Ci tədris ILI üçün sabah qruplarına tələbə qəbulu müsabiqəsinin III mərhələsinə buraxılan tələbələrin siyahısı İxtisaslar: 50105, 50113, 50315, 50405, 50409, 50103
səhifə 1/3 tarix 31.01.2017 ölçüsü 63,7 Kb. #7056
2016/2017-ci tədris ili üçün SABAH qruplarına tələbə qəbulu müsabiqəsinin III mərhələsinə buraxılan tələbələrin siyahısı İxtisaslar: 50105, 50113, 50315, 50405, 50409, 50103(Rus dili müəllimliyi)
S/s
ADI
SOYADI
ATA ADI
İXSTİSAS KODU
İNTERVYU VAXTI
1
AQİL
AXUNDZADƏ
ALİK
50405
14:00
2
MURAD
SÜLEYMANOV
ƏLİ
50405
14:10
3
AMİN
EYVAZOV
ZÜLFÜ
50405
14:20
4
ÜRFANƏ
MƏMMƏDOVA
İSMAYIL
50405
14:30
5
FƏRİD
İBADOV
TANRVERDİ
50405
14:40
6
TURAN
NƏSİBOV
FİTAD
50405
14:50
7
İSMAYIL
SƏLİMOV
FƏRİD
50405
15:00
8
TAHİR
HƏSƏNOV
MİRAĞA
50405
15:00
9
HEYDƏRƏLİ
RƏHİMOV
İDRİS
50405
15:10
10
RƏNA
SƏFƏRRVA
NATİQ
50405
15:20
11
AYNUR
QULİYEVA
SAHİB
50405
15:30
12
RƏSUL
İSKƏNDƏROV
ŞƏRİF
50405
15:40
13
ŞAHANƏ
ŞAHİNZADƏ
ŞAHİN
50405
15:50
14
MAHİR
KƏRİMLİ
MALİK
50405
16:00
15
İLKİN
KƏRİMOV
HÜSEYİN
50405
16:10
16
SƏBİNƏ
VƏLİYEVA
FAZİL
50405
16:20
17
MURAD
ALLAHVERDİYE
XANLAR
50405
16:30
18
AYNUR
ƏLİZADƏ
MEHMAN
50405
16:40
19
GÜNEY
HƏSƏNLİ
ƏLİHÜSEYN
50405
17:00
20
ƏLİ
İSMAYILZADƏ
İSMAYIL
50405
17:10
21
CAVİD
ŞÜKÜRLÜ
RASİM
50405
17:20
22
ELVİN
NƏBİYEV
LƏTİF
50405
17:30
23
FUAD
ƏLİYEV
VÜQAR
50405
17:40
24
ŞAHİN
ƏSGƏROV
İLHAM
50402
17:50
25
ZAUR
ASLANOV
İLTİZAM
50404
18:00
26
ƏMİNƏ
ŞİKAROVA
RAMİZ
50405
14:00
27
ALİYƏ
USUBLU
YAQUB
50405
14:10
28
RÜFƏT
ƏHMƏDIİ
RÖVŞƏN
50405
14:20
29
AZƏR
RƏHİMLİ
NƏSİB
50405
14:30
30
ELVİN
CƏFƏROV
İSMAYIL
50405
14:40
31
SƏXAVƏT
CƏFƏRZADƏ
HİDAYƏT
50405
14:50
32
ŞAKİR
İSGƏNDƏROV
ZAKİR
50405
15:00
33
AYSEL
QƏDİROVA
AMİK
50405
15:10
34
RAMİN
CƏFƏRZADƏ
OKTYABR
50405
15:20
35
GÜLŞƏN
MƏMMƏDOVA
HACI
50405
15:30
36
RAMİL
XƏLİLZADƏ
50405
15:40
37
SƏMƏNGÜL
HAŞIMLI
VAHİD
50405
15:50
38
AĞASƏF
RAMAZANLI
ASİF
50405
16:00
39
FATİMƏ
SƏMƏDOVA
ƏLİMÖVSÜM
50405
16:10
40
İNCİ
ALLAHVERDİYE
MAH*R
50405
16:20
41
FİDAN
QULUZADƏ
AFTANDİL
50405
16:30
42
NİGAR
HƏSƏNZADƏ
KAMİL
50405
16:40
43
ORXAN
GÜLMƏMMƏDLİ
QURBAN
50405
16:50
44
KƏNAN
ABDULLAYEV
MÜBARİZ
50405
17:00
45
ZAHİD
NƏSİROV
NİZAMİ
50405
17:10
46
TALE
QURBANZADƏ
VİDADİ
50405
17:20
47
XƏYAL
QULİYEV
ELDAR
50405
17:30
48
SƏLAHƏDDİN
HƏSƏNLİ
CAVANŞİR
50405
17:40
49
MƏDİNƏ
AĞAYEVA
NAMİQ
50405
14:00
50
SƏKİNƏ
MUSTAFAYEVA
CAMAL
50405
14:10
51
MÜQƏDDƏS
ƏZİZZADƏ
FƏXRİ
50405
14:20
52
AYTƏKİN
ABDURAHMANLI
MƏZAHİR
50405
14:30
53
ESMİRA
BAĞIROVA
RÖVŞƏN
50405
14:40
54
NƏSİMİ
MƏMMƏDLİ
KAMAL
50405
14:50
55
ATABABA
ƏKBƏROV
İLQAR
50405
15:00
56
AZAD
HEYDƏROV
AZƏR
50405
15:10
57
BƏHRUZ
ƏLƏKBƏROV
XALİQ
50405
15:20
58
NƏRMİNƏ
FİRUDİNLİ
YAŞAR
50409
15:30
59
TOĞRUL
MİRZƏYE V
PƏNAH
50409
15:40
60
ZEYNALABDİN
ASLANOV
ŞAHİN
50409
15:50
61
JALƏ
MƏMMƏDOVA
ELŞƏN
50409
16:00
62
ANAR
ZƏKƏRYƏYEV
ÇİNGİZ
50409
16:10
63
RƏHİM
CƏBRAYILOV
ELMAN
50409
16:20
64
YUSİF
NƏCƏFZADƏ
ŞÜKRAN
50409
16:30
Dostları ilə paylaş: