2011–2012 meb gençler yüzme tüRKİye biRİNCİLİĞİ 22–24 mayis 2012 / sakarya sakarya Olimpik Yüzme Havuzu – 50m



Yüklə 298 Kb.
səhifə1/3
tarix29.05.2017
ölçüsü298 Kb.
  1   2   3
2011–2012 MEB GENÇLER YÜZME TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ

22–24 MAYIS 2012 / SAKARYA

Sakarya Olimpik Yüzme Havuzu – 50m.
(1.GÜN SABAH SEANSI SONUÇLARI)
50m kelebek-B.Fly 15-18 Yaş Kategorisi Bayan

1 ESRA KAÇMAZ 1996 İSTANBUL ÖZEL ANABİLİM L. 00:28:40 788

2 NİDA ELİZ ÜSTÜNDAĞ 1996 ANKARA ATATÜRK LİSESİ 00:29:07

3 KARDELEN KOVA 1997 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 00:29:17 727

4 HANDE ALPORAL 1994 İSTANBUL ÖZEL ÇEVRE KOLEJİ 00:29:86 678

5 TİLBE BABAKIRAY 1995 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 00:29:99 669

6 ÖZGE TUGBA AY ANTALYA AKDENIZ LISESI 00:30:39

7 DURU ALDİNÇ 1996 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 00:30:39 643

8 NİHAN ÇAKICI 1996 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:30:59 630

9 AYŞE SELİN KAVDIR 1997 ÇANAKKALE ÖZEL LİSESİ 00:31:26

10 YASEMİN KURU 1996 İSTANBUL ÖZEL ÇEVRE KOLEJİ 00:31:69 567

11 İREM NUR DABAK 1994 SAKARYA ÖZEL ENKA LİSESİ 00:31:89

12 EYLÜL KÜRKLÜ 1996 İSTANBUL ÖZEL ANABİLİM L. 00:31:98 552

13 BELCESU MİRZEOĞLU 1997 BOLU ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ 00:32:90

14 GİZEM KESKİN 1997 İZMİR ÖZEL EGE L. 00:33:44 483

15 SENEM HEPGÜL 1996 BURSA ULUBATLI HASAN ANADOLU 00:34:24 450

16 TUĞÇE AY 1997 KOCAELİ ÖZEL ATAFEN KOLEJİ 00:34:31 447

17 NURİYE NAZET GÜNGÖR 1996 GİRESUN HAMDİ BOZBAĞ A.LİSESİ 00:35:64

18 ESRA ŞEN 1997 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 00:35:80 393

19 DİLARA EBRU UÇAR 1995 ESKİŞEHİR ÖZEL ATAYURT OKULLARI 00:35:94

20 ZEYNEP BUSE AYDOĞAN 1996 ADANA ÖZEL ÇUKUROVA BİLFEN KOLEJİ 00:36:34

21 İREM ÖZASLAN 1995 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:36:63 367

22 BURCU SARI 1997 MALATYA ATATÜRK KIZ L. 00:39:00 304

23 ECE ARSUN 1994 KOCAELİ ÖZEL ATAFEN KOLEJİ 00:40:58 270

24 DİLA YURT 1996 İZMİR ÖZEL EGE L. 00:41:24 257

25 NAİME BÜŞRA BAĞCI 1995 ADIYAMAN KIZ MESLEK LİSESİ 00:48:20



50m kelebek-B.Fly 15-18 Yaş Kategorisi Erkek

1 KUBİLAY ATAY 1995 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 00:26:59 694

2 İLKER ALTINBİLEK 1996 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:27:14 653

3 KARHAN AKAY 1995 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 00:27:17 650

4 ÇAĞRI ÇİÇEK 1994 ANKARA GAZİ ÇİFTLİĞİ LİSESİ 00:27:42

5 GÜREM TAŞPINAR 1997 ANKARA ÖZEL EVRENSEL KOLEJİ 00:27:43 632

6 UTKU BOZOĞLU 1996 ÇANAKKALE ÖZEL LİSESİ 00:28:36

7 EGE MERSİN 1995 DENİZLİ ÖZEL DOĞA LİSESİ 00:28:39

8 ALİ EMRE AK 1995 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 00:28:62 556

9 KUTLU ARIKOĞLU 1996 ADANA ÖZEL ÇUKUROVA BİLFEN KOLEJİ 00:28:86

10 OĞUZHAN YILMAZ SAMSUN ANADOLU L. 00:28:98 536

11 ONUR BARAN TEZGEL 1996 İSTANBUL SANKT GEORG AVUSTURYA 00:29:19 524

12 MURATCAN MANAP 1997 ANKARA ÖZEL EVRENSEL KOLEJİ 00:29:25 521

13 BURKAY KORU 1996 BURSA ULUBATLI HASAN ANADOLU 00:29:55 506

14 ARCA ERDİK 1996 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:29:56 505

15 ARDA ŞEN 1996 DENİZLİ TEV AND. L. 00:30:09 479

16 ATİLLA ULUALAN 1995 ESKİŞEHİR FATİH A.L 00:30:16

17 EROL BORA 1996 TRABZON FATİH L. 00:30:70 451

18 MERİÇ GÜR SAMSUN ANADOLU L. 00:30:85 444

19 BORA GÜVEN 1996 ANKARA TED KOLEJİ 00:31:27 427

20 TOYGUN İNCE 1995 ANTALYA TED KOLEJİ 00:32:15 393

21 CEVAT GÜNAY 1997 KKTC YAKIN DOĞU KOLEJİ 00:32:16 392

22 YAVUZ KORAY ÖZBAY 1997 ANKARA ÖZEL BÜYÜK KOLEJ 00:32:34 386

23 ÜNAL BARIŞ KANCOĞLU 1997 ANKARA TED KOLEJİ 00:32:73 372

24 ERDENAY KARAKOLLUKÇU SİVAS YENİŞEHİR ANADOLU LİSESİ 00:32:84

25 METE KAAN MUTLU 1994 İSTANBUL SANKT GEORG AVUSTURYA 00:32:91 366

26 ONAT PEKMEZCİ 1997 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 00:33:40 350

27 SEFA MURATOĞLU 1996 KKTC YAKIN DOĞU KOLEJİ 00:34:35 322

28 ALPARSŞLAN EROĞLU BALIKESİR ANADOLU L. 00:34:67 313

29 YUSUF MERT TINAZ 1997 ADAPAZARI ANADOLU İMAM HATİP 00:36:14

30 KAAN AYTEK DİNÇER 1995 HATAY YÜKSEL KEMAL BEHZATOĞLU 00:36:65

31 ÖZBERK ÇİÇEKLİ 1996 BURSA ULUBATLI HASAN ANADOLU 00:36:83 261

32 YAVUZ EROĞLU 1996 BURSA M.KEMAL ÇOŞKUNÖZ TEK. EML 00:37:04 257

33 FURKAN ÖZER BALIKESİR ANADOLU L. 00:37:10 255

34 A.YEKTA AKTÜRK 1996 DENİZLİ TEV AND. L. 00:38:26 233

35 OĞUZHAN ERİŞKİN 1997 BURSA M.KEMAL ÇOŞKUNÖZ TEK. EML 00:39:30 215

36 ONUR TERNEK 1997 ANKARA ÖZEL BÜYÜK KOLEJ 00:41:54 182

37 ERKUT YALTKAYA 1997 ANTALYA TED KOLEJİ 00:45:20 141

38 MUHAMMET ZAHİD ACAK 1995 MALATYA LİSESİ 00:49:61 107

39 UĞUR ÖZOĞLU 1995 KOCAELİ YAHYA KAPTAN L. DQ

40 BERKHAN KAPKINER 1996 MALATYA LİSESİ DQ
200m karışık-M 15-18 Yaş Kategorisi Bayan

1 ESRA KAÇMAZ 1996 İSTANBUL ÖZEL ANABİLİM L. 02:25:68 734

2 ELİF NUR NAS 1997 İSTANBUL ÖZEL ÇEVRE KOLEJİ 02:29:98 673

3 DİLARA SERASLAN 1995 İSTANBUL ÖZEL ANABİLİM L. 02:30:32 669

4 BESTE ASLAN 1996 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 02:31:12 658

5 ELİFSU ÇÖZGENER 1997 ANKARA MEV KOLEJİ 02:34:39

6 GÖKÇE SAYDAM 1996 KOCAELİ ÖZEL ATAFEN KOLEJİ 02:34:98 610

7 ESRA NUR GÖKÇEK 1996 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:35:12 608

8 DENİZ GÜNGÖROĞLU 1995 İSTANBUL ÖZEL ÇEVRE KOLEJİ 02:38:40 571

9 ZEYNEP ÇAM 1997 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 02:38:86 566

10 HİLAL AKYÜZ 1994 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 02:39:09 564

11 MERVE İNCİ 1997 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:39:32 562

12 AYŞE SELİN KAVDIR 1997 ÇANAKKALE ÖZEL LİSESİ 02:40:63

13 TİLBE BABAKIRAY 1995 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 02:40:98 544

14 GİZEM KESKİN 1997 İZMİR ÖZEL EGE L. 02:48:96 471

15 CEREN TABAK 1995 KOCAELİ ÖZEL ATAFEN KOLEJİ 02:50:97 454

16 SENEM HEPGÜL 1996 BURSA ULUBATLI HASAN ANADOLU 02:51:70 449

200m karışık-M 15-18 Yaş Kategorisi Erkek

1 A.OĞUZ ASLANOĞLU 1995 İSTANBUL FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK LİS. 02:15:83

2 FURKAN B.AKTÜRK 1996 DENİZLİ TEV AND. L. 02:18:36 632

3 DENİZ NİKİTA ATEŞ 1995 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 02:19:34 619

4 EMRE CIVAN İZMİR CUMHURİYET ANADOLU LİS 02:25:20

5 ALİ CANER AYGÜN 1997 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 02:25:26 546

6 ATA GÜN AKSU 1997 ANKARA TED KOLEJİ 02:25:41 545

7 İZZET CAN ARARAT 1995 ANKARA TED KOLEJİ 02:26:26 535

8 EMRE SAKÇI 1997 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:28:95 507

9 ARDA BEYAZIT 1996 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 02:29:78 498

10 BERK POLAT 1996 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 02:30:87 488

11 KAAN BÜYÜKTAŞ 1995 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:36:73 435

12 ONUR BARAN TEZGEL 1996 İSTANBUL SANKT GEORG AVUSTURYA 02:41:46 398

13 ÖZKAN GÜNAY 1997 KKTC YAKIN DOĞU KOLEJİ 02:45:57 369

14 FURKAN FIRAT BİRCAN 1996 ESKİŞEHİR A.L 02:46:71

15 DOĞAN YAZICI 1997 KAYSERİ SEMA YAZAR AND. LİSESİ 02:55:56

16 ALPEREN BORA 1994 BURSA M.KEMAL ÇOŞKUNÖZ TEK. EML 02:56:33 305

17 KUTLUHAN KONUK BALIKESİR ANADOLU L. 02:56:86 303

18 FURKAN ŞAŞTIR 1997 KOCAELİ YAHYA KAPTAN L. 03:07:29 255

19 UMUR DİKMEN SAMSUN ANADOLU L. 03:08:29 251

20 DOĞA KILIÇ 1996 ÇANAKKALE ANADOLU LİSESİ 03:17:09

21 ADA ÖZEN 1997 KKTC YAKIN DOĞU KOLEJİ 03:19:38 211

22 YAVUZ EROĞLU 1996 BURSA M.KEMAL ÇOŞKUNÖZ TEK. EML 03:24:42 196

23 DOĞUKAN ALPASLAN 1995 ANKARA ÖZEL EVRENSEL KOLEJİ DQ



400m serbest-Free 15-18 Yaş Kategorisi Bayan

1 YASEMİN KURU 1996 İSTANBUL ÖZEL ÇEVRE KOLEJİ 04:37:16 696

2 İLAYDA BAŞAR 1995 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 04:37:92 690

3 ZEYNEP BALTO 1996 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 04:43:39 651

4 ECEM YILMAM 1996 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 04:43:52 650

5 DENİZ GÜNGÖROĞLU 1995 İSTANBUL ÖZEL ÇEVRE KOLEJİ 04:45:09 640

6 ESRA NUR GÖKÇEK 1996 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 04:48:72 616

7 EYLÜL KÜRKLÜ 1996 İSTANBUL ÖZEL ANABİLİM L. 04:51:19 600

8 İREM ERDEM 1997 ANKARA MEV KOLEJİ 04:51:49

9 MELDA ALKAYA 1996 BURSA BTSO CELAL SÖNMEZ SPOR 05:01:72

10 FATMANUR AZGUR 1997 İSTANBUL ÖZEL ANABİLİM L. 05:07:42 510

11 LARA ULUKAN 1996 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 05:13:43 481

12 BERİL ARIKAN 1995 KOCAELİ ÖZEL ATAFEN KOLEJİ 05:48:86 349

13 AYLİN SÖYLEMEZ 1997 BURSA ULUBATLI HASAN ANADOLU 06:07:39 299

14 BEGÜM FERHAN 1997 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 06:22:17 266

400m serbest-Free 15-18 Yaş Kategorisi Erkek

1 NEZİR KARAP 1994 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 04:08:50 735

2 CAN HAYRETTİN YILMAZ 1996 İSTANBUL SANKT GEORG AVUSTURYA 04:12:88 698

3 ONAT ÖZYURT 1996 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 04:14:59 684

4 BERK ÖZGÜR 1995 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 04:28:44 583

5 EGE MERT BALCI 1996 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 04:30:06 573

6 KEMAL YURTBİLİR 1994 ANKARA ÖZEL BÜYÜK KOLEJ 04:30:36 571

7 KARHAN AKAY 1995 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 04:33:62 551

8 TUANAY ÇETİNKAYA 1996 ANKARA MEV KOLEJİ 04:34:60

9 ATİLLA GÜNDÜZ 1996 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 04:34:98 543

10 KAAN BULGUROĞLU 1996 İSTANBUL SANKT GEORG AVUSTURYA 04:37:48 528

11 MURAT ÖNEL 1996 ANKARA ÖZEL EVRENSEL KOLEJİ 04:39:35 518

12 UMUT FURKAN AKNAR 1996 MALATYA LİSESİ 04:56:57 433

13 HAKTAN AKSU 1996 TRABZON FATİH L. 04:57:48 429

14 YUNUS EMRE ERMAN 1997 KOCAELİ YAHYA KAPTAN L. 04:58:37 425

15 EKİN EROL 1996 ESKİŞEHİR SABİHA GÖKÇEN E.M.L 05:01:74

16 MUHAMMET ONAY BALIKESİR ANADOLU L. 05:04:22 401

17 EROL BORA 1996 TRABZON FATİH L. 05:04:36 400

18 BATU ADA 1996 KKTC YAKIN DOĞU KOLEJİ 05:06:57 392

19 TÜRKER BAŞAK 1996 ANKARA TED KOLEJİ 05:07:23 389

20 DEMİRCAN ÇAKAR 1997 ANKARA TED KOLEJİ 05:13:76 365

21 ÖZKAN GÜNAY 1997 KKTC YAKIN DOĞU KOLEJİ 05:20:32 343

22 CAN BERK ÇİÇEKLİ 1994 BURSA M.KEMAL ÇOŞKUNÖZ TEK. EML 05:20:95 341

23 HAKAN CİCİBOĞA 1996 DENİZLİ TEV AND. L. 05:45:09 275

24 MERT GÜLER 1997 BURSA M.KEMAL ÇOŞKUNÖZ TEK. EML 05:52:12 258

25 ÖMER GÜLER SİVAS ATATÜRK END MES LİSESİ 06:02:39

26 ÇAĞATAY KILIÇ 1994 BURSA ULUBATLI HASAN ANADOLU 06:18:66 208

27 SADAY KALENDER 1997 ANKARA ÖZEL BÜYÜK KOLEJ 06:32:38 187

28 AHMET ERTUĞRUL ÇİFTÇİ 1997 KAYSERİ ŞHT.NURİ AYDIN SAĞIR AND. 06:33:92

29 MERT YÜKSEL 1994 ANKARA ÖZEL EVRENSEL KOLEJİ 07:01:44 151

30 KAMİL LEVENT SÜRENKÖK 1997 ANTALYA TED KOLEJİ 07:16:18 136

31 SERHAT SEZGİN 1995 DENİZLİ TEV AND. L. 07:43:61 113


1.GÜN SABAH İTİBARİYLE PUAN DURUMU

Sır GENÇLER Bayan Yarış

1 İSTANBUL ÖZEL ANABİLİM L. 3853 6

2 İSTANBUL ÖZEL ÇEVRE KOLEJİ 3825 6

3 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 3726 6

4 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 3510 6

5 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 3049 6

6 KOCAELİ ÖZEL ATAFEN KOLEJİ 2130 5

7 İZMİR ÖZEL EGE L. 1211 3

8 BURSA ULUBATLI HASAN ANADOLU 1198 3

9 MALATYA ATATÜRK KIZ L. 304 1

Sır GENÇLER Erkek Yarış

1 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 3795 6

2 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 3327 6

3 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 3048 6

4 ANKARA TED KOLEJİ 2633 6

5 İSTANBUL SANKT GEORG AVUSTURYA 2514 5

6 KKTC YAKIN DOĞU KOLEJİ 2029 6

7 ANKARA ÖZEL EVRENSEL KOLEJİ 1822 4

8 DENİZLİ TEV AND. L. 1732 5

9 BURSA M.KEMAL ÇOŞKUNÖZ TEK. EML 1572 6

10 ANKARA ÖZEL BÜYÜK KOLEJ 1326 4

11 TRABZON FATİH L. 1280 3

12 BALIKESİR ANADOLU L. 1272 4

13 SAMSUN ANADOLU L. 1231 3

14 BURSA ULUBATLI HASAN ANADOLU 975 3

15 KOCAELİ YAHYA KAPTAN L. 680 2

16 ANTALYA TED KOLEJİ 670 3

17 MALATYA LİSESİ 540 2
(1.GÜN AKŞAM SEANSI SONUÇLARI)

50m serbest-Free 15-18 Yaş Kategorisi Bayan

1 NİHAN ÇAKICI 1996 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:27:04 754

2 CEREN HATİPOĞLU 1995 İSTANBUL ÖZEL ÇEVRE KOLEJİ 00:27:52 715

3 SEZEN NUR KURNAZ 1996 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 00:28:09 672

4 KARDELEN KOVA 1997 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 00:28:57 639

5 İREM NUR DABAK 1994 SAKARYA ÖZEL ENKA LİSESİ 00:28:99

6 GİZEM AVCI 1994 İSTANBUL ÖZEL ANABİLİM L. 00:29:11 604

7 BUSE AYGÜN 1997 ÇANAKKALE ÖZEL LİSESİ 00:29:27

8 HANDE ALPORAL 1994 İSTANBUL ÖZEL ÇEVRE KOLEJİ 00:29:48 582

9 ECEM YILMAM 1996 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 00:29:59 575

10 YASEMİN TOPSAKAL 1996 BURSA TED KOLEJİ 00:29:64

11 DİLARA EBRU UÇAR 1995 ESKİŞEHİR ÖZEL ATAYURT OKULLARI 00:29:73

12 ZEYNEP BALTO 1996 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 00:29:98 553

13 NURİYE NAZET GÜNGÖR 1996 GİRESUN HAMDİ BOZBAĞ A.LİSESİ 00:30:30

14 İREM ERDEM 1997 ANKARA MEV KOLEJİ 00:30:43

15 BELCESU MİRZEOĞLU 1997 BOLU ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ 00:30:65

16 SEÇİL YAŞAR 1997 İZMİR ÖZEL EGE L. 00:30:87 507

17 FATMANUR AZGUR 1997 İSTANBUL ÖZEL ANABİLİM L. 00:30:95 503

18 BELİZ ŞANLI 1997 MALATYA ATATÜRK KIZ L. 00:31:91 459

19 ECEM KÜÇÜKKÖSE 1996 KOCAELİ ÖZEL ATAFEN KOLEJİ 00:32:27 444

20 BURCU SARI 1997 MALATYA ATATÜRK KIZ L. 00:32:91 418

21 SELEN MELEK MUTLU 1995 KAYSERİ MUSTAFA ERASLAN LİSESİ 00:33:29

22 İREM ÖZASLAN 1995 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:33:78 387

23 ŞEYMA PITRAK KÜTAHYA KIZ MESLEK LİSESİ 00:34:69

24 ECE ARSUN 1994 KOCAELİ ÖZEL ATAFEN KOLEJİ 00:35:19 342

25 EDİBE ECE ONUR 1997 HATAY YÜKSEL KEMAL BEHZATOĞLU 00:36:26

26 FATMA KÜBRA KIRAN 1997 ADIYAMAN LİSESİ 00:41:01

27 ELİF KOTUROĞLU 1997 İZMİR ÖZEL EGE L. 00:44:39 170

28 HARİKA İNCE 1995 BURSA ULUBATLI HASAN ANADOLU 00:45:54 158
50m serbest-Free 15-18 Yaş Kategorisi Erkek

1 YAŞAR NADİ GENCER 1994 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:24:01 757

2 ÜLGEN ALP ERDOĞAN 1994 İSTANBUL ÖZEL IRMAK LİSESİ 00:24:35

3 KEMAL YURTBİLİR 1994 ANKARA ÖZEL BÜYÜK KOLEJ 00:24:70 695

4 KUBİLAY ATAY 1995 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 00:25:38 641

5 CAN HAYRETTİN YILMAZ 1996 İSTANBUL SANKT GEORG AVUSTURYA 00:25:67 619

6 EMRE SAKÇI 1997 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:25:92 602

7 KUTLU ARIKOĞLU 1996 ADANA ÖZEL ÇUKUROVA BİLFEN KOLEJİ 00:26:04

8 BERKAY KORU 1996 BURSA ULUBATLI HASAN ANADOLU 00:26:40 569

9 ALİ CANER AYGÜN 1997 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 00:26:41 569

10 OĞUZHAN YILMAZ SAMSUN ANADOLU L. 00:26:85 541

11 MURAT ÖNEL 1996 ANKARA ÖZEL EVRENSEL KOLEJİ 00:26:88 539

12 ALPEREN SARIKAYA 1996 ESKİŞEHİR A.L 00:26:91

13 UMUT FURKAN AKNAR 1996 MALATYA LİSESİ 00:27:00 532

14 MERT TOTO 1995 KKTC YAKIN DOĞU KOLEJİ 00:27:05 529

15 ALİ EMRE AK 1995 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 00:27:43 508

16 ALPEREN ALTIN 1995 TRABZON FATİH L. 00:27:49 504

17 EMİR KAYRAK 1996 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 00:27:70 493

18 DEMİRCAN ÇAKAR 1997 ANKARA TED KOLEJİ 00:27:74 491

19 ARDA ŞEN 1996 DENİZLİ TEV AND. L. 00:27:86 484

20 MERİÇ GÜR 1997 SAMSUN ANADOLU L. 00:27:95 480

21 EREN KONK SİVAS GÜLTEPE ANADOLU LİSESİ 00:28:35

22 DENİZ TAŞGIN 1995 ANTALYA TED KOLEJİ 00:28:47 454

23 BERK TELLİ 1997 GİRESUN HURŞİT BOZBAĞ GÜZEL S. VE 00:28:49

24 MUHAMMET ONAY BALIKESİR ANADOLU L. 00:28:57 449

25 BATU ADA 1996 KKTC YAKIN DOĞU KOLEJİ 00:28:74 441

26 TOYGUN İNCE 1995 ANTALYA TED KOLEJİ 00:28:82 438

27 H.BATUHAN ŞEN 1994 BURSA M.KEMAL ÇOŞKUNÖZ TEK. EML 00:29:42 411

28 DEVRİM NALBANT BALIKESİR ANADOLU L. 00:29:44 411

29 HAKTAN AKSU 1996 TRABZON FATİH L. 00:29:72 399

30 MERT YÜKSEL 1994 ANKARA ÖZEL EVRENSEL KOLEJİ 00:29:93 391

31 GÜRAY ÖKTEN 1997 TEKİRDAĞ FATİH ANADOLU LİSESİ 00:30:06

32 TÜRKER BAŞAK 1996 ANKARA TED KOLEJİ 00:30:28 377

33 ESAD KARAKOÇ KÜTAHYA ALİ GÜRAL LİSESİ 00:30:66

34 METE KAAN MUTLU 1994 İSTANBUL SANKT GEORG AVUSTURYA 00:30:72 361

35 ERKUT TEMEL 1996 SAKARYA ÖZEL ENKA LİSESİ 00:30:73

36 BERKHAN KAPKINER 1996 MALATYA LİSESİ 00:31:11 348

37 MERT GÜLER 1997 BURSA M.KEMAL ÇOŞKUNÖZ TEK. EML 00:31:20 345

38 SERHAT SEZGİN 1995 DENİZLİ TEV AND. L. 00:32:99 292

39 SADAY KALENDER 1997 ANKARA ÖZEL BÜYÜK KOLEJ 00:34:50 255

40 TALHA GÜRELSU 1995 KOCAELİ YAHYA KAPTAN L. 00:34:80 249

41 MUHAMMED CAĞRI İLİK 1994 ADIYAMAN ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 00:35:65

42 ANIL DEMİRHAN 1996 KOCAELİ YAHYA KAPTAN L. 00:38:42 185

43 İ.EMİR ÇİL 1994 BURSA ULUBATLI HASAN ANADOLU 00:39:42 171



200m sırt-Back 15-18 Yaş Kategorisi Bayan

1 H.ZÜLAL ZEREN 1995 İSTANBUL FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK LİS. 02:20:52

2 DİLARA SERASLAN 1995 İSTANBUL ÖZEL ANABİLİM L. 02:23:29 720

3 ALARA NURGÜN 1996 İSTANBUL ÖZEL ÇEVRE KOLEJİ 02:30:49 621

4 ELİF NUR NAS 1997 İSTANBUL ÖZEL ÇEVRE KOLEJİ 02:31:93 604

5 GÖKÇE SAYDAM 1996 KOCAELİ ÖZEL ATAFEN KOLEJİ 02:32:97 591

6 ZEYNEP ÇAM 1997 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 02:41:70 501

7 HİLAL AKYÜZ 1994 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 02:42:70 492

8 SUDE UZUN İZMİR MEHMET SEYFİ ERALTAY LİS. 02:43:11

9 BERİL ARIKAN 1995 KOCAELİ ÖZEL ATAFEN KOLEJİ 02:46:27 461

10 BENGİSU ÇEVİKER 1997 İSTANBUL ÖZEL ANABİLİM L. 02:49:82 432

11 ESRA ŞEN 1997 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 02:52:26 414

12 LARA ULUKAN 1996 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 02:52:59 412

13 AYLİN SÖYLEMEZ 1997 BURSA ULUBATLI HASAN ANADOLU 03:01:36 355

14 CEREN ÖRER 1995 BURSA ULUBATLI HASAN ANADOLU 03:03:28 344

15 ZEYNEP BUSE AYDOĞAN 1996 ADANA ÖZEL ÇUKUROVA BİLFEN KOLEJİ 03:08:13

16 BEGÜM FERHAN 1997 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 03:11:59 301

17 DİLAY TONGA 1997 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 03:16:33 280

18 HATİCE UYAR 1997 MALATYA ATATÜRK KIZ L. 04:30:22 107

200m sırt-Back 15-18 Yaş Kategorisi Erkek

1 ŞAMİL ÇAP 1996 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 02:09:86 726

2 EGE BAŞER 1997 ANKARA ANADOLU GÜZEL SANATLAR 02:14:08

3 MERT KAHYA İZMİR SELÇUK YAŞAR BTVE ML 02:15:80

4 DENİZ NİKİTA ATEŞ 1995 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 02:18:20 602

5 HAKAN SOFUOĞLU 1997 KOCAELİ YAHYA KAPTAN L. 02:25:41 517

6 ATA GÜN AKSU 1997 ANKARA TED KOLEJİ 02:25:56 515

7 EMİR KAYRAK 1996 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 02:26:67 504

8 EVRİM ERSU 1995 ANKARA TED KOLEJİ 02:28:92 481

9 EGE MERT BALCI 1996 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 02:29:35 477

10 HÜSEYİN YILMAZ 1997 ESKİŞEHİR Ş.MURAT TUZSUZ T.E.M.L 02:30:67

11 ATİLLA GÜNDÜZ 1996 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:38:50 399

12 İLKER ALTINBİLEK 1996 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:39:03 395

13 MUSTAFA HAYDAR DİLEK 1994 ADIYAMAN ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 02:44:48

14 CAN BERK ÇİÇEKLİ 1994 BURSA M.KEMAL ÇOŞKUNÖZ TEK. EML 02:53:76 303

15 SÜLEYMAN DURDAĞ 1995 ÇANAKKALE ALİ HAYDAR ÖNDER AND.L 02:54:53

16 YUNUS EMRE ERMAN 1997 KOCAELİ YAHYA KAPTAN L. 02:54:84 297

17 CEVAT GÜNAY 1997 KKTC YAKIN DOĞU KOLEJİ 02:59:60 274

18 TOROS TAŞGIN 1996 ANTALYA TED KOLEJİ 03:04:90 251

19 ADA ÖZEN 1997 KKTC YAKIN DOĞU KOLEJİ 03:10:89 228

20 BURAK TORUMLU 1995 MALATYA HASAN AKBUDAK İMKB. 03:31:82

21 KAMİL LEVENT SÜRENKÖK 1997 ANTALYA TED KOLEJİ 03:38:33 153

22 SONER GÖNÜLAL 1995 BURSA M.KEMAL ÇOŞKUNÖZ TEK. EML 04:00:09 115

200m kurbağa-Breast 15-18 Yaş Kategorisi Bayan

1 SUDE ÖZGEN 1996 İSTANBUL ÖZEL ANABİLİM L. 02:38:31 750

2 ELİFSU ÇÖZGENER 1997 ANKARA MEV KOLEJİ 02:44:56

3 DİLARA ALTINTOP 1995 İSTANBUL ÖZEL ÇEVRE KOLEJİ 02:45:45 657

4 SEZEN NUR KURNAZ 1996 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 02:51:17 594

5 GİZEM AVCI 1994 İSTANBUL ÖZEL ANABİLİM L. 02:52:46 580

6 BESTE ASLAN 1996 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 02:53:92 566

7 MELDA ALKAYA 1996 BURSA BTSO CELAL SÖNMEZ SPOR 02:55:39

8 DENİZ KESEN 1997 KOCAELİ 24 KASIM ANADOLU LİSESİ 02:56:24

9 MERVE İNCİ 1997 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:56:62 540

10 BENGŞİSU UĞURLU 1996 İSTANBUL ÖZEL ÇEVRE KOLEJİ 02:58:44 524

11 İLAYDA BAŞAR 1995 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 02:59:16 518

12 CEREN TABAK 1995 KOCAELİ ÖZEL ATAFEN KOLEJİ 03:02:66 488

13 ZEYNEP ÇAM 1997 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 03:18:52 380

14 BAHAR KÖYLÜ KÜTAHYA TAVŞANLI A.Ö.L. 04:23:56

15 MELİSA EMİR BOYER 1995 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ DQ



200m kurbağa-Breast 15-18 Yaş Kategorisi Erkek

1 EMRE TOKSES 1994 İSTANBUL ÖZEL ANABİLİM LİSESİ 02:31:71

2 BOĞAÇ YÜCESAN 1995 ANKARA TED KOLEJİ 02:33:88 606

3 MERT YÜCESOY 1996 BURSA GAZİ ANADOLU LİSESİ 02:34:50

4 FURKAN B.AKTÜRK 1996 DENİZLİ TEV AND. L. 02:38:18 558

5 İZZET CAN ARARAT 1995 ANKARA TED KOLEJİ 02:41:00 529

6 MERT TOTO 1995 KKTC YAKIN DOĞU KOLEJİ 02:45:50 487

7 ŞAMİL ÇAP 1996 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 02:45:98 483

8 KARHAN AKAY 1995 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 02:48:16 465

9 BERK POLAT 1996 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 02:52:65 429

10 KAAN BÜYÜKTAŞ 1995 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:55:39 409

11 CEM DİLBEROĞLU 1997 TRABZON FATİH L. 02:57:37 396

12 MURATCAN MANAP 1997 ANKARA ÖZEL EVRENSEL KOLEJİ 02:57:51 395

13 ARCA ERDİK 1996 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 03:04:52 352

14 VOLKAN ŞAİR 1996 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 03:07:61 335

15 FURKAN ŞAŞTIR 1997 KOCAELİ YAHYA KAPTAN L. 03:13:82 303

16 ÇAĞATAY KILIÇ 1994 BURSA ULUBATLI HASAN ANADOLU 03:14:59 300

17 ALPEREN BORA 1994 BURSA M.KEMAL ÇOŞKUNÖZ TEK. EML 03:20:66 273

18 BURAK ÖZTÜRK 1995 BURSA M.KEMAL ÇOŞKUNÖZ TEK. EML 03:22:34 267

19 DENİZ TAŞGIN 1995 ANTALYA TED KOLEJİ 03:22:90 264

20 ÖZBERK ÇİÇEKLİ 1996 BURSA ULUBATLI HASAN ANADOLU 03:24:80 257

21 POLATKAN AYVAZ 1997 ÇANAKKALE VAHİT TUNA ANADOLU 03:24:88

22 ADNAN KURT 1996 ADAPAZARI ATATÜRK ANADOLU LİSESİ 03:26:58

23 ARDA ILGIN 1995 ANKARA ÖZEL EVRENSEL KOLEJİ 03:28:62 243

24 FURKAN ÖZER 1995 BALIKESİR ANADOLU L. 03:36:91 216

25 FARUK MISIRLIOĞLU 1995 KAYSERİ 75.YIL CUMHURİYET AND. 03:40:30

26 ANIL DEMİRHAN 1996 KOCAELİ YAHYA KAPTAN L. 03:40:48 206

27 YILMAZ CAN HİÇYILMAZ 1995 ANTALYA TED KOLEJİ 03:40:73 205

28 EMRE MUTLU 1997 İSTANBUL SANKT GEORG AVUSTURYA 03:40:74 205

29 ALİ TAYLAN ÜNVER 1997 ANKARA ÖZEL BÜYÜK KOLEJ 03:50:74 180

30 KAAN PAKSOY 1997 DENİZLİ TEV AND. L. 04:08:60 144

31 DORUKAN SİCİMOĞLU KÜTAHYA E.M.L. 04:12:14


1.GÜN AKŞAM İTİBARİYLE PUAN DURUMU

Sır GENCLER Bayan Yarış

1 İSTANBUL ÖZEL ÇEVRE KOLEJİ 7528 12

2 İSTANBUL ÖZEL ANABİLİM L. 7442 12

3 İSTANBUL FMV AYAZAĞA ÖZEL IŞIK L. 6777 12

4 İSTANBUL İSTEK ÖZEL ACIBADEM L. 6775 12

5 İZMİR ÖZEL FATİH KOLEJİ 5311 11



Поделитесь с Вашими друзьями:
  1   2   3


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə