Azərbaycan Milli qht forumunun Regional Koordinasiya Mərkəzləri



Yüklə 18.72 Kb.
tarix10.06.2017
ölçüsü18.72 Kb.

Azərbaycan Milli QHT Forumunun

Regional Koordinasiya Mərkəzləri





Adı və soyadı

Təmsil etdiyi təşkilat

Region

Telefon



Kərimova Gülnaz

“Təşkilatçı qadınlar” İB

Şirvan

(050) 309-31-22



Abbasov Rəşad

“İntelekt” uşaq və gənclərə kömək İB

Hacıqabul

(055) 250-43-53



Mirzəyev Qalib

“Muğan” kənd təsərrüfatı məhsulları istehsalçılarının İB

Sabirabad

(050) 330-52-51



Əliyev Əlimusa

“Muğan” inkişafa yardım İB

Saatlı

(050) 385-84-35



Zeynalov Lütvəli

“Araz” humanitar tətqiqatlar İB

İmişli

(050) 225-40-48

(055) 225-40-48





Hüseynov İbrahim

“Aran” uşaqların sağlam gələcəyi İB

Salyan

(055) 572-25-44



Əzizov Elşad

“Oriyat” xeyriyyə İB

Neftçala

(050) 334-86-13



Vidadi

Sahibkarlar konfederasiyası

Biləsuvar

(050) 455-19-50



Zülfiqarov Təyyar

Sahibkarlar konfederasiyası

Cəlilabad

(050) 645-60-99



Ələskərova Göyçək

“Sevil” qadınlar məclisi

Masallı

(0151) 3-73-68



Şəbiyev Şəmsəddin

Ziyalılar cəmiyyəti

Yardımlı

(0175) 5-25-47

(0175) 5-24-34





Babayev Vamiq

“Şəfəq” EKO turizmin inkişafına dəstək İB

Lənkəran

(050) 368-30-78

(055) 719-20-68





Rəcəbov Mehman

“Uzunömürlülər diyarı” İB

Lerik

(050) 314-68-32



Lətifov Xəlil

Ziyalılar cəmiyyəti

Astara

(0195) 3-21-28



Məmmədov Camal

Bilik və Maarifçiliyin İnkişafı İB

Gəncə şəhəri

(050) 612-94-45



Əmiraslanova Gülnara

Gənc Vətənpərvərlər Birliyinin Samux rayon şöbəsinin sədri

Samux

(050) 488-02-71



Əhmədov İlqar

QMƏVŞAİB Göy-Göl rayon şöbəsinin sədri

Göy-Göl

(050) 623-53-59



Rəsulov Məhəmməd

Tovuz Kənd Təsərrüfatı Sahibkarlarına Kömək İB-nin sədri

Tovuz

(050) 665-11-02



İsmayılov Yaqub

QMƏVŞAİB-in Ağstafa rayon şöbəsinin sədri

Ağstafa

(050) 337-92-04



Göyüşoğlu Məhərrəm

Qazax Regional İnkişaf Resursları İB-nin sədri

Qazax

(050) 320-85-57



Cəfərov Ceyhun

Gədəbəyin Sosial İqtisadi İnkişafı Naminə İB

Gədəbəy

(050) 662-35-41



İsmayılov Bəxtiyar

QMƏVŞAİB Daşkəsən rayon şöbəsi

Daşkəsən

(050) 574-41-21



Babacanov Mülkü

Qusar rayonu Gənclər Fondu

Qusar

(070) 608-35-22



Qaflanov Paşa

Xaçmaz Gənclər Təşkilatı

Xaçmaz

(070) 351-44-86



Cümşüdov Namik

QMƏVŞA- Şabran nümayəndəliyi

Şabran

(050) 624-09-27



İbrahimov Məhəmməd

Siyəzən Sabahı

Siyəzən






Novruzova Pakizə

Uşaq Yaradıcılıq Mərkəzi

Xızı

(050) 524-60-42



Musabəyov Mehran

“İsmayıl Bəy Qutqaşınlı” Xeyriyyə İB

Qəbələ

(055) 615-77-65



Xudiyev Araz

Oğuz şəhər bələdiyyəsinin sədr müavini

Oğuz






Cabbarova Arzu

“Şəki Qadınların Regional Biznes Aliyansı” İctimai Birliyinin sədri

Şəki

(0177) 4-30-90, (050) 730-00-47



Babayev Atəş

QMAVŞA İB –nin Qax rayon şöbəsinin sədri


Qax

(050) 325-32-94



Bayramov Asif

“Regionların Sosial İqtisadi İnkişafına Dəstək" İB

Zaqatala

(0174) 7-72-57,

(050) 632-56-57





Hudulova Nəsibə

QAC-nin Balakən rayon komitəsinin sədri


Balakən

(050) 673-79-54



Nəsibov Rövşən

Rayon Seçki dairəsinin katibi

Ağdaş

(050) 634-02-28



Abdullayev Hikmət

Əfqanıstan veteranları İttifaqının Göyçay rayon təşkilatının sədri


Göyçay

(050) 611-16-53



Rəhimov Kəmaləddin

AVCİYA-nın rayon koordinatoru

Ağsu

(050) 530-72-79



Əliyev Eldar

“Babadağ” Xeyriyyə Cəmiyyətinin sədri

İsmayıllı

(050) 353-39-47



Şirəliyev Nəcəf

“Qadın və Sənət” İB-nin Şamaxı rayon şöbəsinin sədri


Şamaxı

(050) 314-61-94; (055) 781-06-75



Ağayev Vəli

Qobustan rayon “Sahibkarların İnkişafı Mərkəzi” İB – nin sədri


Qobustan

(0150) 5-27-62, (050) 460-48-38



Məmmədov Namiq

Azərbaycan Respublikası Çernobıl Əlilləri İttifaqının Goranboy rayon şöbəsinin sədri

Goranboy

(050) 550-93-92



Qarayev İlqar

Azərbaycan Respublikası Çernobıl Əlilləri İttifaqının Bərdə rayon şöbəsinin sədri

Bərdə

(050) 435-65-44



Əzizov Rauf

Ümid xeyriyyə cəmiy-yətinin Tərtər rayon şöbəsinin sədri

Tərtər

(050) 363-23-09



Ridvanova Saniyə

Sevil qadınlar cəmiyyətinin Yevlax rayon şöbəsinin təmsilçisi

Yevlax

(050) 348-42-89



Əhmədov Urfan

Gəncliyə yardım təşkilatının sədri

Zərdab

(070) 375-83-03



Soltanov Nüsrət

Regionlarda ekoloji taraz-lığın tənzimlənməsi ictimai birliyinin sədri

Ucar

(050) 689-98-91



Xələfov Rəşadət

Gənclər Təşkilatının sədri

Kürdəmir

(050) 405-88-58



Həsənov Qurban

“Laçın” qaçqın və məcburi köçkünlərə dayaq ictimai birliyinin sədri

Ağcabədi

(050)354-98-43



Səfərov Elnur

Beyləqan rayon Uşaq təşkilatı şöbəsində təmsilçı

Beyləqan

(070) 350-78-77



Həşimov Füzuli

Orta məktəb direktoru

Füzuli

(050) 678-71-81



Quliyeva Maxmər

Qarabağ əlilləri və şəhid ailəri ictimai birliyinin Ağdam rayon şöbəsinin təmsilçisi

Ağdam

(055) 584-74-90

(050) 397-45-70





Поделитесь с Вашими друзьями:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə