
1
SEZƏR
KƏRİMLİ
ELÇİN
402
14:00
2
ELMİR
RÜSTƏMOV
ƏFQAN
402
14:10
3
AYTAC
ƏHMƏDZADƏ
ŞÜKÜR
402
14:20
4
EMİN
HÜSEYNZADƏ
ARZUMAN
402
14:30
5
AYXAN
ƏLİYEV
İSGƏNDƏR
402
14:40
6
GÜLDƏNİZ
ŞİRƏLİYEVA
NOVRUZ
402
14:50
7
FATİMƏ
MUSTAFAYEVA
İSKƏNDƏR
402
15:00
8
CAVİDAN
BABAYEV
ETİBAR
402
15:10
9
MƏHƏMMƏD
ƏLİZADƏ
ŞAHİN
402
15:20
10
NİGAR
EMİNOVA
MƏTİN
402
15:30
11
İSMAYIL
ƏLİZADƏ
KAMİL
402
15:40
12
FƏRİD
ƏLİYEV
ƏLƏDDİN
402
15:50
13
ALTUN
MÜRSƏLOV
İLQAR
402
16:00
14
ƏFSANƏ
QURBANLI
402
16:10
15
ŞAHİN
ƏSGƏROV
İLHAM
402
16:20
16
ELMİR
YUSİFOV
NİZAMƏDDİN
402
16:30
17
RƏVAN
CƏBRAYILOV
FAMİL
402
16:40
18
NURLANƏ
MURADOVA
FƏXRƏDDİN
402
17:00
19
GÜLBƏS
SADIQOVA
MEHMAN
402
17:10
20
HEYDƏROVA
HƏQİQƏT
MÜBADİL
402
17:20
21
MİRHÜSEYN
SEYİDOV
QASIM
402
17:30
22
SƏMA
TANRIVERDİLİ
CABİR
402
17:40
23
ÜLKƏR
BAĞIROVA
AFƏR
402
17:50
24
ELÇİN
ZƏKƏRYƏYEV
RAFİQ
402
18:00
25
CAVİD
BABAYEV
FİZƏDDİN
402
14:00
26
İFTİXAR
HƏMZƏTOV
EHTİBAR
402
14:10
27
SÜLEYMAN
ƏLİZADƏ
İLHAM
402
14:20
28
FİRUZƏ
MƏMMƏDOVA
MƏHƏMMƏD
402
14:30
29
SOLMAZ
YUSİFLİ
NİZAMİ
402
14:40
30
ƏZİZ
AĞAYEV
VÜQAR
402
14:50
31
YEGANƏ
SƏMƏDOVA
VALEH
402
15:00
32
ARAZ
ABDULLAYEV
ŞAHİN
402
15:10
33
SEVİNC
AĞAYEVA
AĞAKİŞİ
402
15:20
34
TAMARA
YAQUBLU
NƏBİ
402
15:30
35
MİNAYƏ
MƏMMƏDZADƏ
BAHADUR
402
15:40
36
NİGAR
ŞİRİNOVA
PƏRVİZ
402
15:50
37
RAMAL
VERDİYEV
ƏHLİMAN
402
16:00
38
GÜNAY
ŞİRİNOVA
PƏRVİZ
402
16:10
39
RÖVŞƏ N
SƏFƏROV
402
16:20
40
NURTAC
ADİLLİ
YALÇIN
402
16:30
41
AYTƏN
NOVRUZLU
MUSA
402
16:40
42
AYTAC
SÜLEYMANOVA
MEHMAN
402
17:00
43
NİCAT
OSMANLI
AYAZ
402
17:10
44
AYGUN
BABAYEVA
YALÇIN
402
17:20
45
AYTAC
MÜRSƏLOVA
ARAZ
402
17:30
46
MİNAYƏ
BAYRAMLI
İNTİQAM
402
17:40
47
AYSEL
RƏCƏBLİ
VURĞUN
402
17:50
48
YUSİF
QURBANZADƏ
SƏDİ
402
18:00
49
SAMİRƏ
ƏLİZADƏ
ELÇİN
402
14:00
50
TOĞRUL
SEYİDOV
VÜQAR
407
14:10
51
ƏLİ
HÜSEYNOV
ƏHMƏD
407
14:20
52
ARZU
QASIMOVA
407
14:30
53
RAQİB
İSMAYILOV
VAQİF
407
14:40
54
ƏHMƏD
ŞAHBALAYEV
ƏZİZAĞA
407
14:50
55
GÜLNAR
ALIYEVA
SAHİB
407
15:00
56
HÜÜEYN
QULİYEV
ELÇİN
407
15:10
57
LALƏ
İBRAHİMOVA
İLQAR
407
15:20
58
NƏRMİN
YAQUBOVA
RƏHMAN
407
15:30
Dostları ilə paylaş: